Herna myška +-70€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Herna myška +-70€

Príspevok od používateľa quicky »

mal si rovno napisat,ze hladas vysvietenu super krasnu mysku,to ti posluzi aj nejaka vysvietena ledkova cm alcor alebo jak sa tie smejdy volaju...

ked je chces mysku koli kvalite a nie tomu ako vyzera su zowie jedny z top,ak nie uplne top... ak chces peknu vysvietenu mysku a drahu kup si razeru..fakt si ujasni co chces:)

zowie za13 je pocitovo omnoho kvalitnejsia ako razer mamba tournament ktora je 2x drahsia , a to ani nehovorim o tom smooth feelingu kurzoru... ja som prestal hrat fps a fetovat to ,takze som presiel na obycajny vysvieteny mainstream ako som vyssie napisal/myska za 100e a mam pocit,e sa rozpadne o tyzden/kvalita spracovania podla mna detto.. ale to z papierov nevycitas,ze jo :)

p.s. je to vylucne moj nazor /so zowie som odohral viac ako dost, logitech g700s vhodna tak na rts a mmorpg, razer mamba tournament fajn stred,ale za tu cenu ani omylom nestoji/iba znacka. celkom dlho som hral aj func ms3, design a uchop asi top co som drzal v ruke/imo lepsie ako mionix ci ako sa to pise,senzor tiez ok).

takze si vyber taku aby sa ti pacila,kedze o to ti ide evidentne viac ako o to aka je pri hrani :))
Používateľov profilový obrázok
DankoPR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 07. Feb, 2013, 20:25
Bydlisko: TN

Re: Herna myška +-70€

Príspevok od používateľa DankoPR »

keď si zoberiem že zowie a steelseries používajú aj progameri a ty ich takto zhrnieš jednou vetou ako šmejdy... tak sa mi hlava zastavuje..
zoberme si takeho pashu, ten má SS Kinzu v2 + zowie FK1 tuším a myslím, že ten je dosť na vysokej urovni gamingu ;)

takže až taká plastová chujovina to nebude
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Herna myška +-70€

Príspevok od používateľa quicky »

hovorim,ze pan zrejme hlada nejaky kolotoc vysvieteny:)

bud chcem programing mysku a teda pozeram po tychto znackach ,alebo chcem hocico pekne svetielkujuce a vyberam podla vyzoru:)

mal som aj ZA13 aj FK1, jediny rozdiel ze fk1 ma tuhsie kliky a je v podstate plocha zadna strana a je dlhsia, ZA13 jemnejsie kliky a vzadu na chrbte je vyssia tj pri fingertip gripe sa lepsie podla mna drzi,je tam viac miesta a je kratsia
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Herna myška +-70€

Príspevok od používateľa Leon »

ale v profi gamingu si zakladajú na najväčších detailoch. A keby mala nejaká myška 18000dpi a 1.0ms odozvu a ďalšia 18001 a 0.9ms odozvu, tak by bral stále tu lepšiu. Lenže jaký je prosím Ťa rozdiel (citelný) keď si to kúpi normal user? Ani ty by si nevedel. Keby ti dali 2 rovnaké myšky s takýmito rozdielmu. Preto ja si radšej tiež kúpim za rovnakú cenu aj myšku, ktorá má aj RGB napr. A vyzerá aj k svetu, než obyčajný kus plastiku.
.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Herna myška +-70€

Príspevok od používateľa quicky »

tak to by si napr mozno mal vediet,ze profi hraju tak na 400/800dpi ,kde ten senzor realne snima kazdy pohyb... a nie iba marketingove src... ako napr aj moja mamba ma 18k dpi ci kolko ? sam citim,ze ten senzor ani omylom neni taky dobry ako bol na zowie, ani samotny smooth feeling neni taky z toho :) ale ano mas pravdu ma rgb a teda je lepsia :) je to o tom co clovek hlada :)
preco by nap top hraci hrali s ec1/2 zowie led su to xrocne typy mysiek ale name tu aj 18k senzorove razery,nieco na tom bude zrejme,ze to neni len o tom hype.. ale to clovek musi vyskusat,darmo ti to budem hovorit :)

napr na g700S ked som fical bez kablu aj ked mala 1000hz refresh rate,atd... (checkovalsom programom, fixy na mouse accel atd), tak proste ta myska mi pride stale zalagovana /pri mmorpg a rts mi to nevadi ani trosku,ale ekd som pustil fps tak to bola uplne mimo myska (krasnych 80 ci 90 e stoji),trosku lepsie na kabli, ale pointa je ,ze zowie by ju zfukla na mieste hocikedy.

