Smartphone s najlepsim fotakom +-200-300€ / kupon v NAY z O2

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Smartphone s najlepsim fotakom +-200-300€ / kupon v NAY z O2

Príspevok od používateľa felipe25 »

Zdravim.

Budem brat strieborny pausal v O2, a kedze ceny v O2 su nic moc, asi vyuzijem tu moznost, ze mi daju poukaz na nakup mobilu v nay v hodnote 168€. Takze, vyberam nieco, co ma v cene +-200 az 300€ najlepsi fotak. Momentalne som rozhodnuty pre S5 mini, ale vaham.
Telefon vacsi ako 4,7" nechcem, takze vsetko co ma 5" vypadava.
Doteraz som mal iP 5S, ale kym neprejdem na 6S zatial budem mat nieco androidove, docasne. 4" su male, takze asi 4,3-4,7"?

Neviem, ci s danou velkostou je nejaky konkurent S5 mini, A3 jka to asi nebude.

Btw, vie niekto ako funguje ten predaj v nay? Dostanem blocek na plnu sumu /teoreticky, by som si vedel uplatnit cashback na S5 mini, ak vyuzijem bonus z O2?/
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
miroh
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 476
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Smartphone s najlepsim fotakom +-200-300€ / kupon v NAY

Príspevok od používateľa miroh »

pozrel som nay ponuku a okrem s5mini je tam este z1c ....urcite lepsi fonik
Asus g751jy....
Jasterisko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 94
Dátum registrácie: Ne 18. Jan, 2015, 01:37

Re: Smartphone s najlepsim fotakom +-200-300€ / kupon v NAY

Príspevok od používateľa Jasterisko »

ja som dva tyzdne dozadu tiez uplatnoval kupon od O2 v NAY v presove. Funguje to jednoducho, prides do nay kde maju O2 stanok, povies ze chces kupon 5-10 minut podpis a mas kupon. Tento kupon mozes pouzit iba na predajni NAY. Ja som bral napriklad monitor dell u2515h, ktory vobec ani nemali v ponuke. Ak mas zaujem o produkt, ktory nemaju v ponuke,da sa to poriesit tak, ze cez web im napises email, ci su ochotny zaradit do ponuky dany produkt z toho dovodu, ze si chces uplatnit O2 kupon (produkt si daj doviest na predajnu ). Mne vyhoveli tak do tyzdna, monitor potom zmizol z ponuky.
Alebo druha moznost (mnou vyuzita), ist osobne do NAY, odchytit nejakeho pracovnika s tovarom (je ich tam kopec) a povedat mu, ci maju v ponuke a ci ti vie zabezpecit dany mobil, nemaju s tym problem, povie ti cenu, podpises objednavku (nezaveznu, za dopravu som neplatil). Hotovo, monitor bol za dva dni doma.
PS: zakupeny tovar mozes do 2 tyzdnoch vratit akokeby si nakupoval v eshope (ale radsej sa predom informuj, mne to povedal az ked som sa pytal..), ja som takto ten dany monitor vracal a v pohode, dokonca, mi vratili plnu sumu na ruku, akokeby som poukazku ani nepouzil :-)
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Smartphone s najlepsim fotakom +-200-300€ / kupon v NAY

Príspevok od používateľa felipe25 »

no jak pozeram asi vezmem HONOR 6, alebo? je za 249e.. 3GB RAM atd.. Takze neviem. Z1c myslis z1 compact?
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
miroh
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 476
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Smartphone s najlepsim fotakom +-200-300€ / kupon v NAY

Príspevok od používateľa miroh »

z1c hej xperia.... inac aj ten honor 6 som mal celkom fajn akurat ze to mas 5 obrazovku.....
esdxx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 453
Dátum registrácie: So 25. Júl, 2009, 14:43
Bydlisko: Bratislava

Re: Smartphone s najlepsim fotakom +-200-300€ / kupon v NAY

Príspevok od používateľa esdxx »

nove a3 (2016) by tusim mala mat slusny fotak, neviem ako je na tom s cenou...
Jasterisko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 94
Dátum registrácie: Ne 18. Jan, 2015, 01:37

Re: Smartphone s najlepsim fotakom +-200-300€ / kupon v NAY

Príspevok od používateľa Jasterisko »

Tak sony nato, ze je najvycsi vyrobca snimacov do smartfonov, ich telefony (vratane vlajkovych lodi) velmi dobre nefotia, teda by som sa im asi vyhol, aj ked za tu cenu zas nemozes ocakavat nejaku extra kvalitu.. to by som volil asi ten s5 mini, aj ked samsung a ich touchwiz ... myslim, ze s uplatnenim toho cashbacku by nemal byt problem co prave u samsungu maju

Návrat na "Nákupná poradňa"