Pokemon GO
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Pokemon GO
Nj, pritom aj to uz cepkom stara zalzitost
ten spawn by zaujal aj mna. Ak budu 2 hraci vidiet toho je isteho pokemona , uz vidim tie bitky
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Re: Pokemon GO
teoreticky nie, ak bude k dispozicii obom. Tj lokacia by bola rovnaka ale pocet kusov neobmedzeny 
Ako vidiet dvoch mam potvrdene, bracho mal na rovnakom mieste ako ja, ale netusim ci keby ho jeden z nas chytil ci by ostatnym zmizol alebo nie.
Ako vidiet dvoch mam potvrdene, bracho mal na rovnakom mieste ako ja, ale netusim ci keby ho jeden z nas chytil ci by ostatnym zmizol alebo nie.
Re: Pokemon GO
Videl som video, jeden chytil, druhy ho sice videl, ale už nemohol chytiť...
btw: http://www.sector.sk/novinka/120249/pok ... hracov.htm
btw: http://www.sector.sk/novinka/120249/pok ... hracov.htm
Re: Pokemon GO
Tak mi to nedalo a bol som si to overiť.
S brachom sme videli toho istého, ja som ho chytil a následne ho chytil aj brat.
O pár sto metrov ďalej som zachytil ďalšieho, šiel som k nemu, chytil ho. V zápätí dobehol bracho a chytil ho tiež. V oboch prípadoch sa jednalo o toho istého.
Čo je ale zaujímavejšie - ja ako level 4 som videl aj iných v "near" zozname, on nie (lvl1). Takže niektoré sa spawnuju aj podľa levelu.
S brachom sme videli toho istého, ja som ho chytil a následne ho chytil aj brat.
O pár sto metrov ďalej som zachytil ďalšieho, šiel som k nemu, chytil ho. V zápätí dobehol bracho a chytil ho tiež. V oboch prípadoch sa jednalo o toho istého.
Čo je ale zaujímavejšie - ja ako level 4 som videl aj iných v "near" zozname, on nie (lvl1). Takže niektoré sa spawnuju aj podľa levelu.
-
Dr.80
- Používateľ

- Príspevky: 419
- Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 19:26
- Bydlisko: Bratislava- Ružinov
Re: Pokemon GO
ked chyti pokemona jeden a potom druhy mozu mat rovnake CP a nemusia. btw je tu nejaky hyperaktivny jedinec na potulovanie po ba ?
zatial mam 2kusy okolo 700CP, 4kusy nad 500CP a zbieram dalej 
Spoiler: ukázať
Re: Pokemon GO
Prave vyšlo oficialne aj na SR!! Túto exkluzívnu informáciu vám prinášam skôr ako akýľkovek spravodajský web

- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Pokemon GO
700CP si chytil ci si ich postupne dostal na tuto uroven?
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Re: Pokemon GO
da sa niekde dopatrat chytanie pokemona co som chytil , teda foto odchytu ? 
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Pokemon GO
Mne tiež prišiel email,že to vyšlo no nie je to k dispozícii na app store,nechápem,preťažené servery?
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
-
Dr.80
- Používateľ

- Príspevky: 419
- Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 19:26
- Bydlisko: Bratislava- Ružinov
Re: Pokemon GO
niekto na spolocne behanie po ba ?
som zatial lvl 13, cerveny tim 
obrazok: verzia 0.9.2 je na nete tusim od 13.7 takze little bit neaktualnu informaciu si dal aj vzladom nato ze to uz je aj na gplay
obrazok: verzia 0.9.2 je na nete tusim od 13.7 takze little bit neaktualnu informaciu si dal aj vzladom nato ze to uz je aj na gplay
Spoiler: ukázať
-
LordKJ
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 8293
- Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
- Bydlisko: Bratislava
Re: Pokemon GO
nepaci sa mi, ze v prirode (tatry) nula pokemonov a v obchodnom centre je ich milion, ale tak to prebrali z ingressu
main: 9950X + Noctua NH-D15 G2, ASUS STRIX B650E-F, Kingston 64gb DDR5 6000 CL30, 7900 GRE Nitro+, 990 Pro 4TB, ASUS STRIX Aura RGB 1000W, Fractal North XL + 4x Noctua A14x25 G2
-
Dr.80
- Používateľ

- Príspevky: 419
- Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 19:26
- Bydlisko: Bratislava- Ružinov
Re: Pokemon GO
lord, tiez si myslim ze to je sprostost. ved logicky ma byt napriklad na kolibe alebo rendezi viac pokemonov v poliach, na lukach atd ako medzi domami
ale tak betonova dzungla nooo 
Spoiler: ukázať
Re: Pokemon GO
dnes sa podarilo najst (a aj chytit) Pikatchu-a
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Re: Pokemon GO
da sa chytit hned na zaciatku ako mas 3 viditelnych tak sa treba od nich vzdialit - ziadneho nechytit
a potom sa po pohybe objavi pikachu ....
a potom sa po pohybe objavi pikachu ....




