Kúpa myšky

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
chatpall
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 315
Dátum registrácie: Ne 18. Jan, 2015, 09:43
Bydlisko: Ziar nad Hronom

Re: Kúpa myšky

Príspevok od používateľa chatpall »

Xeigen napísal:logitech vx nano, mal som ju, jediné + že bola malá a skladná... 3x som menil snímače, a nenormálne ma bolela ruka z nej...
jaj mam krpatu ruku, mne vyhovuje uplne najviacej zo vsetkych ktorymi som si presiel.

aj ked daleko v minulosti som mal este vyhovujucejsi model od A4 kde vsak nepokracovali v produkcii a nezaviedli ani nahradny model.
Všetko o materiáloch

MB: MSI Z97 Gaming 5, CPU: i7 4970K,GPU:Nvidia gtx750ti, RAM: Kingston Hyper X Savage 1600 Mhz, Cooler: NOCTUA NH-U12P SE2, HDD: Crucial Mx100, BEDŇA: NZXT SOURCE 340 Midi-Tower, ZDROJ: Seasonic S12G, RT 80+ Gold Monitor: Dell H2214Hb, OS:Ubuntu 14.04
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Kúpa myšky

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Tak myš mám už cca asi hodinu, spracovaním je super, len ma z nej bolí ruka, skúsim ešte deň/dva a uvidím, či si zvyknem.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Kúpa myšky

Príspevok od používateľa LordKJ »

tak lebo je 'univerzalna' toz aj pre lavakov aj pravakov, a ked si bol zvyknuty na aspon trosku ergonomicky stavanu na pravu/lavu ruku tak to je nezvyk
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11508
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Kúpa myšky

Príspevok od používateľa Andre »

5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Kúpa myšky

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Tú som pozeral, ale včera ju tuším nemali na sklade, asi ju objednám.
Používateľov profilový obrázok
amplifier
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 435
Dátum registrácie: Po 24. Nov, 2014, 20:09
Bydlisko: Viničné

Re: Kúpa myšky

Príspevok od používateľa amplifier »

Ked stale vravis ze ta boli ruka tak si kup tu mionix naos.. Fakt tam nieje ocom. Sice je drahsia ale garantujem ti ze si povies ze to bola dobra kupa..tiez som dostaval krce do ruky..teraz mam mionix naos a podlozku goliathus speed a ruku mam cely cas pekne uvolnenu.
Project Fractal Define S Black & White http://zostavy.tichepc.sk/sk/#reference ... lack-white
CASE: Fractal Desing Define S PSU: Superflower Leadex 80 Plus Platinum 850W GPU: Gigabyte GTX980Ti MB: Asus X99-A CPU: Intel i5820K @4,5GHz/1,25V
RAM:
2x8GB Crucial Ballistix Sport SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD: Seagate 1TB SCREEN: Dell U2515H Ultrasharp MOUSE: Mionix Naos 3200
MOUSEPAD:
Razer Goliathus Speed KEYBOARD: Hľadám novú vysnívanú SOUND: Schiit Modi 2 Uber + Magni 2 Uber SPEAKERS: Mackie CR4
HEADPHONES: Beyerdynamic DT-150/AKG 712 PRO/Hifiman HE-400i PHONE: Moto Z Play
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Kúpa myšky

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Takže Alza o5 nesklamala, peniaze mi okamžite vrátili, za ktoré som vybral CM Alcor, zatiaľ som nadšený :)

Takže ďakujem ešte raz za rady, dokonca mi vyhovuje aj to, že nie je soft k tomu, ale len možnosť nahrať iný fw, čo ale v recenzii bolo spomenuté. :)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Kúpa myšky

Príspevok od používateľa quicky »

kopia ie3 ani nemoze sklamat ,aj ked :P tak hlavne,ze si spokojny :)
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Kúpa myšky

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Jj, ako tá g300s bola spracovaním super, tichšia ako A4tech Bloody čo sa klikov týka, senzor parádny, soft tak isto, len bohužiaľ ma ruka bolela. Skúšal som, či si nezvyknem, ale bolo to dosť obmädzujúce na mňa. Ale viem, čo poradím frajerke ak by kupovala novú :D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Kúpa myšky

Príspevok od používateľa quicky »

ja som ju tiez frajerke kupil :D spolu s lenovom y70+50 uhd atd :D nech moze pisat na worde a hrat farmville :D haha...
inak mne este asi ruka nebolela z mysky,akurat sa niektora horsie drzi,zvlast ked ma blbo bocne tlacitka:P teraz mam razer ouroboros ale teda,ze by to bola myska hodna 120+- eur,to teda povedat nemozem...asi je cas skusit tie logitech najvyssie rady,vyzeraju byt prijemne ergonomicke :)
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Kúpa myšky

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Celkovo s Razer značkou som sklamaný, resp. som čakal od ich výrobkov oveľa viac, ale pôsobí mi táto značka ako predražená čo sa týka pomer cena/výkon.
Naposledy upravil/-a Krutibrko v St 15. Apr, 2015, 15:29, upravené celkom 1 krát.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Kúpa myšky

Príspevok od používateľa quicky »

tazko povedat. logitech je asi to iste a pri lacnejsich myskach zas to prevedenie nic moc... mne sa za 10rokov nepokazila ani jedna myska(vlastne deathadder zacala robit raz za uhorsky rok dvojklik,ale zas ta si pri mne prezila svoje a 3 roky drzala :D ) ale to by ine mysky uz skoncili na smetisku... mne to skorej pride,ze cim jednoduchsia myska tym lepsie :O uz to tolko kombinuju az to neni prospesne :O klasicke mysky ie3,razer deathadder,alebo diamondback,logitech G500(povodna):)
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11508
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Kúpa myšky

Príspevok od používateľa Andre »

5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Kúpa myšky

Príspevok od používateľa LordKJ »

Ja som kupil
http://www.alza.sk/a4tech-bloody-r3-d617814.htm
a som spokojny, tri tlacidla pod kolieskom a dva na boku su super, bedzrotova, tvar podoby deathadderu, len samozrejme citit na nej tu cenu ale to nevadi, zvyknem si :D (konecne po roku a pol mi nerobi myska dvojklik :D)
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11508
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Kúpa myšky

Príspevok od používateľa Andre »

a4tech bol ok ked mysi s dobrymi optickymi senzormi stali 50e+, teraz uz nie

CM Alcor za 32euro je proste top
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65

Návrat na "Nákupná poradňa"