Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

obcanx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 200
Dátum registrácie: Pi 12. Jún, 2015, 22:02

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa obcanx »

mimochodom, poznam zopar dochodcov, ale ani jeden jediny z nich by nevolil smer, takze neviem kto ho voli.

btw, stretli ste sa niekedy uz s tym, ze by od vas niekto chcel odpoved na otazku, koho by ste volili?
narazam na to, ze tie agentury co robia prieskum manipuluju s trhom a volicmi..
plus, kupit si hlasy podla mna nie je az taky problem, vsetko sa da kupit.. tak ako navstevnost webu, tak aj fake hlasy..
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

znamy robi tieto prieskumy;) asi vas neprekvapi ked budete pocut ze 80% tych hlasov vyzbieraju v statnych uradoch a podnikoch;) a vsetci vieme kto ma najviac kresiel;)

neni som jasnovidec kto sa s kym spoji.
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

Je úplne jasné, že sa SNS spojí so Smerom, ak sa do parlamentu dostanú. Takže volenim SNS ho nepriamo podporujes.

Ak sa SNS do parlamentu nedostane, pomerna časť hlasov sa delí podľa tých, ktorí sa do parlamentu dostali, takze opäť ide väčšina hlasu Smeru.

Skratka win-win situácia ;-)

Jergus: mňa to celkom zaujíma, chcem mať o mojom favoritovi co najviac informácií, aby som sa vedel rozhodnúť objektívne, resp. svoju voľbu prehodnotiť.
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

no nebolo to tak davno ked ste sa tu rehotali ze rusicky bezdrotovych signalov su blbost, lebo rakety a hellfire a tomahawky a pod :D

"Paniku v západných vojensko-politických kruhoch vyvolala správa, že radary, elektronické navádzacie systémy i satelitný príjem narúša v rádioelektronickom priestore s priemerom 600 km nový systém elektronických rušičiek, ktorý na svojej základni v sýrskej Latakii nasadilo Rusko. Spolu so systémom protiraketovej obrany S-300 na palube neďaleko kotviaceho ruského krížnika to vytvára efekt, ktorý najvyšší veliteľ NATO v Európe Philip Breedlove nazýva gigantickou „ruskou bublinou“ A2/AD (anti access/area denial). Tá údajne dokáže paralyzovať akékoľvek zbrane vo svojom dosahu."

zdroj: http://zemavek.sk/articles/view/panika- ... rom-moriam
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

tak co ti ja viem, ked ma jedna strana tak ma aj druha
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

zdroj sputnik. pre serioznejsie veci by som chodil na onion news :)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

staci nam francuzsko ako ukazka co nas pomaly iste caka s tymi ciernymi hubami?... skoda slov normalne.
obcanx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 200
Dátum registrácie: Pi 12. Jún, 2015, 22:02

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa obcanx »

refugees willkommen

avsak dost ma zarazaju takto spravy
Parížska polícia uviedla, že u jedného zo samovražedných atentátnikov, ktorý v piatok zaútočil na štadióne, našla sýrsky pas.
neviem, ja som laik, ale aky zmysel ma ist na samovrazednu misiu s pasom? nie je za tym nieco "vyssie" ?
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

kill: o blokovacom zariadeni em signalu som prvy krat pocul pred rokom z kruhov ceskej armady (ziadny internet), sice mali zariadenie co fungovalo len na 3-4km ale mali ho a funkcne. takze nemam dovod neverit tomu, ze obdobu maju rusi aj ked o "nieco" vacsie
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

Nespajal by som utok s utecencami. Ktovie, ci toto boli utecenci, alebo ludia, ktori byvali vo FR dlhodobo. A to je velky rozdiel. Je to vrcholne neprofesionalne, aby sa to hned spojilo, bez dokazov.
Ja ich nebranim, a tiez mi vadi, ze ich tu Europa pustila len tak, bez nejakeho brania odtlackov a tak, ale tento urok nemusi mat s prilevom utecencov nic spolocne. Neverim, ze ludia, co utiekli zo syrie by sa dokazali takto zorganizovat, aby mohli cielene a prakticky bezproblemov zautocit na tolkych miestach. Je to blbost. To robili ludia, co tam zili roky, a vedeli, ako a co urobit.

Ja len ze, za toto cele moze opat nabozenstvo, viera. Tak jak oni veria v Allaha, tak jak nasinci veria v boha, stale ide o "tu" istu vieru. Kolko ludi uz pozabijalo, a kolko skody uz napachalo nabozenstvo, a viera? Ti mladi sa nezabili len tak, oni veria, ze allah existuje, podobne ako nasinci ze boh existuje. Bohuzial, ja za tymto vidim nabozenstvo, a to nikdy nevymizne. Tak jak po nete kolovalo video, jak isli 3slovenky vymetat diabla s komentarom v aute /vymlete hlavy/, tak sa tito odpaluju do vzduchu, a zabijaju vsetko naokolo. Ja v tom ziadny rozdiel nevidim, akurat, ze krestanstvo zabijalo o par sto rokov skor kazdeho vedca, tak allahisti sa cinia az teraz. Ale to sa netyka politiky, takze koncim. Teroristov, a toho celeho sa NIKDY nezbavime. Ani USA, ani nic podobne ich nezastavi, lebo su ich miliony.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

komentar vyssie :facepalm:
obcanx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 200
Dátum registrácie: Pi 12. Jún, 2015, 22:02

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa obcanx »

tyka sa to politiky, pretoze teraz budu media plne "pariza" a "isis" a rozne megakradeze ala D/R 123456789.. pojdu do ustrania :)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

terorizmus uzko suvisi s politikou. Takisto tvrdenie ze toto neboli utecenci je velmi male. Tento utok bol planovany dlhsie a nakolko sa nerobia kontroly, nemali problem takto preniknut. Ulohu mali jasne danu, nepotrebovali sa vobec vo francuzku dohovat ani nic. Prisli s jasnou misiou. Toto cele je jeden velky plan, utecenci, teroristicke utoky. Vypukne chaos, obcianska vojna a budu umierat ludia. Merkelovu bysom posadil na prve lietadlo to syrie a nehal tam. Iked merkelova je len panacik
NB: Asus ROG Strix G16
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

Zavisi to od tvojej definicie utecencov. Na 95% to boli "Francuzi", tj druha alebo tretia generacia (deti/vnuci imigrantov), ktory pravdepodobne nemali pracu, radikalizovali sa, kopec z nich aj odislo bojovat za IS do Syrie, potom sa vratili do Francuzska.
obcanx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 200
Dátum registrácie: Pi 12. Jún, 2015, 22:02

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa obcanx »

minimalne jeden z nich udajne dosiel cez grecko.. cize ktovie, kde je pravda..

Návrat na "Debata o všetkom"