Steam digitalna distribucia hier
- hulo92
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4798
- Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
- Bydlisko: Sereď
Re: Steam Digital Distribution
skus neskor
- bassgenerator
- Používateľ

- Príspevky: 1502
- Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
- Bydlisko: Banská Bystrica
STEAM-obnova hry
ahojte. Omylom som si vymazal zlozku steamapps kde som mal hru Resident Evil revelations 2 ale samozrejme zalohu mam urobenu cez acronis. No ked dam obnovit celu tu zlozku komplet s hrou a mrknem do STEAM tak ju zasa chce instalovat a stahovat cca 17GB dat. Viete mi poradit ako to spravit aby som to nemuselk znovu stahovat? zrejme o save a postup pridem to uz asi ozeliem ale, stahovat sa mi to nechce. Diky za radu
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Re: STEAM-obnova hry
otvor si steam a hore je zalozka steam/backup and restore game/ vyber si restore a zadaj cestu.
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600X |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| Kingston HyperX 2x16GB DDR4 3600MHz |GPU| AMD ASRock RX9060XT 16GB GDDR6
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K.
|RAM| Kingston HyperX 2x16GB DDR4 3600MHz |GPU| AMD ASRock RX9060XT 16GB GDDR6
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K.
- bassgenerator
- Používateľ

- Príspevky: 1502
- Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
- Bydlisko: Banská Bystrica
Re: STEAM-obnova hry
skus este raz precitat druhu vetu...
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3392
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Steam Digital Distribution
myslim,ze ti to napisal spravne,das restore hry a potom sa ta steam spyta na cestu k hre,zadas a len ti preindexuje subory a valis znovu
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Re: Steam Digital Distribution
Lenze on si zalohoval subory cez nejaky soft 3. strany, nepouzil steam backup. Ak chapem spravne a obycajne copy-paste suborov mu steam nebere.
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600X |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| Kingston HyperX 2x16GB DDR4 3600MHz |GPU| AMD ASRock RX9060XT 16GB GDDR6
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K.
|RAM| Kingston HyperX 2x16GB DDR4 3600MHz |GPU| AMD ASRock RX9060XT 16GB GDDR6
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K.
Re: STEAM-obnova hry
bassgenerator napísal:ahojte. Omylom som si vymazal zlozku steamapps kde som mal hru Resident Evil revelations 2 ale samozrejme zalohu mam urobenu cez acronis. No ked dam obnovit celu tu zlozku komplet s hrou a mrknem do STEAM tak ju zasa chce instalovat a stahovat cca 17GB dat. Viete mi poradit ako to spravit aby som to nemuselk znovu stahovat? zrejme o save a postup pridem to uz asi ozeliem ale, stahovat sa mi to nechce. Diky za radu
nemyslim si, ze prides o save, pri viaceriych hrach mi viackrat zblbol steam a tahalo to tie hry odznova ale save aj nastavenia mi zostali. Holt skus potahat a uvidis
myPC CPU:AMD Ryzen 7 5700X3D, MB:Gigabyte B550M K, RAM:32GB G.SKILL DDR4 3200 MHz CL16, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
- bassgenerator
- Používateľ