vies k comu by som to prirovnal? ako ked niekto povie,ze od 30hz vyssie nevidi ludske oko rozdiel v plynulosti (Resp 60 a viac)... to moze naozaj len niekto extremne slepy povedat alebo ten co si proste neprizna... kazdy kto sa tomu aktivnejsie venuje a ma pre to cit, pozna rozdiel :) napr ja som hluchy, jedine ako viem rozlizit repraky sluchatka a ich zvuk je to ci chrcia alebo nie :D

takze tolko asi k tomu, ale koniec koncov je podstatne, aby bol novy majitel spokojny,aj tak si kazdy kupime co nam vyhovuje :)
Dr.80
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 19:26
Bydlisko: Bratislava- Ružinov

Re: Herna myška +-70€

Príspevok od používateľa Dr.80 »

mys ma byt kovova nech ta v zime chladi ? :D co je zle na plaste ? mam a4tech v8 a bal by som sa o to pogumovanie ale tak nemal som zowie v paprci a moze byt dostatocne kvalitne nato aby vydrzalo aj dlhu dobu :)
Spoiler: ukázať
CPU R7 5800x3D GPU Inno3D RTX 4080 iChill X3 16GB Mobo Asrock X470 K4 gaming Ram Crucial Ballistix 4x8GB 3200mhz CL16 SSD Crucial P5 1TB, P2 1TB PSU EVGA SuperNOVA 750 P6 Bedňa Fractal Torrent Compact white Headset Truthear Hexa + Kinera Leyding Interface Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen Mic Samson Q2U Monitor 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor Mobil Poco F3 white
Steam http://steamcommunity.com/id/dr80103
Používateľov profilový obrázok
kovinator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1974
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 23:25
Bydlisko: Bratislava

Re: Herna myška +-70€

Príspevok od používateľa kovinator »

Ja si stale myslim, ze beznym userom by pri senzore stacila aj a4tech v7. Neviem o tom, ze by vobec niekto z fora bol na takej urovni, ze by musel riesit ci je niekde lag 0.001ms alebo dvakrat tolko. Ak sa napr. nevies dostat v GO na globala tak sa proste snaz. To neni o tom, ze si kupim najlepsiu mys a idem o 3 ranky hore. Ako aj quicky spominal-> ani pro hraci si nevyberaju mys co, by mala byt papierovo najlepsia. Ani sluchadla si nevyberas porovnavanim grafov (mozno snad v buducnosti :D ). Pomoze ti to, to hej, ale nestoji to iba na tom.
Ergonomia mysi je ina vec. Tam si musis najst tvar, kt. ti sedi. Ja by som nedokazal fungovat na tej func ms3.
Ale podme k veci: nemozem hovorit za teba, ale isiel by som si ochytat fakt ten naos. Ak nebude sediet prihod zowie,castor a aj rivala.
Spoiler: ukázať
BUILD LOG: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =6&t=99040
CASE Fractal R4 Black, CPU i5-4670k + Coollaboratory Liquid Ultra @ 4.5 GHz 1.2 V, COOLER Raijintek Ereboss @ Black & White + Alpenföhn WingBoost2 + Arctic MX-4, MB MSI Z97S SLI Krait Edition, GPU Palit GTX 1070 Ti Jetstream, RAM Corsair Vengeance LP 1x8GB CL9 1600 MHz Black, Kingston HyperX 1x8GB CL10 1600MHz White PSU Seasonic M12II-520W, SSD Samsung 840 Pro 128 GB, 2x Samsung 750 Evo 500GB HDD Seagate Barracuda 3TB 7200.14, Seagate Barracuda 4TB SC S.M.S.L M2, HP Beyerdynamic DT 990 Premium 250 Ohm + Cable Mod / KZ ZAS + AZ09 Pro/ KZ ZST Candy, SPEAKERS Bose Companion 3 Series II, KEYBOARD Keebio Iris rev 4 + Zilents V2 67g + MDA Big Bang 2.0/ SteelSeries 6gv2 + PBT keycaps , MOUSE SteelSeries Rival, MOUSEPAD Razer Goliathus
Používateľov profilový obrázok
DankoPR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 07. Feb, 2013, 20:25
Bydlisko: TN

Re: Herna myška +-70€

Príspevok od používateľa DankoPR »

Hej hej presne tak, ja tiež hrám na 400, nikdy som vyššie ani nešiel...
síce nie som profi gamer ale chcem mať z tej hry čo najlepší pocit a nenervačiť sa s citeľným input lagom
Používateľov profilový obrázok
mohamed
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3365
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA/PE

Re: Herna myška +-70€

Príspevok od používateľa mohamed »

steelseries rival 300 :good:
Spoiler: ukázať

GIGABYTE B660 AORUS MASTER DDR4 | i5 13500 + Noctua NH-D14 w/2xNoctua NF-A12x25 pwm | 32GB DDR4 Kingston Renegade @4000 CL18 | ASUS ROG STRIX RTX 3080 10GB | Samsung 970 EVO 500GB | Samsung 980 PRO 1TB | Samsung 980 1TB | COUGAR GX600 | Fractal Design Define C TG

