Smartfon do 500 EUR

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Smartfon do 500 EUR

Príspevok od používateľa felipe25 »

ale mas ze do 500€, pri stasti cez bazos kupis zabalenu novu 6S co vzal niekto od opa za 500e :)

a mas vystarane..

ano, cena je psycho.

ale iOS vs Android je ta ista basnicka.

a ked niekto uvazuje o fone za 500e (S7) tak moze mas 6S za rovnake peniaze
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Smartfon do 500 EUR

Príspevok od používateľa quicky »

tjn ale to kupis tak 16gb ip6s... co je teda bieda bez rozsirenia...

nejake xioami mi5,OP3 (uz ho mam na stole pojdem rozbalovat), maybe aj s6/s7-podla preferencii...

inak povodne mi mal op3 prist do 30.9.... prisiel uz dnes,mileee prekvapko
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: Smartfon do 500 EUR

Príspevok od používateľa Marek125 »

Daj potom vediet aky je ten op3 :-) ja tiez rozmýšľam ze zamenim za G3.

Co by ste brali vi? Max do 500 euro

OnePlus 3
Huawei P9
Galaxy S7
xiaomi MI5
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Smartfon do 500 EUR

Príspevok od používateľa quicky »

ak by som mal vybrat podla umiestnenia:
1. OP3 -vyhotovenie,hw,podpora,kvalita
2. G7 - neni mi sympaticky ale slusne vyhotovenie a hw, system sa mi nepaci,znacka tiez
3. Xiaomi mi5 - vyborny hw ale o nieco horsie prevedenie ako op3, slabsi hw ale aj cena nizsie...
4. Huawei -vobec netusim ale neni to pre mna vyrobca aby som mu dal 500e ...


tak ja uz nejaku hodinku testujem OP3 .... musim povedat,ze balenie luxus, male detaily,ktore proste spravia dojem, vyhotovenie mobilu nadherna :) musim podotknut ze vedla fotaku na zadnej strane na chromovom ramiku,resp lestenom som mal od novoty nejake skrabanceky :( vidiet ich ozaj len mega z blizka ale nepotesilo ma to., tym,ze telefonu vycnieva cocka tak skor ci neskor by k tomu proste prislo.

system mega rychly,tie odozvy to sa neda s ip6 ani len porovnat, pocitovo tak 2x rychlejsie, display ma krasne syte farby, gesta funguju taktiez... no proste ja som mega spokojny, za 399eur tam akoze neni co riesit proste! kupil som dreveny kryt rosewood, na pocit prijemne "drevo", fakt pekne vyhotovenie.

Za mna 9/10 zatial (1bod za ten skrabancek, kde nastala chyba netusim)... uvidime ako si na seba zvykneme po dlhsom pouzivani:)
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: Smartfon do 500 EUR

Príspevok od používateľa Marek125 »

Kde si ho kupoval asi si ma presvedčil? Este ak by som ta mohol poprosiť testni GPS cez dáku apku aký to ma Fix na koľko metrov ta zameria atd. :D je to pre mna podstatná vec kedze sa rozhodujem medzi GPS do auta alebo novým telefonom :D kedze na mojom mi GPS nejde skoro vôbec.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Smartfon do 500 EUR

Príspevok od používateľa quicky »

daj nejaku apku ktoru chces odskusat lebo hento netusim a nepouzivam :D

tak ja ta nechcem nahovarat idealne keby si sa s nim vedel pohrat niekde ci ti sadne,ale v kazdom pripade vybava/ui/kvalita/cena je pre mna top ...
maniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1946
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 00:41
Bydlisko: Kittsee, Rakusko

Re: Smartfon do 500 EUR

Príspevok od používateľa maniak »

Quicky: mas zlaty, alebo strieborny op3? Ja som pre zenu kupoval op3, povodne som jej chcel zlaty, ale dodanie bolo az zaciatkom oktobra, tak som to zmenil za strieborny, ten prisiel v utorok. Draha si pochvaluje, fotak prirovnava k L920tke, vraj na moj HTC 10 trosku straca, inak je velmi spokojna.
FVE 12.45 kWp V/Z
Používateľov profilový obrázok
amplifier
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 436
Dátum registrácie: Po 24. Nov, 2014, 20:09
Bydlisko: Viničné

Re: Smartfon do 500 EUR

Príspevok od používateľa amplifier »

