C.A.R.S
Re: C.A.R.S
s pozdravom, crux.
- dexterav
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 22286
- Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
- Bydlisko: Sered´
Re: C.A.R.S
dneska pekný 12GB update
nj no plno tratí , autíčka nič moc resp ich výber
DSR 2.0x
33 %
medzi 40-60fps
load cpu max 37%
ram cca 10GB
vram 3.5GB

mno Lambo nebude
popravde asik potom ani nissan, ferrari a pod len samé vtákoviny
hlavne že bude lycan hypersport
nj no plno tratí , autíčka nič moc resp ich výber
DSR 2.0x
33 %
medzi 40-60fps
load cpu max 37%
ram cca 10GB
vram 3.5GB

mno Lambo nebude
popravde asik potom ani nissan, ferrari a pod len samé vtákoviny
hlavne že bude lycan hypersport
Spoiler: ukázať
- paranoid.asian
- Používateľ

- Príspevky: 2513
- Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
- Bydlisko: Bratislava
Re: C.A.R.S
podla mna si to odkladaju na dlc, pekne drahe dlc 
tak ako je tomu u dcs world. chces lietat za mig21? ok, za 45e si kup a lietaj.
ako, nie vsetky lietadla tolko stoja, napr f15 za 10.
ale i tak.
sick.
tak ako je tomu u dcs world. chces lietat za mig21? ok, za 45e si kup a lietaj.
ako, nie vsetky lietadla tolko stoja, napr f15 za 10.
ale i tak.
sick.
Spoiler: ukázať
- dexterav
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 22286
- Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
- Bydlisko: Sered´
Re: C.A.R.S
neodkladajú, lambo nebude takmer isto
hádaj kôli čomu
Lycan je 1. DLC , zadarmo
ono ferrari nebolo napr ani do šiftov na pc ale na konzolách bolo ako dlc, zadara
hádaj kôli čomu
Lycan je 1. DLC , zadarmo
ono ferrari nebolo napr ani do šiftov na pc ale na konzolách bolo ako dlc, zadara
Spoiler: ukázať
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: C.A.R.S
kto dnes netrpezlivo caka?
..ja mam stale jednu stranku otvorenu a cakam na akciu a hned idem po tejto pecke!
..ja mam stale jednu stranku otvorenu a cakam na akciu a hned idem po tejto pecke!
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
- paranoid.asian
- Používateľ

