Rise of the Tomb Raider

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Rise of the Tomb Raider

Príspevok od používateľa hulo92 »

Používateľov profilový obrázok
molnart
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7471
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Rise of the Tomb Raider

Príspevok od používateľa molnart »

xbox exclusive, takze nezajem
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
Andrew007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1737
Dátum registrácie: Ne 28. Dec, 2008, 20:14
Bydlisko: Senec

Re: Rise of the Tomb Raider

Príspevok od používateľa Andrew007 »

Bude aj na PC ...
5800X3D - ROG strix B550-A gaming - 4090 GS - Corsair 32/3600 - 970 evo 1TB - Corsair RM850 - Dell 2716DG 2K/144 / Dell Gaming G3223Q 4K/120
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Rise of the Tomb Raider

Príspevok od používateľa hulo92 »

ano bude aj na pc
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Rise of the Tomb Raider

Príspevok od používateľa hulo92 »

Používateľov profilový obrázok
Laro22
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2877
Dátum registrácie: St 05. Jan, 2011, 18:34
Bydlisko: Brezno

Re: Rise of the Tomb Raider

Príspevok od používateľa Laro22 »

MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Rise of the Tomb Raider

Príspevok od používateľa hulo92 »

Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5344
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Rise of the Tomb Raider

Príspevok od používateľa scream »

U mna 9/10. 10/10 by som dal ak by to malo brutalne tazke puzzle ulohy :)

Hral som zatial mozno hodinku ale je to vytuningovany predosly diel. Krasna grafika, vela hladania, lezenia, pribehu, cut scen.

Dokonalost... na toto sa treba tesit.
Spoiler: ukázať
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, Sapphire pulse 9070 15g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Rise of the Tomb Raider

Príspevok od používateľa hulo92 »

predobjednane, zajtra testujem :)
ANONYM_a7

Re: Rise of the Tomb Raider

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

je to skvela hra :) velmi sa podarila
Používateľov profilový obrázok
netSo_O
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Št 19. Jan, 2012, 09:30
Bydlisko: Brat1slava

Re: Rise of the Tomb Raider

Príspevok od používateľa netSo_O »

kluc mam od vcera , preload dnes stiahnuty no hrat sa bude dat asi od 18stej :)
CPU AMD R5 5600x COOLER Be quiet! DARK ROCK PRO 4 MB MSI B450 Gaming PRO Carbon AC VGA MSI RTX 4080 Super Gaming X RAM HyperX 4x8GB 3200MHz Predator M2 Kingston NV2 M2 WD Blue 3D SSD Samsung EVO970 PSU EVGA SuperNOVA 750 CASE Fractal r4 white SOUND Logitech Z4 + HyperX Cloud Gaming GAMING MSI Vigor GK30 COMBO , DEV1S TITAN GAMER LCD Samsung Odyssey QD-OLED G8 34"
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Rise of the Tomb Raider

Príspevok od používateľa Monster1 »

Jop uz sa tesim tiez som mal pre order este aj vga som vymenil za gtx 780 tak vecer sa pustam do toho :-)
Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Rise of the Tomb Raider

Príspevok od používateľa hulo92 »

kupoval som takisto kluc z kinguinu a dostal som aj steamovsky preorder bonus prvu laru :D no super, aj ked ju mam :D
Používateľov profilový obrázok
netSo_O
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Št 19. Jan, 2012, 09:30
Bydlisko: Brat1slava

Re: Rise of the Tomb Raider

Príspevok od používateľa netSo_O »

takisto z kq aj ked bez bonusu ale za 27e sa nestazujem :)

a zaciname ...

http://imgur.com/kvxARwv
CPU AMD R5 5600x COOLER Be quiet! DARK ROCK PRO 4 MB MSI B450 Gaming PRO Carbon AC VGA MSI RTX 4080 Super Gaming X RAM HyperX 4x8GB 3200MHz Predator M2 Kingston NV2 M2 WD Blue 3D SSD Samsung EVO970 PSU EVGA SuperNOVA 750 CASE Fractal r4 white SOUND Logitech Z4 + HyperX Cloud Gaming GAMING MSI Vigor GK30 COMBO , DEV1S TITAN GAMER LCD Samsung Odyssey QD-OLED G8 34"
ANONYM_a7

Re: Rise of the Tomb Raider

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ten úvod je totálny záhul :cool: chystám aj dáku recenziu na hráčovi potom hodím :)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"