- Príspevky: 1502
- Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
- Bydlisko: Banská Bystrica
Re: Steam Digital Distribution
tak tak dobre si to pochopil, nerobil som backup cez steam ale cez Acronis True Image Home, dudis som sa docital ze ak mi chyba suborik steam manifest (jedinecny subor alebo tzv.ID hry alebo ako to nazvat) tak si Steam stale mysli ze hra nieje nainstalovana a stale bude chciet tahat znovu, da sa to nejakym sposobom oklamat ale nemam na to nervy...Fullesh napísal:Lenze on si zalohoval subory cez nejaky soft 3. strany, nepouzil steam backup. Ak chapem spravne a obycajne copy-paste suborov mu steam nebere.
Podstatne je to ze pri hre mam zafajknute Cloud takze vsetko by malo po stiahnuti ostat zachovane: save, skilly, vylepsenia atd...
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Re: Steam Digital Distribution
Ludia, je nejako mozne:
Mam 1PC, na ktorom si zapnem hru (napr. GTA V) ale hrata by som ju chcel v ramci lokalnej siete napr. na telke.
Je to mozne ? Chcel by som takto zneuzit NB a hrat "na nom" hry, kde vykon zaobstara moj PC a tam do NB sa bude streamovat.
Resp. ak je to mozne v ramci LAN ci to ide aj mimo LAN ?
Mam 1PC, na ktorom si zapnem hru (napr. GTA V) ale hrata by som ju chcel v ramci lokalnej siete napr. na telke.
Je to mozne ? Chcel by som takto zneuzit NB a hrat "na nom" hry, kde vykon zaobstara moj PC a tam do NB sa bude streamovat.
Resp. ak je to mozne v ramci LAN ci to ide aj mimo LAN ?
Mobo Asus PRIME B450 Plus CPU Ryzen 7 5800X3D (Noctua NH-U12S + dual fan Noctua NF-A12) GPU MSI GeForce RTX 3070 Ventus 3X RAM G.Skill Ripjaws V F4-4000C18D-32GVK SSD Silicon Power P34A80 CASE Lancool 205 PSU Corsair RM550x case cooling: exhaust 2x Noctua F12, in-take 2x Lian Li 120mm
NB: Dell E7470 Skylake Core i5 + 16GB RAM + FHD IPS Foun: Oppo Reno 5Z
Main server: Asus PRIME A320M-K + Ryzen 5 2600 + GTX 1660Ti + 32GB Ram
NAS: QNAP TS-128 - 2TB Seagate Iron Wolf + MikroTik RB952
Peripherals: Dual monas setup 27" Samsung Odyssey G5 and AOC I2470Sw + Steelseries Apex 5 + Steelseries Rival 3 + QcK + Logitech G435
NB: Dell E7470 Skylake Core i5 + 16GB RAM + FHD IPS Foun: Oppo Reno 5Z
Main server: Asus PRIME A320M-K + Ryzen 5 2600 + GTX 1660Ti + 32GB Ram
NAS: QNAP TS-128 - 2TB Seagate Iron Wolf + MikroTik RB952
Peripherals: Dual monas setup 27" Samsung Odyssey G5 and AOC I2470Sw + Steelseries Apex 5 + Steelseries Rival 3 + QcK + Logitech G435
Re: Steam Digital Distribution
cez teamviewer sa to da ale.... je to prca hrat s takou odozvou. Bracho raz tak hral jednu MMORPG za mna, daco skusal a vlastne aj ja potom, trochu to bolo spomalene ale dalo sa 
myPC CPU:AMD Ryzen 7 5700X3D, MB:Gigabyte B550M K, RAM:32GB G.SKILL DDR4 3200 MHz CL16, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
- bassgenerator
- Používateľ

- Príspevky: 1502
- Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
- Bydlisko: Banská Bystrica
Re: Steam Digital Distribution
da sa niekde v steame pri instalovani hry nastavit,ze po stiahnuti hry sa vypne PC?
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
- bassgenerator
- Používateľ

- Príspevky: 1502
- Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
- Bydlisko: Banská Bystrica
Re: Steam Digital Distribution
no asi problem je v tom ze nebudem doma a neviem odhadnut cas do konca stahovania. dalsia vec je FUP po 20 GB. tak asi tak.... ale nevadi ked neni moznost co uz....
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Re: Steam Digital Distribution
Mam problem, z neznameho dovodu vzdy ked spustim steam a lognem sa, sa mi zacnu stahovat 3 hry ktore ale NEMAM nainstalovane, schvalne som ich vymazal lebo sa furt tahali vzdy ked som sa logol (updatovali) ale nepomohlo. Ma niekto napad co s tym?
myPC CPU:AMD Ryzen 7 5700X3D, MB:Gigabyte B550M K, RAM:32GB G.SKILL DDR4 3200 MHz CL16, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438



