BT reprak

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

BT reprak

Príspevok od používateľa zwARO »

caute,

ma niekto skusenosti? cena do 150 bez dph

pozeral som tieto 2

https://www.alza.sk/creative-sound-blas ... d=18856154

https://www.alza.sk/sony-srs-x55b-ciern ... d=18856154

mam aj sony telefon, tak by sa mohli lepsie kamaradit mozno.

bolo by fajn aby mali aptx bluetooth

vyuzitie kuchyna pri vareni / zaspavanie v spalni : )
Používateľov profilový obrázok
titannman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Po 16. Jún, 2008, 22:24
Bydlisko: Bardejov

Re: BT reprak

Príspevok od používateľa titannman »

skus pozriet Bose SoundLink mini II, osobne som to pocul v jednej predajni kde som sa s tym chvilu hral a dost ma prekvapilo aky zvuk lezie z tak malej krabicky, s tvojimi hore uvedenymi nemam skusenosti
este som zabudol na Sonos Play1, tiez velmi zaujimava masinka (zvukovo podobne ako Bose mini II) sonos ma pre svoje reproduktory aj nejaku appku a daju sa v byte vytvarat jednotlive zony, potom pustas hudbu len do urcitej zony alebo do vsetkych naraz, ak ti na telefon niekto zavola a mas reproduktor pripojeny cez bluetooth tak dvihnes hovor a hudba prestane hrat, sonos to ma poriesene trosku inak, hudba ide z appky cez wifi do repraku, ak prijmes hovor, mozes odist z miestosti a telefonovat bez toho aby hudba prestala hrat za predpokladu ze si v dosahu wifi

ps: momentalne mas mobil sony ale to sa za pol rok moze zmenit, reproduktor budes mat ale na niekolko rokov takze praovat znacku s mobilom by som osobne neriesil, skor by ma zaujimala kvalita prednesu pri urcitej hlasitosti (kuchyna = hluk pri vareni)
CPU:Intel® Core™ i7-5820K, cooled by:Noctua NH-D15; MB: MSI X99a SLI PLUS; VGA: GIGABYTE GTX 980 Ti G1 WINDFORCE 3X Gaming 6GB; RAM: Crucial 2x8GB KIT DDR4 2400MHz CL16 Ballistix; HDD: Crucial MX200 250GB, 1,5TB, 1,5TB, 1,5TB, 3TB, 3TB, ext. 3TB, ext . 2TB; PSU: Super Flower Leadex Platinum 1000 W; CASE: Zalman Z11 Neo

Návrat na "Nákupná poradňa"