Projekt "Orange dream"

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
The_Devil
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: St 03. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Projekt "Orange dream"

Príspevok od používateľa The_Devil »

Tu je moj druhy projekt. Zase som pouzil rovnaku CASE ako minule. Zdroj som umiestnil pod miesta pre disky. Ventilatory su zapojene paralelne na konektor do maticnej dosky. Na nastriekanie som pouzil obycajny univerzalny sprej. Neviem co este napisat, tak sa pytajte :-)
Prijimam vsetku kritiku.


Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

jedna vec, nevies dat tie obrazky inam ? napriklad na http://www.imageshack.us/ ... lebo z wz.cz sa nie vzdy nacitaju obrazky ...
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa iwhy »

Nie je to zle, paci sa mi to. Vidno, ze vies narabat s lakom a mas tam dobre napady :wink:
Len ventilator na zdroji nie je najstastnejsie umiestneny, chcelo by to dat nasavanie dopredu, ako intake zvonku alebo spravit aspon nejaky windtunej na tu mriezku v bocnici aby ti to netahalo aj vzduch zvnutra case. A este mozno najst krajsiu lemovku na tu dieru po zdroji co mas vzadu.

Inak fakt good work scool:
Inso
Ban
Ban
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 03. Aug, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa Inso »

ak by som ta mohol poprosit daj niekam inam obrazky lebo mne z toho servru nikdy nejdu a strasne pomaly a ani sa nenacitaju poriadne . mal by som zaujem zhliadnut tvoj mod ale neda sa :( tak skus dakde inde .dik
Používateľov profilový obrázok
The_Devil
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: St 03. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa The_Devil »

Tu su vsetky obrazky v jednom subore.(2MB)

Kód: Vybrať všetko

http://www.sendspace.com/file/5u079e
Jedine, co mi nevyslo ako som chcel, je lemovanie okolo tych dvoch ventakov, to som pokazil. :roll:
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

mno dik za obrazky ... je to vcelku pekne, len ten zdroj ... neviem neviem ... ja, byt tebou, tak to skusim dat este do nejakej inej skatulky, popripade zatmelim tie diery od napajacich konektorov, lebo je to tam take zvlastne ... ale inak dobry napad ... :wink:
Používateľov profilový obrázok
matej21
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: Št 09. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Stropkov (kraj PO) - 18

Príspevok od používateľa matej21 »

podla mna je to super,vyborna praca :wink: :clap:
Split
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: Pi 28. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Komárno

Príspevok od používateľa Split »

skvela kombinacia farieb vidiet aj cit pre detail(kable, klavesnica)Dufam ze aj mysku prelakujes scool: :twisted:
CPU:Sempron 2600+ 64bit Palermo, RAM:512 MB
Kingston, GPU:ASUS Radeon X550 256 MB RAM, MB: MSI K8N Neo3-F, DVD RW:LG GSA 4167-B, HDD:Hitachi 80GB,Maxtor 10GB Case:Mercury KM87 350W
Používateľov profilový obrázok
The_Devil
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: St 03. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa The_Devil »

Diky. :wink:
Myska bude tiez.
A na tie diery som chcel nalepit nalepku, ale nikdy si na to nenajdem cas. :red:
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

pjekne to je, nho ako bolo spomenute pri otvorenej bedni nevyzera najstastsnejsie ten zdroj, inac pohodicka, kable tiez pekne usporiadane, mozno ku tej hornej mriezke, dlhe sruby sa mi zdaju a vyzeraju dost nebezpecne ze pri praci by si sa mohol skaredo poskrabat/porezat na druhu stranu vidim dnu nejaku noctuu a nejakym peknym svietiacim lankom odlahcujuc dosku o tu srubu .-)
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Je to velmi pekne, aspon vidiet ze aj s tej najhorsej case moze byt jeden velmi pekny kusok
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Zaujimave orange. Asi jeden z mala co tu je. Vsetko si spravil ok , len vzadu ako su tie dva ventilatory nad sebou , ta mrieza okolo , alebo co to je to cierne , vyzera nie dobre. To by som som prestriekal
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

Príspevok od používateľa Riddick »

ak som si dobre vsimol tak to cierne co dal okolo je ta guma,co sa dava na bocnicu pri montazi plexi,nie som si vsak 100% isty,ale ma pravdu,trebalo by to trosku zmenit,nie je to pekne narezane..
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue
Používateľov profilový obrázok
The_Devil
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: St 03. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa The_Devil »

ano to lemovanie okolo tych zadnych ventakov je rozrezana buzirka od kablu. Predstavoval som si to trochu inak. Zle som to nalepil. :red:
Používateľov profilový obrázok
dingo27
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: St 30. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Príspevok od používateľa dingo27 »

par slovami: je to :ok: ... co dodat !?
PC: CPU CeleronD 2.6 -> 3309 MHz Arctic cooling Super silent 4 ultra : ), Epox 4pda3I(i865PE+ich5), GF MSI 6200 AX-TD256/64, 2x256 GOODram DualChanellDDR 400(2.5,4,4,8 ), 200GB SATA Hitachi !, 300W modded case + homemade upravy, momentalne prebiehaju dalsie upravy

NTB: FujitsuSiemens Esprimo mobile V5505 : Intel CentrinoDuo, Core Duo T2330 1,6 GHz, 1GB 667DDR2 RAM DualChannel, Wifi a/b/g/n, LCD 15", HDD 80GB SATA, DVDRW, citacka, expres card, 3:45 hod. 4400MAh bateria, no proste paradicka

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"