GEAR Dark Project KD87A TKL - Gateron Teal Switches, Glorious Model O Pro Wireless - Blue Lynx, xtrfy XGP1-L4, MSI Optix G273QPF, DELL S2422HG, Razer Barracuda X 2022, DXRACER OH/FD01/NR

nb: thinkpad e440 - i3 4000m, 2x4gb ddr3 1600, ssd crucial mx500 250gb
Používateľov profilový obrázok
Energetik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 351
Dátum registrácie: St 18. Feb, 2015, 11:23
Bydlisko: Humenné/Ba

Re: Herna myška +-70€

Príspevok od používateľa Energetik »

takze si pojdem vyskusat niektoru z mysiek co ste mi poradili a uvidim ktora mi padne do ruky :) kedze uz som ostal najme pri strategiach ako TW pripadne gta5 tak je pre mna najdolezitejsia vlastnost aby mi dokonale sadla do ruky a nemusel som po hodine masirovat ruku kvoli bolestiam ;) Dakujem za rady :)
Spoiler: ukázať
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + scythe mugen max, MB: MSI B450 Tomahawk MAX, GPU:ASUS STRIX RTX 3070Ti , PSU: Corsair RM750x, RAM: Kingston Fury 2x16GB 3600, SSD: Samsung 970 EVO NVMe M2 1TB + Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate Baracuda 1TB+2TB, CASE: Fractal Design 2500

Bike: Kona Blast Deluxe 2010
YT Jeffsy 29 AL 2018

"mať a nemať milión, to sú dohromady dva milióny" Esterad Thyssen (Zaklínač)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Herna myška +-70€

Príspevok od používateľa quicky »

tak to rozhodne vyskusaj tu func !!
Používateľov profilový obrázok
Energetik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 351
Dátum registrácie: St 18. Feb, 2015, 11:23
Bydlisko: Humenné/Ba

Re: Herna myška +-70€

Príspevok od používateľa Energetik »

urcite ked budem mat kde vyskusat, tak tu func by som chcel aspon chytit do ruky lebo vyzera fakt komfortne :good:
Spoiler: ukázať
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + scythe mugen max, MB: MSI B450 Tomahawk MAX, GPU:ASUS STRIX RTX 3070Ti , PSU: Corsair RM750x, RAM: Kingston Fury 2x16GB 3600, SSD: Samsung 970 EVO NVMe M2 1TB + Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate Baracuda 1TB+2TB, CASE: Fractal Design 2500

Bike: Kona Blast Deluxe 2010
YT Jeffsy 29 AL 2018

"mať a nemať milión, to sú dohromady dva milióny" Esterad Thyssen (Zaklínač)
Používateľov profilový obrázok
uNfEiL
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi 21. Mar, 2014, 01:05

Re: Herna myška +-70€

Príspevok od používateľa uNfEiL »

Po 6 rokoch používania Logitech MX518 som prešiel na Zowie FK1 a najväčšia spokojnosť. A to som skúsil Razer Imperator, DeathAdder, Roccat Kone Pure Military, Logitech G303, Zowie EC1-A, EC2-A, ZA11, ZA12, ZA13.
CPU: INTEL Core i5-4440 3.1GHz | MB: GIGABYTE B85M-D3H | RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX CL9 | GPU: MSI GTX 970 4GD5T OC | SSD: Crucial MX200 250GB | HDD: Seagate 1TB HDD Barracuda 7200RPM | DVD: Asus DRW-24F1ST |
PSU: SEASONIC zdroj 550W SSP-550RT | CASE: Corsair Carbide 200R | Monitor #1: AOC I2369VM | Monitor #2: Acer AL1916 | KEYBOARD: Microsoft Sidewinder X4 | MOUSE: Zowie FK1

Smartphone: Main: Honor 9 Blue, Secondary: Sony Xperia Z3 Compact White
birki
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Po 09. Dec, 2013, 20:10
Bydlisko: Senec

Re: Herna myška +-70€

Príspevok od používateľa birki »

tak tak pokial chces kolotoce kupuj si hoci co blikajuce. pokial serioznu hracku mys zowie alebo SS rival
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: Herna myška +-70€

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Akurat pozeram po novej mysi, z mojej eco600 uz mam krce v ruke, musim vymenit. Func ma celkom zaujala po ergonomickej stranke. Aj hmotnost je v jej prospech (som skor na tazsie mysi, lahke lietaju). Mam s eco600 jeden velmi velky problem - strasne sa spini, musim ju umyvat raz za 2 weeky, nikdy som s tym problem nemal. Ako to je s Func? Davam to skor za vinu materialu (leskly povrch).
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto

Návrat na "Nákupná poradňa"