nVidia GeForce GTX 970 (recenzie, informácie...)

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: nVidia GeForce GTX 970 (recenzie, informácie...)

Príspevok od používateľa Asnod »

Mal si pytat vratit peniaze.
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.
UnreAll
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 189
Dátum registrácie: St 02. Jún, 2010, 23:48

Re: nVidia GeForce GTX 970 (recenzie, informácie...)

Príspevok od používateľa UnreAll »

vratili by mi tych 350 eur...
No teraz uz je to jedno, ja som tam behol 4 minuty pred zaverecnou a nestihal som nic, ten uz tam zamykal pomaly, tak som to nechcel moc riesit...co uz teraz, moja chyba, nabuduce uz budem so vsetkym viac agresivnejsi a neprijimat hned kazdu vec.
Používateľov profilový obrázok
stevo891
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1044
Dátum registrácie: St 14. Jan, 2009, 02:54
Bydlisko: TN

Re: nVidia GeForce GTX 970 (recenzie, informácie...)

Príspevok od používateľa stevo891 »

Nie. vratili by ti 520, pred troma tyzdnami som mal to iste ako ty a vypytal som si peniaze a bez problemov dobropisovali povodnu sumu a este aj zlavovy kupon mi dali..
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Spoiler: ukázať
MB: ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 2 | CPU:Intel Core i7-4790K @ 4600 MHz | COOLING: Raijintek Ereboss, 2x Noctua NF-P12-1300 | RAM: Kingston DDR3 12GB 1333MHz CL9 HyperX (2x4GB, 2x2GB) @ 1800MHz | VGA: ASUS STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5| SSD: Kingston 240GB SSD HyperX SATA3, 2.5 | HDD: Seagate Barracuda 7200.12 SATA 3Gb/s 1TB | MONITOR: LCD Benq G2420HDBL | CASE: Fractal Design Define R2 Black Pearl, 3x Noctua NF-S12B FLX| FAN CONTROLLER:NZXT Sentry Mesh | PSU: Seasonic M12II-620
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3931
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: nVidia GeForce GTX 970 (recenzie, informácie...)

Príspevok od používateľa Memnon »

tak ta pekne v alze ojekabatili
ak ti nevratia vsetko co das na reklamaciu, kable, cd krabicu, brozuky hocico ti nevratia spolu s reklamovanym tovarom mozes pytat peniaze
ak ti chcu vymenit tovar s cim nesuhlasis musia ti vratit peniaze
a samozrejme vratit ti musia plnu sumu za ktoru bol fakrturovany tovar predany
cize ano mohol si zobrat prachy, kupit 970 a zostali by ti peniaze
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
UnreAll
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 189
Dátum registrácie: St 02. Jún, 2010, 23:48

Re: nVidia GeForce GTX 970 (recenzie, informácie...)

Príspevok od používateľa UnreAll »

tak to je uplne super, vratit to uz asi nemozem, co?
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: nVidia GeForce GTX 970 (recenzie, informácie...)

Príspevok od používateľa faugusztin »

Bohuzial uz nie. Aspon mas ponaucenie do buducna.
UnreAll
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 189
Dátum registrácie: St 02. Jún, 2010, 23:48

Re: nVidia GeForce GTX 970 (recenzie, informácie...)

Príspevok od používateľa UnreAll »

tak to ano, nabuduce uz taky ochotny (blby) nebudem.
No co uz, odteraz si budem bezne kupovat od nich grafiky, vyskusam a vratim, az kym nenajdem tu najvhodnejsiu a vobec ma to nebude srat :P
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13005
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: nVidia GeForce GTX 970 (recenzie, informácie...)

Príspevok od používateľa loleqboleq »

oni ti povedali, že ti vrátia 350€ ?
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
UnreAll
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 189
Dátum registrácie: St 02. Jún, 2010, 23:48

Re: nVidia GeForce GTX 970 (recenzie, informácie...)

