LG Nexus 5 (D821) - nová batéria

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
snakehead28
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 179
Dátum registrácie: Ut 06. Sep, 2011, 16:37
Bydlisko: Jamnického, Bratislava IV, 841 05, Slovensko

LG Nexus 5 (D821) - nová batéria

Príspevok od používateľa snakehead28 »

Ahojte chalani,

Hladám novú batériu pre svoj goole nexus 5 (D821), pretože tá pôvodna je už prakticky mŕtva. Viem, že originálna LG batéria je BL-T9, takže by som chcel novú a originálnu (nie nejakú lancú činsku s*ačku čo vybuchuje pri nabíjaní).
No, a kedže žijem na slovensku tak rozmýšlam kúpit budto cez amazon.co.uk alebo ebay.co.uk.
Na amazone som našiel toto:
http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_nos ... LG%20BL-T9
a na eba-y toto:
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from= ... c&LH_BIN=1
Ako môžte vidieť niektoré sú fakt lacné (ceny začínajú na 7£ ) a tie z číny (Honk kong) začínajú už na 3,5£.
Podľa mojho názoru sú asi všetky z číny lebo hentak lacná by originál batéria nebola.

Chcel by som teda, ako som už zmienil, kvalitnú a originálnu batériu.
Viete mi teda poradiť ?

Taktiež som dnes zašiel do originálnej predajne LG (v BA je len jedna jediná) či by ju nemali na sklade, respektíve či by tjuvedeli zohnať. Predavač mi povedal, že kedže ma telefón integrovanú batériu tak tak sa to dá zohnať iba neoficiálne.

wtf ?

Neverím tomu, že LG nepredáva batérie.

Taktiež som ešte našiel nejaké batérie na slovensku:
http://baterie-do-mobilnych-telefonov.h ... AnDT8P8HAQ

Tak kde by si to zohnali vy ?

Respektíve rozmýšlam či ešte nemám zájsť do nejakého LG reklamačného strediska a dať si to proste normálne vymeniť u nich. Asi by to bolo drahšie ale išiel by som do toho.


tak poradťe, prosím Vás.


Ďakujem

Ďakujem
MB: MSI Z77A-GD55, CPU: Intel Core i5 3570K + Enermax ETS-T40-TB, RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, GPU: MSI R7850 Twin Frozr 2GD5/OC, HDD: WESTERN DIGITAL Caviar Green 1500GB 64MB cache, ODD: ASUS DRW-24B5ST/BLK/B/AS čierna, Case:Fractal Design Core 3000, PSU: Corsair TX650M
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: LG Nexus 5 (D821) - nová batéria

Príspevok od používateľa Pein »

Žiadna co kupis nebude originál.
Oficiálne ju LG nepredava keďže telefon nieje oficiálne s užívateľky vymenitelnou bateriou takže prisuo k nemu ma len originál LG servis (ak vibec , keďže N5 už je starý model).
Používateľov profilový obrázok
amplifier
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 435
Dátum registrácie: Po 24. Nov, 2014, 20:09
Bydlisko: Viničné

Re: LG Nexus 5 (D821) - nová batéria

Príspevok od používateľa amplifier »

Nazdar, ja som objednaval z ebay z ciny a absolutne nulove problemy. Bolo to pre znameho a od vtedy ziaden problem. V ebay som len dal nexus 5 battery a tusim prvy abo druhy odkaz.. Stalo to okolo 11 eur. Servis neries si vypytaju min 20 za baterku a 10 za robotu.
Project Fractal Define S Black & White http://zostavy.tichepc.sk/sk/#reference ... lack-white
CASE: Fractal Desing Define S PSU: Superflower Leadex 80 Plus Platinum 850W GPU: Gigabyte GTX980Ti MB: Asus X99-A CPU: Intel i5820K @4,5GHz/1,25V
RAM:
2x8GB Crucial Ballistix Sport SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD: Seagate 1TB SCREEN: Dell U2515H Ultrasharp MOUSE: Mionix Naos 3200
MOUSEPAD:
Razer Goliathus Speed KEYBOARD: Hľadám novú vysnívanú SOUND: Schiit Modi 2 Uber + Magni 2 Uber SPEAKERS: Mackie CR4
HEADPHONES: Beyerdynamic DT-150/AKG 712 PRO/Hifiman HE-400i PHONE: Moto Z Play
snakehead28
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 179
Dátum registrácie: Ut 06. Sep, 2011, 16:37
Bydlisko: Jamnického, Bratislava IV, 841 05, Slovensko

Re: LG Nexus 5 (D821) - nová batéria

Príspevok od používateľa snakehead28 »

Ďakujem za názory chalani :-)

Napísal som do dvoch servisných centier, v jednom mi už povedali že nemajú batériu, takže tam nič. A v druhom čakám na odpoveď.


Ale asi aj najskôr zoberiem niečo z Ebay-u alebo Amazon-u.
Len aby tom malo prepäťovú ochranu...nieže mi to buchne... :furious2: :rofl:
MB: MSI Z77A-GD55, CPU: Intel Core i5 3570K + Enermax ETS-T40-TB, RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, GPU: MSI R7850 Twin Frozr 2GD5/OC, HDD: WESTERN DIGITAL Caviar Green 1500GB 64MB cache, ODD: ASUS DRW-24B5ST/BLK/B/AS čierna, Case:Fractal Design Core 3000, PSU: Corsair TX650M
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: LG Nexus 5 (D821) - nová batéria

Príspevok od používateľa Pein »

Ak by si chcel mam tu jednu baterku pre N5 z ebay. Prišla až keď znami N5ku predal takže je v sufliku.
Ak by si mal záujem napis SS.

Návrat na "Nákupná poradňa"