Zdravičko . no tka neska tka bádam po nete čo by som kúpil na vysavanie auta . bývam v panelaku takže ťahať predlžovačku dole z okna alebo pivnice nebudem . u ženskej občas auto povysavam ich priemyselným vysavačom býva na chalupe . lenže ja by som rád niečo svoje a nebyť tak závisli od ich vysavača tak sa neviem rozhodnuť či ísť do bezdrôtového AKU vysavača alebo do vysavača s napajaním z 12V zastrčky zapaľovača v aute . ak by ste vedeli s čím by som auto povysaval lepšie a čistejšie tak sa kľudne vyjadrite budem rád . ja som vysnoril toto zatiaľ :
Zase ale nechcem prekročiť 30 € . myslím si že lepší by bol asi ten do auta na 12V napajanie aby som nebol obmedzený časovo niekedy upratujem vysavačom aj pol hodiny . dik
Tie 12V síce nebudú obmedzené časovo, ale sací výkon majú taký, že ty tam pobudneš tiež asi neobmedzený čas, kým niečo povysávaš.(Nepredpokladám, že tvoje hobby je vysávanie.) Čiže keď už, tak asi skôr tie aku.
ja ma taky sh*t z tesca za 9€ a nahodou to vie aj pozbierat kamienky.. pri lahko zaspinenom aute to ale musim vysypavat aspon 3x. Inak to uz netaha.. Ako nudzovka je to super.. ked budes mat inak zadrbane auto, tak vysavac v umyvarke
Jo obcas to treba takto lahko povysavat a raz za cas riadny vysavac asi vezmem ten la cnejsi b&d a uvidime nestoji to moc . Saci vykon to je problem tychto lqcnych rucnych prditiek s tym sa rata ja len dufam ze to aspon cosi povysava . Dam potom info ci som s tym spokojny a napadlo ma skusim este pozret videa ci to je niekde nakrutene jak to taha
My sme mali doma pred casom celkom kvalitny od rowenty. V tej dobe to malo vyuzitie, vedelo to sat aj vodu. Casom ale zdegradovala bateria.
Ale dnes radsej dam 50 centov na pumpe alebo wapke a mam za 5 min povysavane cele auto vykonnym priemyselnym vysavacom. Do auta hlavne treba ohybnu hadicu. S tym malym cudom sa da povysavat max pod kobercami a sedadlo.
chlapci dnes prvýkrát testoval black and decker skvelé nad moje očakávania . priložím fotky kde môžete vidieť s čím si poradi . kamienok veľký ako môj nechet žiaden problém . a s kefičkami sa dostanete všade . je tam porovnanie pred a po vysávani . dá sa s tým plnohodnotne povysávať auto ja som sa s tým testom babral menej než 5 minút inak by sa to dalo ešte lepšie odporúčam ja bych ho bral znova a nevyžieralo to nejako baterku štart ako obvikle .
dobre sa s nim vysava ? pouzival si aj tu hadicu ? Lb mne sa tiez nechce behat na benzinku, to radsej v garazi povysavam .
Rozmyslal som aj menit napatia 12V-230V
Pocitam ze marekov moze byt lepsi ale stoji trosku viac . Pockam na vyjadrenie . Tirz necakam ze vydrzi vecne tak mozno potom ak sa to zaj oplati siahnem aj po nejakom kvalitnejsom .