Acer Aspire V5-573G-54218G1Taii

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
krais
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Po 15. Sep, 2014, 03:28

Acer Aspire V5-573G-54218G1Taii

Príspevok od používateľa krais »

Zdravím, Včera mi došiel tento notebook... Chcem sa spýtať na vaše skúsenosti s ním...
Objednal som si ho kvôli pozitívnym recenziám a odporúčaniam. No už pri rozbalovaní ma sklamal. Pri otváraní displeja celá sa ohýba ako z papiera. Po zavretí ani nedosadol presne, lavý roh displeja odstával troška (čo sa od vtedy ale napravilo). Pri odlepování ochrannej folie z rámu displeja na spodnej časti sa plast začal ťahať spolu s foliu až tam bola niekolkomilimetrová medzera medzi obrazovkou a rámom, aj ked som foliu odlepoval velmi opatrne, dolný rám vôbec nedrží spolu s obrazovkou. Po zapnutí notebooku na čiernej ploche podsvietenie displeja presvecuje v pravom dolnom rohu a aj po celej dolnej časti, na farebnom pozadí to nevidno len na uplne tmavom.
Mohol by sa niekto ozvať prosím kto má tiež tento model či tieto chyby sú normálne alebo dôvod na vrátenie, či by som mohol natrafiť aj na lepší kus.
Osobne mám najnovší model s grafikou gtx 850
Vopred ďakujem za odpovede
Používateľov profilový obrázok
eSsay
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4054
Dátum registrácie: St 01. Okt, 2014, 20:04
Bydlisko: Košice

Re: Acer Aspire V5-573G-54218G1Taii

Príspevok od používateľa eSsay »

Možno si natrafil na blbý kus :) Zasa na druhej strane - ACER :rolleyes:
Nie je to ani DELL, Apple, či VAIO a podobné notebooky, takže za tú cenu nečakaj nejaké kvalitné spracovanie.

Ja som tiež uvažoval nad kúpou tohto notebooku asi pred pol rokom, hlavne kvôli Full HD IPS displeju, podsvietenej klávesnici s num. blokom, výdrži cca 6,5 hod. a váhe 2 kg :) ... Ale ! Nejako ma odrádzala tá grafická karta. GTX 850 v takom ľahkom a tenkom notebooku ?? A za takú cenu ?? :? Ako by to pieklo asi :furious2:
Nakoniec som ho nekúpil.

Neviem, či si čítal recenziu: http://www.notebookcheck.net/Acer-Aspir ... 403.0.html
MB: MSI Z490 Gaming Plus CPU: i7-10700KF @5.1GHz 1.3V CPU cooler: Bequiet! Dark Rock 4 + TG Kryonaut RAM: G.Skill Trident Z Orange 16GB (2x8GB) @3200Mhz CL15 1.35V GPU: Asus RTX 3080 TUF O10G Gaming SSD: Samsung 970 EVO Plus NVMe 2000GB PSU: Bequiet! Straight Power 11 Platinum 1000W CASE: Fractal Design Define 7 Compact Black + Bequiet Silent Wings 3 (2x140mm + 1x120mm) MONITOR: LG 32GQ850-B (2560x1440p/260Hz (OC), 1ms, G-Sync, nano IPS) KEYBOARD: Sony VGP-UKB3 MOUSE & PAD: Razer Basilisk v2, SteelSeries QcK+ AUDIO: Mackie MR524 + Sennheiser HD 660S + AntLion ModMic
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Acer Aspire V5-573G-54218G1Taii

Príspevok od používateľa LordKJ »

no bude to pravdepodobne nestastny kus, co uz, tieto chyby nema ani lowend acer extensa ktory sme minule kupili domov na kancelarsku pracu, takze si myslim, ze to bude fakt nestastny kus

Možno si natrafil na blbý kus :) Zasa na druhej strane - ACER :rolleyes:
Nie je to ani DELL, Apple, či VAIO a podobné notebooky, takže za tú cenu nečakaj nejaké kvalitné spracovanie.
znova sme zaujaty voci znackam?, realita je taka, ze v urcite cenovej kategorii su vsetky znacky +- ekvivalentne.

Návrat na "Mobilné PC"