Norton Ghost 2003 - backup

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Secret
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 161
Dátum registrácie: Pi 25. Feb, 2005, 20:00

Norton Ghost 2003 - backup

Príspevok od používateľa Secret »

Nainstaloval som nanovo WinXp a taktiez aj Norton Ghost 2003 a ked som si chcel spravit safe disku tak mi vyhodilo hlasku

Kód: Vybrať všetko

Unable to find a free MBR slot in the virtual partition DLL. This is usually due to there being no free primary partition slots left on the boot disk.
Disk mam rozdeleny na viacero particii pricom mam na nom aj ReiserFS(nie je vsak zavedeny GRUB takze nebootuje), neviem kde by mohol byt problem, chcel by som si spravit safe disku, no takto to nie je mozne...neviete mi poradit??
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Re: Norton Ghost 2003 - backup

Príspevok od používateľa AjsTi »

Secret napísal:Nainstaloval som nanovo WinXp a taktiez aj Norton Ghost 2003 a ked som si chcel spravit safe disku tak mi vyhodilo hlasku

Kód: Vybrať všetko

Unable to find a free MBR slot in the virtual partition DLL. This is usually due to there being no free primary partition slots left on the boot disk.
Disk mam rozdeleny na viacero particii pricom mam na nom aj ReiserFS(nie je vsak zavedeny GRUB takze nebootuje), neviem kde by mohol byt problem, chcel by som si spravit safe disku, no takto to nie je mozne...neviete mi poradit??
Ozaj UJA Gugla si skusal ? Staci zadat tvoju hlasku a najde Ti odpovede.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
foxil
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St 23. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Trenèín (1987)

Príspevok od používateľa foxil »

Ak sa ti nepodari spravit zalohu cez norton ghost tak skus pouzit Drive Image 7.0 od PowerQuest.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"