Kupa Xiaomi Redmi Note 3 - SR/CZ alebo cina?

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Kupa Xiaomi Redmi Note 3 - SR/CZ alebo cina?

Príspevok od používateľa felipe25 »

Zdravim.

Chcem kupit Xiaomi Redmi Note 3 (rozhodol som sa po vybere z viacerych fonov ako s5 mini, honor 6, lenova a pod.). Problem je odkial. Mam to brat normalne z ciny, s tym, ze to dopredu zaplatim? Bude tam nejaky tracking, ze ked tovat nepride, peniaze mam "chranene"?
Kolko za to potom zaplatim dan/clo? Clo sa neplati, takze iba dan?

http://mobilmania.azet.sk/clanok/110935 ... za-240-eur

tu citam, ze sa da kupit za cca 160€. beriem veci s ebay (do 10eur), ale s akou cakacou dobou cca mam pocitat? da sa to priplatit, a urychlit? dik :)
v pripade reklamacii mam asi smolu, nie?
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7767
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Kupa Xiaomi Redmi Note 3 - SR/CZ alebo cina?

Príspevok od používateľa LordKJ »

kamarati objednavali zaciatkom decembra tusim z gearbestu a stale este nebolo ani odoslane
Používateľov profilový obrázok
kovinator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1974
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 23:25
Bydlisko: Bratislava

Re: Kupa Xiaomi Redmi Note 3 - SR/CZ alebo cina?

Príspevok od používateľa kovinator »

Ber z ibuygou.com a mozes si priplatit dhlko -> asi 20eur a pride to za 3 dni-> clo sa neplati a vacsinou to nestopnu cize ani dphcku nedostanes.
Este mozes skusit xiaomiforsale.com, tam si mozes byt isty, ze ti nedaju dph a to co maju na sklade v europe pride rychlo. Ak to ide z ciny, tak asi si pockas chvilu.
Zaruka je 1 rok a reklamovat mozes, len im to musis poslat do ciny v pripade ibuygou a neviem ako riesia xiaomiforsale.
Spoiler: ukázať
BUILD LOG: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =6&t=99040
CASE Fractal R4 Black, CPU i5-4670k + Coollaboratory Liquid Ultra @ 4.5 GHz 1.2 V, COOLER Raijintek Ereboss @ Black & White + Alpenföhn WingBoost2 + Arctic MX-4, MB MSI Z97S SLI Krait Edition, GPU Palit GTX 1070 Ti Jetstream, RAM Corsair Vengeance LP 1x8GB CL9 1600 MHz Black, Kingston HyperX 1x8GB CL10 1600MHz White PSU Seasonic M12II-520W, SSD Samsung 840 Pro 128 GB, 2x Samsung 750 Evo 500GB HDD Seagate Barracuda 3TB 7200.14, Seagate Barracuda 4TB SC S.M.S.L M2, HP Beyerdynamic DT 990 Premium 250 Ohm + Cable Mod / KZ ZAS + AZ09 Pro/ KZ ZST Candy, SPEAKERS Bose Companion 3 Series II, KEYBOARD Keebio Iris rev 4 + Zilents V2 67g + MDA Big Bang 2.0/ SteelSeries 6gv2 + PBT keycaps , MOUSE SteelSeries Rival, MOUSEPAD Razer Goliathus
Dr.80
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 19:26
Bydlisko: Bratislava- Ružinov

Re: Kupa Xiaomi Redmi Note 3 - SR/CZ alebo cina?

Príspevok od používateľa Dr.80 »

z ibuygou som pred 2 rokmi kupoval Mi2S 32GB, priplatenie za DHL sa urcite oplati (ja som ho mal za 27hodin z hong kongu v bratislave :D )

cez dhlko si ho sledujes, tym ze platis cez paypal tak mas ochranu zakaznika 60dni, xiaomiforsale chce aby sa platilo tusim cez kartu a chcu peniaze dopredu, radsej cina a tych par dni za ktore by ti dosiel dhlkom podla mna prezijes :) kedze xiaomi neni ziadna garazova firma tak je minimalne riziko ze ti poslu vadny kus, inde ako ibuygou by som nekupoval kedze aj na aliexpresse sa zevraj predavaju fake xiaomi produkty a to nieje ziadny neznamy eshop :D ibuygou je zaruka rychleho dodania (ak to nieje predobjednavka, vtedy odosielaju postupne lebo vacsinou nestihaju ked prichadza novinka na trh vyrabat v xiaomi tie mobily, bolo to tak z mi3 a viacerymi mobilmi) a su doveryhodny :)
Spoiler: ukázať
CPU R7 5800x3D GPU Inno3D RTX 4080 iChill X3 16GB Mobo Asrock X470 K4 gaming Ram Crucial Ballistix 4x8GB 3200mhz CL16 SSD Crucial P5 1TB, P2 1TB PSU EVGA SuperNOVA 750 P6 Bedňa Fractal Torrent Compact white Headset Truthear Hexa + Kinera Leyding Interface Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen Mic Samson Q2U Monitor 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor Mobil Poco F3 white
Steam http://steamcommunity.com/id/dr80103
Veduci009
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Po 20. Apr, 2015, 10:36

Re: Kupa Xiaomi Redmi Note 3 - SR/CZ alebo cina?

Príspevok od používateľa Veduci009 »

za mna jedine xfs
zatial som tam nakupil za asi 3k euro a vsetko v pohode.
zaruka rok .. vyriesit sa da v Brne .. clovek z prostredia MIUI cz/sk
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Kupa Xiaomi Redmi Note 3 - SR/CZ alebo cina?