Príspevok od používateľa UnreAll »

nepovedali, ze mi vratia 350e, to som ja sam napisal, ze ak odmietnem adekvatnu nahradu, ale je to samozrejme hovadina, musia vratit plnu sumu, ale ta karta je vazne shit, ma dve slabucke heatpipe trubice, to bude chladit priserne, ani to rebrovanie neni ziadna slava, uplne jemne platky hliniku, ja tam este pojdem naspat, ze toto nech si strcia niekam, to neni adekvatna nahrada, pri preberani som nemohol vediet, ako to bude fungovat, aspon to skusim, toto je fakt ojeb jak svina.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13005
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: nVidia GeForce GTX 970 (recenzie, informácie...)

Príspevok od používateľa loleqboleq »

choď tam čo najskôr, ak môžeš nepoužívaj ju...skús to milo, ak to nepôjde, skús jemný cirkus, no ak ani to, tak...bohužiaľ...
jedine investovať na aftermarket - napríklad accelero a kašľať na to

každopádne skúsiť bojovať, že si nevedel, že to ti dali nejaký low-end, že ti to ani neukázali len hodili krabicu

ak by to nevyšlo a budeš tam dávať normálne chladenie, tak sa ozvi a mohli by sme sa dohodnúť na
http://pc.bazos.sk/inzerat/46016023/Pre ... pasivy.php
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: nVidia GeForce GTX 970 (recenzie, informácie...)

Príspevok od používateľa Asnod »

Kazdopadne ak neubehlo 14 dni a beries to cez eshop tak im to normalne vrat, ze s tou nahradou niesi spokojny a vrat im ju ako kazdy novy tovar a pytaj peniaze.
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: nVidia GeForce GTX 970 (recenzie, informácie...)

Príspevok od používateľa faugusztin »

Asnod napísal:Kazdopadne ak neubehlo 14 dni a beries to cez eshop tak im to normalne vrat, ze s tou nahradou niesi spokojny a vrat im ju ako kazdy novy tovar a pytaj peniaze.
Tu sa bavime o vybaveni reklamacie, nie o novom tovare.
UnreAll
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 189
Dátum registrácie: St 02. Jún, 2010, 23:48

Re: nVidia GeForce GTX 970 (recenzie, informácie...)

Príspevok od používateľa UnreAll »

novy tovar sa da vratit v pohode a mozno by mi aj za toto vratili, ale uz iba tych 350eur, v pondelok tam behnem a skusim na nich vratenie plnej sumy, za to nic nedam, kartu som zobral teraz v piatok.
Kartu mam v PC hodenu asi hodinku, skusam ten chladic a zatial uchladil nejake zatazove testy do 72 stupnov, ale vyzera vazne dost tragicky ten chladic, ked ju trosku pretocim, tak asi skoncil.
I ked v 3D marku mam skore o tisicku vyssie, ako bolo pri 780ke, ale to je fuk, to som vedel uz predtym, mal som doma gaming 970 pred mesiacom.
Ale ked pridem s tym,ze toto je uplna ina rada, ako som mal predtym, tak musia nieco spravit, aspon nejaku poriadnu 970ku nech mi daju, nie toto, este pod gaming seriou.
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: nVidia GeForce GTX 970 (recenzie, informácie...)

Príspevok od používateľa Asnod »

Ty si za ten produkt neplatil ani cent, tak neviem preco by ti mali vratit 350€. Rozdiel ceny ti nevyplatili.
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.
UnreAll
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 189
Dátum registrácie: St 02. Jún, 2010, 23:48

Re: nVidia GeForce GTX 970 (recenzie, informácie...)

Príspevok od používateľa UnreAll »

kazdopadne tam urcite behnem a skusim to tam poriesit s nimi.
Inak skusal som Shadow of mordor teraz a ak nastavim high texturi, co su odporucane pre 3GB, tka to bezi v pohode a vyuziva sa okolo 2,8GB, ale ked som nastavil ultra, co je sice pre 6GB, tak sa uz vyuzivalo okolo 3,5 az 3,6GB a bolo citit narazove prepady fps, skocilo to z 90 na 60fps a trochu to vtedy trhlo, ale je to doporucene az pre 6GB, tak neviem, ci je to ten problem i ked bolo vyuzitych len tych 3,6GB max.

Návrat na "Grafické karty"