- Príspevky: 2513
- Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
- Bydlisko: Bratislava
Re: C.A.R.S
Myslel som si ze to bude Forza 5 na PC ale je to len vylepseny "Shift 2" 
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600X |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| Kingston HyperX 2x16GB DDR4 3600MHz |GPU| AMD ASRock RX9060XT 16GB GDDR6
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K.
|RAM| Kingston HyperX 2x16GB DDR4 3600MHz |GPU| AMD ASRock RX9060XT 16GB GDDR6
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K.
- scream
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5344
- Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
- Bydlisko: Kosice
Re: C.A.R.S
No ja som osobne dost sklamany... nebudem tajit, ze by som tiez najradsej dostal forzu na PC, koli hratelnosti TV+x360 gamepad ale zaroven mam aj Asseto Corsa a volant. Tiez som mal podobne ocakavania aj od The Crew... bohuzial
Grafika ujde, v reale to nevyraza dych ako na screenshotoch. Optimalizacia nic moc, vykon na AMD kartach cisty fail. Pri tratiach ako azure mam pocit plynulosti az od 50fps vyssie.
Jazdny model...skusal som zatial len s gamepadom:
1. Audi R8 + asistenti + azure = pohoda, obtiaznost asi ako NFS
2. Audi R8 + asistenti OFF +azure = mame vazny problem
3. Audi R8 + brake assist + trakcna = prilis lahke, napriek tomu pri zmene smeru prava/lava casto zbytocne hodiny
...potom som si dal s P1 nordschleife v poslednej konfiguracii, trosku to drncalo ale pohoda, s focusom RS sa mi pacilo spravanie predokolky.
Nedalo mi a zapol som assseto corsa Mclaren GT3 + Nurburgring GP, zapnuta trakcna a ABS. Nebolo to trapenie ale clovek ak nedal pozor siel do smyku alebo po ciare von. To iste v rovnakom nastaveni som skusil v project cars = easy. Vypol som dokonca vsetkych asistentov = easy na simulator az brutal easy, auto bolo v podstate problem dostat do smyku, podarilo sa mi to az s M3...
Nie je to zle, je to take nevyvazene, nedorobene?... Kombinuje to spravanie arkady a simulatora ale obcas dost nevhodnym sposobom tj. z extremu do extremu. Mozno tomu pridem na chut, mozno su auta s lepsim jazdnym modelom, mozno len zbytocne vela kritiky koli prvotnemu sklamaniu...
Grafika ujde, v reale to nevyraza dych ako na screenshotoch. Optimalizacia nic moc, vykon na AMD kartach cisty fail. Pri tratiach ako azure mam pocit plynulosti az od 50fps vyssie.
Jazdny model...skusal som zatial len s gamepadom:
1. Audi R8 + asistenti + azure = pohoda, obtiaznost asi ako NFS
2. Audi R8 + asistenti OFF +azure = mame vazny problem
3. Audi R8 + brake assist + trakcna = prilis lahke, napriek tomu pri zmene smeru prava/lava casto zbytocne hodiny
...potom som si dal s P1 nordschleife v poslednej konfiguracii, trosku to drncalo ale pohoda, s focusom RS sa mi pacilo spravanie predokolky.
Nedalo mi a zapol som assseto corsa Mclaren GT3 + Nurburgring GP, zapnuta trakcna a ABS. Nebolo to trapenie ale clovek ak nedal pozor siel do smyku alebo po ciare von. To iste v rovnakom nastaveni som skusil v project cars = easy. Vypol som dokonca vsetkych asistentov = easy na simulator az brutal easy, auto bolo v podstate problem dostat do smyku, podarilo sa mi to az s M3...
Nie je to zle, je to take nevyvazene, nedorobene?... Kombinuje to spravanie arkady a simulatora ale obcas dost nevhodnym sposobom tj. z extremu do extremu. Mozno tomu pridem na chut, mozno su auta s lepsim jazdnym modelom, mozno len zbytocne vela kritiky koli prvotnemu sklamaniu...
Spoiler: ukázať
- scream
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5344
- Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
- Bydlisko: Kosice
Re: C.A.R.S
Tak som zapojil volant... a to som nemal robit... force feedback oproti assetto uplne mrtvy...ani len obrubnik...nic...trosku odporu ked su kolesa v smyku. Takze ak ste si kupili koli hre novy volant aby ste pocitili ten zazitok z jazdy o ktorom ste doteraz len pocuvali, tak tu ho nenajdete... V kazdom pripade jazdit s volantom je tu celkom zabava v porovnani s gamepadom a klavesnicou.
Aby som len nehanil, tak zazitok je priamo umerny vybranemu autu, taky ariel atom je uplne skvela arkadovo-simulatorova zabava. Narocnost sa teda neurcuje zapnutim/vypnutim asistentov ale volbou auta.
Pokial by fungoval FF, tak poviem, ze je to krajsia a zabavnejsia hra pre bezneho cloveka ako Assetto, pretoze ovela ( fakt vela) viac odpusta a tam kde sa AC stava frustrujucou, je toto stale zabava.
Ale v zavere je to u nemala aut cudny jazdy model, malo "azure" trati aby sa to hralo na forzu, nefunkcny FF, malo zaujimavych aut, problemy na AMD grafikach....to vsetko za pouhych 50E na steame
Aby som len nehanil, tak zazitok je priamo umerny vybranemu autu, taky ariel atom je uplne skvela arkadovo-simulatorova zabava. Narocnost sa teda neurcuje zapnutim/vypnutim asistentov ale volbou auta.
Pokial by fungoval FF, tak poviem, ze je to krajsia a zabavnejsia hra pre bezneho cloveka ako Assetto, pretoze ovela ( fakt vela) viac odpusta a tam kde sa AC stava frustrujucou, je toto stale zabava.
Ale v zavere je to u nemala aut cudny jazdy model, malo "azure" trati aby sa to hralo na forzu, nefunkcny FF, malo zaujimavych aut, problemy na AMD grafikach....to vsetko za pouhych 50E na steame
