Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1182
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa undertaker007 »

felipe25 napísal:to na fiate su origo fiatpuklice a maju fest nevyhodu... voda, ktora sa dostane na disk nema pomaly kade odtiect. po 5-6rokoch mas disky zhdrzavene..
Minulý víkend som to auto ja doma prezúval, lebo na ňom chodí 95% času matka a otec na to s*rie. Hrdzavá nie je ani jedna sada. Auto má buď 8, alebo 10, alebo 12 rokov, fakt teraz neviem :D
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2235
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mirjak »

...vyleptat ECV alebo rovno napis "KRADNUTE" :D
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10042
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stiv »

Cize by si dal najlacnejsie ak sa nepaci cierny disk? Povacsine tie lacne puklice vyzeraju ovela horsie ako cierne disky.

Ach zlate to elektrony. Tie sa davaju dole dlhsie ako pol minuty.

Mozno na bazosi najdes aj tie svoje. :D
.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5517
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

hej, asi kupim tie original z bazaru

a na druhu stranu puklice vyskriabem. KRADNUTE!!! skutocny majitel - skilex, hlavna 1, kosice, 88083582

prilepim ich lepidlom mamut k disku, na kazdy spic zeleznu stahovaciu pasku, a na disk pod puklicu dam nalepku "hranene kamerovym systemom"

:D

mozno tam ostanu dlhsie ako mesiac
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

aj lacne puklice ak sa da nalepka vyzeraju cool.. najma tie matne... ano, asi nevydrzia dlho /sak cena/, ale ani sa to nekradne.. po mesiaci vyzeraju tak, ze nikomu nechybaju.

a nemas len skaredy disk. tiez sa mi nepaci cierny disk.

alebo - dat rovno elektrony, nejake lacnejsie.. uz to ma plno ludi v zime. ak ma clovek "zniceny" plechovy disk, tak sa cenovo pomaly vyrovna hlinikovy disk vs plechac+puklice.. a mas ochranu proti kradezi /ak mas bezp. sruby../


k tomu ze zlodej nema cas na davanie srub dole pre puklice: no neviem... sused, novy ford mondeo, 16" plechove disky!, 2dnove auto.. rovno spred brany /neparkoval mimo, rovno pred branou/ si rano auto nasiel na 4 tehlach... dat dole 20srub muselo trvat aspon 20minut, plus dvihnut auto. zlodej sa nebal, ze niekto z min. 40rodin vyjde na balkon..

bohuzial, drzost nepozna hranic. a na cas zlodej kasle. ak daco chce, a netreba na to flexku a 230V tak...
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

ale kdeze 20 minut. ak je sikovna partia, ta mas auto na tehlach behom par minut. isto nesiel disky kradnut sam. Ked len zoberiem, ze 1 disk je jeden clovek, tak su hned 4 ria. jeden obeha auto, pouvolnuje srouby, druhy dviha, treti dava tehly, stvrty da dole matice a koleso. a ak su moc sikovny, tak kolesa davaju dole dvaja. ale koli pukliciam by som to isto nerobil. Novy plechovy disk je uz daco ine, ten uz nieco stoji aj s gumou
NB: Asus ROG Strix G16
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

u nas v Bratislave za bieleho dna polozili na tehly Ojdi TéTé, po devatnastkach zlahka zem... tolko strucne.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa lacika »

felipe25 napísal:na bazosi najdes nove VW puklice za20-30€ sadu.. tolko stoja aj tie shity. prip ich dajak poskod, vyri tam svoje meno /ale zasa tak, aby to nespatilo :D/ a mozno ich odlakas..
mozno si kupi prave svoje :D ukradnute
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

v dnesnej dobe ked sa kradnu disky, stierace su pod kapotou aby bez jej otvorenia nesli vybrat sa niekto divi ze mu zmiznu puklice?

fuck me...





.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5517
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

divim divim

rumunskych sa za 7r nikto nedotkol, korejske 5rokov tiez nikto nechcel

VW vlastnime 7mesiacov, a uz ich ujeb@ali 2hy krat

ale zase je pravda ze daciu nam 2krat vyrabovali
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5188
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

a to kde byvas ?
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5517
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

kosice
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

KE - na VW mi ujebali stierace /aerodynamicke, konkurencia ich este nerobila, nevedeli zohnat../, v gabrieli stala sada 46eur,..
najhorsie, ze kedze su stierace pod oknom, clovek to nevidi.. pustil som a len tycky, nastastie mi to neoskrabalo sklo.
- potom mi ujebali antenu,.. o polroka opat antenu...
- krytky VW z elektronov mi ukradli 3x... a dokonca, vzdy to bolo v aprili daneho roku /asi niekto prezuval?../ proste.. 2010 2011 2012... vzdy som objednal nahradne cez ebay za 6eur, ale naposledy som len objednal, a uz ich tam nedal /dal som tam nahradne bez loga, cisto plastove, a nikto ich uz nechcel :D/
- a co sledujem na inych autach, tie krytky nema mrte aut, takze zlodeji sa cinia/ci zbieraci?/

- na bazosi ked kupujem daco - puklice a pod, tak len nove, tym padom ziadnemu zlodejovi zarobit nedam.. su tam aj take inzeraty.. pouzivane nechcem presne z dovodu, ze su mozno kradnute.. nebudem podporovat zlodejov..

-ano, ukradnut disky z audi tt, ale obycajne plechace z forda? komu by uz len toto trebalo. najlepsie ze on uz mal objednane elektrony aj s bezp. srubami, ale na plechace mu nedali lebo ze "naco" :D

- proste, krytky elektronov, stierace, anteny su lahko odpojitelne veci. preto na auto radsej nedam ventily s logom, lebo aj tie vezmu..

a neviem ako si to snake myslel so stieracmi pod kapotou: aj ja to tak mam, ale samotny stierac ukradnes, lebo ti staci odpojit len "stierac", nie cele rameno. aero stierace ukradnem z auta za 10sekund..
a dakedy mam pocit, ze ked nadrbem zlodeja, a nieco mu stazim, tak to aspon poskodi.


na ulici raz vykradli asi 50aut - radia, zaradom... o 4tej rano to vyzeralo ako na kolotoci, same pol. auta... vsetkym zvonili, a vo favorite sme mali asi najdrahsie radio na ulici - panasonic na cdcka z nemecka.. lenze, bolo prisrubovane zospodku styrmisrubami.. typek ho nevedel vybrat /dili/, tak srubovakom "dobil" displej. o kope skla na zadnej sedacke nehovorim. s tym radiom: aspon ze tak, poistovna zan dala viac ako stalo, kedze bolo z nemecka, a tu stalo 1,5x tolko .. lenze dnes by to bolo naopak. preto dakedy neviem, ci je dobre zabranit kradezi, lebo nastvany zlodej urobi viac skody potom
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

Nove plechace obute na novych pneimatikach predas v pohode za 200/300€. A robota je to na par minut
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"