Creative GigaWorks T20 Series II - skusenosti

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
|lucas|
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 709
Dátum registrácie: St 16. Júl, 2014, 09:40
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Creative GigaWorks T20 Series II - skusenosti

Príspevok od používateľa |lucas| »

Zdravim, chystam sa kupit nejake repro ku notebooku do 60e , ale fakt max 60e, a natrafil som na tieto creativy, poculi ste ich? mate nejake osobne skusenosti ? Vyberam fakt nieco male pekne na stol k ntb, preto asi ziadne velke bedne, kravy nepripadaju do uvahy, aj ked viem ze asi zvukovo budu trosku dalej, ale na tie creativy vsade len chvala, ci uz filmy, hudba, pekne cisty prejav a vraj aj pekne basy. Tak ked ste ich niekto mal/ma budem rad za kazdy postrreh :) diky moc
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1542
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Creative GigaWorks T20 Series II - skusenosti

Príspevok od používateľa zedolsi »

Mam ich doma, pri ntb su fajn, ci hudba alebo filmy :) momentalne ich mam skovate pod schodamy lebo som kupil domace kino, mozme spravit deal ;)
NTB ASUS Vivobook M3504YA AMD Ryzen 7 7730U, RAM 16GB, 1TB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Richard_12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 293
Dátum registrácie: Ut 11. Aug, 2009, 22:29

Re: Creative GigaWorks T20 Series II - skusenosti

Príspevok od používateľa Richard_12 »

Sú to výborné reproduktory. Pre notebook priam ideálne. (veľmi pekné) Ak ich kúpiš chybu nespravíš.
|lucas|
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 709
Dátum registrácie: St 16. Júl, 2014, 09:40
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Re: Creative GigaWorks T20 Series II - skusenosti

Príspevok od používateľa |lucas| »

parada, diky chalani, urcite ich beriem :)
KUKU
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: Ut 28. Aug, 2012, 13:53
Bydlisko: Prievidza

Re: Creative GigaWorks T20 Series II - skusenosti

Príspevok od používateľa KUKU »

CPU: AMD Ryzen 9 5900X Chladic: Noctua NH-D14 MB: B550 Aorus ELITE V2 PSU: Corsair cs750M GPU: RTX 3090 + 3060Ti RAM: G-SKILL Aegis 64GB 3200Mhz SSD: Intel 660p 1TB M.2
|lucas|
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 709
Dátum registrácie: St 16. Júl, 2014, 09:40
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Re: Creative GigaWorks T20 Series II - skusenosti

Príspevok od používateľa |lucas| »

kuku, viem ze sa tu viac odporucaju microlaby, ale uz to je celkom velke na stol ku ntb :)

inac este chalani vyssie, co mate, poculi ste, ako je na tom hlasitost? vedia pekne zahrat aj na "maximum"? resp. trosku bordelu srpavit ? :D
|lucas|
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 709
Dátum registrácie: St 16. Júl, 2014, 09:40
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Re: Creative GigaWorks T20 Series II - skusenosti

Príspevok od používateľa |lucas| »

Tak repraky doma, a som fakt nadseny :cool: vobec som necakal taky prednes z tychto bedniciek, velke plus je externy zdroj, nic nevrci nebrumi, krasa...zvuk super, este som ich ani nedaval na maximum, vedia srpavit fakt hluku :D vysky super, stredy tiez, a basy velka parada :D vobec som to od takych bedniciek necakal, a nemusim mat ziadny akoze subwoofer pod nohami :D Za mna velka spokojnost a odporucam kazdemu kto nad nimi rozmysla, sklamani nebudete :good:

Návrat na "Nákupná poradňa"