K tym diskom, asi to fyzicky vymenim
Cista instalacia W10
- zodiaq
- Používateľ

- Príspevky: 2290
- Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
- Bydlisko: Nové Zámky/Galanta
Re: Cista instalacia W10
Som rovnaky pripad ako ty. Chcel by som spravit cistu instalaciu W10. V booku mam key k W8. Treba pouzit ten kluc alebo to ide cez automatiku a registraciu treba skipnut?
Re: Cista instalacia W10
Ako som pisal aktivuje sa to v pohode. Nainstalujes cisty, stiahnes vsetky updaty a ides... (kluc mas ulozeny v uefi, on si ho vytiahne sam)