Príspevok od používateľa Sky »

z xiaomiforsale to mas 214+2,20 doprava bez dalsich poplatkov (DPH), servis maju v Cesku a Polsku
https://www.xiaomiforsale.com/en/content/13-Service
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Kupa Xiaomi Redmi Note 3 - SR/CZ alebo cina?

Príspevok od používateľa Jeremi »

Asi tyzden mam tento telefon kupovany s ibuygou povodne som chcel na xiaomiforsale kupovat ale na fore miuios.cz tam je dost negativnych komentov v poslednom case na nich a niektory ludia cakaju na objednany tovar aj mesiac.
Po objednani som mal telefon za 4 dni doma.
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro
Používateľov profilový obrázok
Duri-MI
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 281
Dátum registrácie: St 02. Jan, 2008, 08:00
Bydlisko: Michalovce

Re: Kupa Xiaomi Redmi Note 3 - SR/CZ alebo cina?

Príspevok od používateľa Duri-MI »

Ja som objednal z Gearbestu, do 7 dní bol doma...cez EU warehouse
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Kupa Xiaomi Redmi Note 3 - SR/CZ alebo cina?

Príspevok od používateľa quicky »

ja som bral z xiaomi for sale:
2x MI4 , xiaomi sport camera, a kryty atd atd...

nikdy ziadny problem. uz mam za sebou aj reklamaciu , a to konkretne mipoint cz (k tomu sa radsej vyjadrovat nebudem)...ale po dlhych tahanicach uspesne
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Kupa Xiaomi Redmi Note 3 - SR/CZ alebo cina?

Príspevok od používateľa felipe25 »

no, ta reklamacia by ma zaujimala. :)
kedze vaham, co kupit, ci to prip. nebrat zo slovenskeho shopu aj z prirazkou.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Kupa Xiaomi Redmi Note 3 - SR/CZ alebo cina?

Príspevok od používateľa quicky »

prvykrat som objednaval 2x MI4 (jeden LTE jeden wdcma verzia).

lte verzia dodnes bez problemu, moja wdcma verzia od zaciatku zamrzala, restartovala sa,proste v priebehu 1minuty 3x zmrzol/restartoval sa,absolutne random, raz za cas aj hodinu fungoval, no tragedia.

poslal som ho na reklamaciu do ciech (posta 8e), poslali mi ho po 30dnoch spat,ze telefonu nic neni skusali ho testovali vsetko okej... samozrejme som s tym "majitelom" servisu alebo hlavnym servisakom aktivne komunikoval a razne som mu vysvetlil situaciu...

prisiel mi po 30dnoch,zapnem,zacnem pisat sms bum restart,momente som mu volal do Cz ,ze ci si zo mna srandu robi,alebo mam prist osobne mu vysvetlit ,ze ten mobil je mimo a neschopny pouzivania. slubil mi novy kus. nakolko moj bol v podstate absolutne novy neupouzivany... pri tejto druhej reklamacii ho pouzival "na svoje" ucely aby odtestoval co to robi, potom mi povedal,ze jemu to ide v pohode ale vyjde mi v ustrety a vymeni mi zakladnu dosku, samozrejme uz novy kus to nebol lebo na rame bol skrabancek (posielal som novy kus)... takze po cca 2 mesiacoch som sa konecne dostal k funkcnemu mobilu...

asi tolko moja skusenost.
Používateľov profilový obrázok
Peto77
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 945
Dátum registrácie: Po 12. Apr, 2010, 22:07
Bydlisko: Košice

Re: Kupa Xiaomi Redmi Note 3 - SR/CZ alebo cina?

Príspevok od používateľa Peto77 »

13. decembra som z xiaomiforsale objednal mi4c
15. decembra shipped
17- volal kurier, že je pred vchodom :)
pet2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 762
Dátum registrácie: So 12. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava III

Re: Kupa Xiaomi Redmi Note 3 - SR/CZ alebo cina?

Príspevok od používateľa pet2 »

Mna tento fon zaujal najma tou 4000 baterkou a kovovym telom. Tie sd karty ma nejako netrapia. Ale vie mi niekto potvrdit alebo vyvratit ako je na tom mikrofon pri telefonovani?
Používateľov profilový obrázok
B4rz1n1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 409
Dátum registrácie: So 28. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Trencin/BA

Re: Kupa Xiaomi Redmi Note 3 - SR/CZ alebo cina?

Príspevok od používateľa B4rz1n1 »

Zdravim,

rozhodol som sa pre RN3 z xfs. V obchode uvadzaju ze je OUT of STOCK.
Kolko moze v tomto pripade potrvat dorucenie? Domnievam sa, ze vela ludi teraz nakupuje, maju problem so zasobovanim.
Objednaval si ho niekto teraz z xfs?

Dakujem
Používateľov profilový obrázok
Peto77
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 945
Dátum registrácie: Po 12. Apr, 2010, 22:07
Bydlisko: Košice

Re: Kupa Xiaomi Redmi Note 3 - SR/CZ alebo cina?

Príspevok od používateľa Peto77 »

Ak je out of stock tak ho ani neobjednas. Naskladnuju cca kazdych 7-10 dni co si vsimam, niekedy aj skor. Potom mas 5 minut na to stihnut ho objednat pokial sa zas nevypreda.

Návrat na "Nákupná poradňa"