Ja by som skusil xiaomi. Ale ja som oneplus hejter :-D, quicky take ze podpora ze davas ako plusy... Fungujem na oneplus uz tri roky a podpora je teda jedna z najslabsich.. kolko krat po updatoch nieco doseru a potom to trvaaaa kym to opravia. Alebo ich vyhlasenia ako rychlo updatuju zariadenia na novy android. Na smiech..Tusim si aj kupim to oneplus 3 ci je naozaj taky uzasny jak vsetci hovoria..nejako sa mi to nezda po tej odflaknutej dvojke ze vedia spravit taky supertruper telefon.
Project Fractal Define S Black & White http://zostavy.tichepc.sk/sk/#reference ... lack-white
CASE: Fractal Desing Define S PSU: Superflower Leadex 80 Plus Platinum 850W GPU: Gigabyte GTX980Ti MB: Asus X99-A CPU: Intel i5820K @4,5GHz/1,25V
RAM:
2x8GB Crucial Ballistix Sport SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD: Seagate 1TB SCREEN: Dell U2515H Ultrasharp MOUSE: Mionix Naos 3200
MOUSEPAD:
Razer Goliathus Speed KEYBOARD: Hľadám novú vysnívanú SOUND: Schiit Modi 2 Uber + Magni 2 Uber SPEAKERS: Mackie CR4
HEADPHONES: Beyerdynamic DT-150/AKG 712 PRO/Hifiman HE-400i PHONE: Moto Z Play
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Smartfon do 500 EUR

Príspevok od používateľa quicky »

mal som zlaty ip6, takze som chcel cierny mobil,cize mam strieborne OP3 :)

mne sa praveze ten fotak ovela viac paci ako na iP6... ale to je subjektivne,tak isto ako kvalita displaya:)
mal si nejake problemy s OP? ja som mal aj OP1 a ten bol podla mna tiez velmi fajn telefonik,fakt nic zle som na neho povedat nemohol (aspon teda v zlom nespominam urcite).

fakt tazko povedat co je top... zaklad je zhodnotit si co od mobilu ocakavam,aky hw chcem,ake prostredie sa mi paci a v poslednej rade aj mozno nejaka preferencia znacky (tu je samsung u mna proste velmi pozadu,lebo mi je max nesympaticky -ale to je iba moj subj. nazor).

fakt najlepsie omakat v rukach ked sa da,pohrat sa a vybrat :)

p.s. ale aj keby kupis OP3 a nepaci sa ti tak obratom na bazosi sa preda podla mna za nakup :)
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: Smartfon do 500 EUR

Príspevok od používateľa Marek125 »

Aplikácia GPS Data ak by sa ti moc chcelo mohol by si testnut aj Sygic :D teraz sa fakt neviem rozhodnut na bazár sa da xiaomi mi5 kupit aj pod 300 Euro 32GB verzia ale ten oneplus strašne laka.
|lucas|
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 709
Dátum registrácie: St 16. Júl, 2014, 09:40
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Re: Smartfon do 500 EUR

Príspevok od používateľa |lucas| »

Akoze sa cudujem ze tu stale pada Xiaomi mi5, ktore nepodporuje lte 800mhz pasmo !!!!!! ten fon si ihned skrtni zo zoznamu.

Co sa tyka vyberu, osobne by som asi riesil iPhone, presiel som na iOS minuly rok, a po nexusoch, g2,g3,s3,s4 sa pravdepodobne na android uz nevratim :D :D Ak fakt len to co navrhujes, tak z toho mi najlepsie vychadza S7/s7 edge.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Smartfon do 500 EUR

Príspevok od používateľa quicky »

Boha to op je také rýchle pri pouzivani kde som pri ip6 čakal túto to otvára skorej ako na to myslím :D idem kuk to gps data
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Smartfon do 500 EUR

Príspevok od používateľa quicky »

Som v lese v tomto gps dáta čo ti tam mám vykukat?;)
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: Smartfon do 500 EUR

Príspevok od používateľa Marek125 »

Za kolko ti fixne poholohu, ako presne ta zamera :D lebo ja som uz zúfalý hlavná potreba noveho telefónu je práve GPS a nedám za nieco 4 kila ked to bude fungovat ako ten smejd co mam teraz.

Samsung S7 sa mi moc nepáči frcal som na Samsungoch od S1 po S5 a uz to nechcem to je fakt jak posledná možnosť. To samsung prostredie sa mi nepaci.

Edit: tak super pozeral som par vlákien na xda a tie same problémy čo maju aj moje telefony vipadky signálu, nepresná poloha GPS funguje len zo zapnutimi datami atd. cize klasika niekomu to ide dobre niekomu zasa nie pri mojom šťastí mi to nepôjde vobec. To ozaj nieje telefón ktory by stal za kupu. Aj na Xiaomi Mi5 sa ludia sťažujú :D to iste to co tam za GPS moduly pouzivaju moj prvy samsung nemal taketo problemy a to su roky dozadu.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Smartfon do 500 EUR

Príspevok od používateľa quicky »

fakt netusim ako hento funguje :) a preco by tam mal byt problem.. necham na zvazeni vacsich odbornikov :D

a v tom gps data sa nevyznam ani troska :D vidim tam nevim vlastne ani co to je :D a uz vobec ti nechcem z toho davat zavery :D

z nejakeho testu teraz co som kukol:
The OnePlus 3 utilizes the GPS, GLONASS and BeiDou for localization. Tracking is accurate to 5 to 6 meters (~16 to 20 ft) indoors and improves to 3 to 4 meters (~10 to 13 ft) outdoors.

Návrat na "Nákupná poradňa"