Spoiler: ukázať
Re: C.A.R.S
tak, este ze som vcera nekupil. ked som pozrel vykony gpu od amd, neveril som. 290-ka na urovni 660-ky? ze wtf. zase ma v tom prsty ta vyondena nvidia? ak to je tak ako opisujes, ze reakcia ff je takmer nulova, ani to nekupujem. a pritom som sa tesil dost na tuto hru. asseto som este nehral, ale mam rad take frustrujuce hry kde sa zavodi a poti na kazdej zakrute. ze ja som nekupil vo zlave za 20cku. no neva pockam co opravia a trosku to posledujem a rozhodnem sa potom este.
ZDROJ: Seasonic PRIME 850W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
- scream
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5344
- Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
- Bydlisko: Kosice
Re: C.A.R.S
Vcera som tomu dal opat sancu avsak ostal som pri gamepade + 1080p TV. Trosku som sa snazil vyberat auta, ktore maju normalne ovladanie ( M3, ariel atom, oba pagani, R8 LMS atd. ) a uprimne zacalo ma to bavit, trate su pekne, efekty pocasia tiez super, ak clovek vypne trakcnu a stabilizacnu kontrolu tak je to s tymito autami presne taky simarkadovy zazitok ako ma byt.
AI je trosku arogantna (24 vozov na trati) ale v podstate ma zaujima len online rezim, ktory som este neskusal ale idem do toho, cena je na nete cca 35E namiesto 50E na steame, co sa da.
AD SIMULACIA: Ak niekto caka simulator bude velmi sklamany.. V porovnani s jazdnym modelom Assetto Corsa a hlavne force feedbackom, pri ktorom bojujete s volantom a drobnejsich ludi po hodine statocne bolia ruky je PC velmi slaby odvar. Tak slaby ze ani nema zmysel tieto hry porovnavat. Ak niekto pojde do AC odporucam jedine s DLC dreampack, pretoze tam mate naviac napr. laser scanned Nordschleife.
AD AMD: Hra je silne physics oriented a v skratke, zatial to bezi lepsie na NVIDII, na ATI to riesi DX12 + update ovladacov na ktorom sa pracuje. Je to hratelne na zostave v popise. 1080p, High, priemer mozno 45-50fps, na starte ( 25 vozov) a za dazda to ale klesa k 25-35fps, pod 25 to ale ide len velmi zriedkavo. Vytazenie CPU v podpise je okolo 85% ( na 3.7Ghz).
AI je trosku arogantna (24 vozov na trati) ale v podstate ma zaujima len online rezim, ktory som este neskusal ale idem do toho, cena je na nete cca 35E namiesto 50E na steame, co sa da.
AD SIMULACIA: Ak niekto caka simulator bude velmi sklamany.. V porovnani s jazdnym modelom Assetto Corsa a hlavne force feedbackom, pri ktorom bojujete s volantom a drobnejsich ludi po hodine statocne bolia ruky je PC velmi slaby odvar. Tak slaby ze ani nema zmysel tieto hry porovnavat. Ak niekto pojde do AC odporucam jedine s DLC dreampack, pretoze tam mate naviac napr. laser scanned Nordschleife.
AD AMD: Hra je silne physics oriented a v skratke, zatial to bezi lepsie na NVIDII, na ATI to riesi DX12 + update ovladacov na ktorom sa pracuje. Je to hratelne na zostave v popise. 1080p, High, priemer mozno 45-50fps, na starte ( 25 vozov) a za dazda to ale klesa k 25-35fps, pod 25 to ale ide len velmi zriedkavo. Vytazenie CPU v podpise je okolo 85% ( na 3.7Ghz).
Spoiler: ukázať
- dexterav
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 22286
- Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
- Bydlisko: Sered´
Re: C.A.R.S
Tak nevola sa to Shift3
Asetto ma sice ffb ale to z neho nerobi sim a ani neni
aj ked je menej akcny ako pcars, ale ani tam sa neda ist 300 do zakruty
Btw ten ffb je zvacsa aj najvacsia vytka pre pcars hned po biednom vozovom parku
Horsie je ze momentalne vraj pcars okrem skinov nepodporuje mody :'(
A to je dost zle
Asetto ma sice ffb ale to z neho nerobi sim a ani neni
Btw ten ffb je zvacsa aj najvacsia vytka pre pcars hned po biednom vozovom parku
Horsie je ze momentalne vraj pcars okrem skinov nepodporuje mody :'(
A to je dost zle
Spoiler: ukázať
- scream
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5344
- Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
- Bydlisko: Kosice
Re: C.A.R.S
U mna Assetto splna kriteria simulatora, realita to nikdy nebude, ak chcem realitu sadnem do auta nie k PC.
Dufam v optimalizaciu na amd kartach, silny multiplayer a do buducna plno vela DLC. Osobne mi staci zopar aut so zabavnym jazdnym modelom, radsej privitam co najviac trati, idealne takych "forzovskych".
Aktualne Digital edition ( zahrna DLC) za 32E na https://www.instant-gaming.com/en/456-b ... l-edition/
Ochvilu vyskusam multak, snad sa nenaserem

Dufam v optimalizaciu na amd kartach, silny multiplayer a do buducna plno vela DLC. Osobne mi staci zopar aut so zabavnym jazdnym modelom, radsej privitam co najviac trati, idealne takych "forzovskych".
Aktualne Digital edition ( zahrna DLC) za 32E na https://www.instant-gaming.com/en/456-b ... l-edition/
Ochvilu vyskusam multak, snad sa nenaserem
Spoiler: ukázať
-
ujo MateSo
- Používateľ

- Príspevky: 1980
- Dátum registrácie: Št 24. Júl, 2008, 17:14
- Bydlisko: Bratislava
Re: C.A.R.S
Dexter vydrz, mozno lepsie auta nechavaju na neskor
konecne sa mi to podarilo rozchodit na 3lcd 2560x1440
len pri hre to chce byt 1.5m od lcd
https://dl.dropboxusercontent.com/u/935 ... .45.06.jpg
konecne sa mi to podarilo rozchodit na 3lcd 2560x1440
https://dl.dropboxusercontent.com/u/935 ... .45.06.jpg
PC> Asus X99-E WS, 5960x@4.7, 32GB/2400, 2xTitanX, Corsair ax1500i


