Zvukovka ku Mackie CR4 + HyperX Cloud

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
amplifier
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 435
Dátum registrácie: Po 24. Nov, 2014, 20:09
Bydlisko: Viničné

Zvukovka ku Mackie CR4 + HyperX Cloud

Príspevok od používateľa amplifier »

Ako pise nadpis, poradte zvukovku ku repro Mackie CR4 a ku cloudom. Sluchatka budem robit upgrade ale neskor az. Zvukovku asi do Pcie ale ked je nejaka super tak moze byt aj externa. Budem sa rozhodovat tak ze ked bude tip na internu a tip na externu a obe budu rovnake ceny a interna bude lepsie-beriem internu.

Nieco som pozeral ale nechcem kupit ani hovadinu ani overkill tak si necham poradit.

Zatial co sa mi pacilo celkom:

Externa Xonar U7 alebo Fiio e10k
Interna Soar, D2X je na czc v prepocte za 122e, phoebus, stx uz idem asi overkill ze?

Poradte pls, onboard nevydrzim.
Project Fractal Define S Black & White http://zostavy.tichepc.sk/sk/#reference ... lack-white
CASE: Fractal Desing Define S PSU: Superflower Leadex 80 Plus Platinum 850W GPU: Gigabyte GTX980Ti MB: Asus X99-A CPU: Intel i5820K @4,5GHz/1,25V
RAM:
2x8GB Crucial Ballistix Sport SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD: Seagate 1TB SCREEN: Dell U2515H Ultrasharp MOUSE: Mionix Naos 3200
MOUSEPAD:
Razer Goliathus Speed KEYBOARD: Hľadám novú vysnívanú SOUND: Schiit Modi 2 Uber + Magni 2 Uber SPEAKERS: Mackie CR4
HEADPHONES: Beyerdynamic DT-150/AKG 712 PRO/Hifiman HE-400i PHONE: Moto Z Play
GAZ
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: Po 13. Aug, 2012, 19:27
Bydlisko: Prešov

Re: Zvukovka ku Mackie CR4 + HyperX Cloud

Príspevok od používateľa GAZ »

Ja som tiez nedavno kupil tieto repraky, a dokonca aj na onboard to hraje dobre (v ramci moznosti), ale to asi zalezi aj od toho aku mas MB. Ale urcite stoji za to vymenit za nieco poriadnejsie, ja zatial idem len do Xonar DGX, kedze sa mi to podarilo vymenit za flasu vina :D ono nie su to poriadne studiove monitory, a ak nejdes robit hudbu a vyuzijes to len na multimedia ako ja, staci podla mna aj nieco lacnejsie, a na sluchadla ak budes kupovat nieco vymakanejsie, pozeral by som sa po nejakom DAC.

Resp. skus mozno nejake hi-fi/audiofilske fora, tam ti urcite poradia profesionalnejsie...
MB: ASUS P8Z77-V LX2 | CPU: Intel Core i5 3570K + Gelid Tranquillo 2 + Noctua NF-F12 | RAM: Corsair 2x4GB DDR3 1600 MHz CL9 LP | GPU: MSI GTX970 Gaming | System SSD: Samsung 840 EVO 120GB | Games SSD: Samsung 850 EVO 500GB | HDD1: Seagate Barracuda 7200.12 2TB | HDD2: WD Red 3TB | PSU: Super Flower Leadex 80Plus Gold 850W | Case: Nanoxia DS1 | Soundcard: Asus Xonar DGX | Mouse: Razer Diamondback | Keyboard: Logitech K350 | Screen: LG IPS237L-BN | Repro: Mackie CR4 |OS: Windows 7 64bit EN

Návrat na "Nákupná poradňa"