Billions 2016 (serial)
-
quicky
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 9849
- Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
- Bydlisko: Nitra
Re: Billions 2016 (serial)
uplne by som chcel byt ten pravnik jeho za liter na hodinu 
akoze ten konec som normalne "nedychal"
aaa boze kolko budeme zas cakat na dalsiu seriuuu?
akoze ten konec som normalne "nedychal"
- Chris
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5477
- Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
- Bydlisko: Bratislava
Re: Billions 2016 (serial)
az dnes som to videl, dobreeeee. Som zvedavy ako s nimi Wendy vybabre
5 mega do 2 minut
a Maserratiii 
5 mega do 2 minut
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
-
quicky
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 9849
- Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
- Bydlisko: Nitra
Re: Billions 2016 (serial)
myslim ze ho to moc nezabolelo
ale ten konec je megaaaa 
- Leon
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 7115
- Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
- Bydlisko: Košice
Re: Billions 2016 (serial)
Veru, oproti tej miliarde čo stratil na burze je to nič
... alebo keď mal vyplatiť tu pokutu 1.9 miliardy 
.
-
quicky
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 9849
- Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
- Bydlisko: Nitra
Re: Billions 2016 (serial)
kedy ma prist? 
Re: Billions 2016 (serial)
Spoiler: ukázať
ja idem akurat na 5.tu cast, kolko ma prva seria?
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
- Leon
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 7115
- Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
- Bydlisko: Košice
Re: Billions 2016 (serial)
Nepísané pravidlo je také, že predminulá časť sa v debatách už netaguje do spoilerov. Kto nevidel má proste smolu. Snáď nechceš, žeby sme sa tu bavili len v tagoch, zato, že ty si ešte na nejakej 5tej časti
A čo tak keby sme založili tému Dr. House, a tiež sa tam budeme baviť len v tagoch, lebo som na 4tej sérii? 
.
Re: Billions 2016 (serial)
som tiez zacal neskor a radsej som sem ani nechodil
wendy mi celkovo pride v obrovskej vyhode oproti obidvom, lebo ma vacsi nadhlad na tie veci
no a zaver super
pravnik berie liter na hodinu to kde bolo? tam ked mu nukal v pizzerke tak vravel 7 figures, 1-9 milinov na rok, ci uz si to preratal na hodinu?
wendy mi celkovo pride v obrovskej vyhode oproti obidvom, lebo ma vacsi nadhlad na tie veci
no a zaver super
pravnik berie liter na hodinu to kde bolo? tam ked mu nukal v pizzerke tak vravel 7 figures, 1-9 milinov na rok, ci uz si to preratal na hodinu?
| Intel Core i5-2500K @ 4,5GHz + NOCTUA NH-D14 | ASUS P8P67 | 2x4GB Kingston 1333 CL9 | ZOTAC 1060 6GB | Samsung 850 250GB | SeaSonic X-560 | Fractal Design Define R3 BlackPearl | BenQ BL2420PT | Lenovo Explorer | ZOWIE EC1-A | TAITO | SideWinder X4 | Playseat Challenge | Logitech DFGT |
MBP 13" A1502
MBP 13" A1502
-
quicky
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 9849
- Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
- Bydlisko: Nitra
Re: Billions 2016 (serial)
nemyslel som toho prokuratora ale toho jeho bachrateho pravnika ) v nejakej casti hovoril,ze za liter na hodinu mi je radost pracovat alebo nieco podobne:)


