Kúpa routra

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
janci11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 695
Dátum registrácie: Št 24. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Partizánske

Re: Kúpa routra

Príspevok od používateľa janci11 »

v skratke, staci stiahnut factory to ddwrt a normalne v menu routra updatnes ftp://ftp.dd-wrt.com/betas/2015/11-13-2 ... 1043nd-v2/
CPU: AMD Ryzen R7 5800X CPU Cooler: Noctua NH-U14S MB: ASUS ROG STRIX B550-F GAMING (WI-FI) RAM: Corsair Vengeance LPX Black 32 GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 GPU: Sapphire PULSE RX6800XT 16GB SSD: Kingston KC3000 1TB + Adata XPG SX8200Pro 512GB + Crucial MX500 1TB PSU: Seasonic Focus Plus GOLD 750W Case: Fractal Design Define 7 Compact White TG
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Kúpa routra

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Nahodené, ešte sa pohrám trošku asi s nastaveniami, ale mám pocit, že tá WIFI sa zlepšila. Uvidím po pár dňoch testovania v praxi.

Ďakujem za rady .)
yeffo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Ne 07. Sep, 2008, 22:32
Bydlisko: Bratislava III

Re: Kúpa routra

Príspevok od používateľa yeffo »

P3T077 napísal:Funguje ti cez neho v antikstb vysoka kvalita programov?
Respektive ci podporuje igmpt(multicast), niekde uvadzaju, ze ano inde zas nie. Vybrat dobry router k antiku sa tym stava nocna mora :furious2:

1) Ani som nevedel, ze nieco take maju,.. nainstaloval som a hned na zaciatku mi vyhodilo info, ze vasa lokalita sa nachadza este v neprerobenej casti nasej siete a preto mate vo virt stb nastavene standardne rozlisenie (unicast) s mensim poctom programov.

2) origo fw si uz nepamatam co tam vsetko bolo ale v tom od padavana je moznost nastavit co pozadujes v polozke IPTV Translation Control, kde vies zapnut multicast routing to lan, reps. vybrat aj verziu IGMP (v1/v2) + je tam asi desat dalsich veci ohladom IGMP. Vo vsetobecnosti fw od padavana je paradne odladeny, ak tam nieco da, tak to funguje
Používateľov profilový obrázok
Peto77
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 961
Dátum registrácie: Po 12. Apr, 2010, 22:07
Bydlisko: Košice

Re: Kúpa routra

Príspevok od používateľa Peto77 »

mohol by si skusiť sa s tym pohrať?
Tú hlášku vyhadzuje keď nemáš router čo to podporuje - respektíve to ukazuje aj mne a susedovi vedľa vysoka kvalita funguje, čiže tu určite bude prerobena časť siete.

Návrat na "Nákupná poradňa"