Tanki X

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
DankoPR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 07. Feb, 2013, 20:25
Bydlisko: TN

Tanki X

Príspevok od používateľa DankoPR »

Čaute, má niekto už nejaké info k Tanki X, poprípade nejaký closed alpha test?
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1447
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: Tanki X

Príspevok od používateľa kramer »

Heh vyzerá to moc funny. Počujem o tom prvikrát.



http://tankix.com/en/
CPU: AMD Ryzen 7 3800XT + DeepCool Lucifer V2, MB: ASUS ROG Strix B550-F Gaming (AM4), RAM: Vengeance LPX DDR4 3600MHz C16 (2x16GB), PSU: Corsair TX650W, VGA: XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16G Triple Fan, LCD: ACER ED 273, DISKY: Samsung NVMe 990 EVO 1TB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
DankoPR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 07. Feb, 2013, 20:25
Bydlisko: TN

Re: Tanki X

Príspevok od používateľa DankoPR »

Osobne nehrávam ani Tanki Online, ale kolega ma láme, tak som mu povedal, že toto X začnem hrávať s ním :D
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1447
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: Tanki X

Príspevok od používateľa kramer »

Tak dnes prišiel takýto mail:

Obrázok
CPU: AMD Ryzen 7 3800XT + DeepCool Lucifer V2, MB: ASUS ROG Strix B550-F Gaming (AM4), RAM: Vengeance LPX DDR4 3600MHz C16 (2x16GB), PSU: Corsair TX650W, VGA: XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16G Triple Fan, LCD: ACER ED 273, DISKY: Samsung NVMe 990 EVO 1TB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
DankoPR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 07. Feb, 2013, 20:25
Bydlisko: TN

Re: Tanki X

Príspevok od používateľa DankoPR »

Hej hej aj mne prišiel, ale len 300 ľudí tuším berú do closed bety v tejto vlne, snáď sa dočkáme aj open čoskoro

Návrat na "Hry a problémy s nimi"