flesovanie MT

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
cubo
Ban
Ban
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ne 08. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

flesovanie MT

Príspevok od používateľa cubo »

Viete mi niekto poradit stranky o MT na stahovanie flesovacich softoch (slovencina, odblokovanie) a na objednanie ´boxov, ktore su na toto potrebne?
Athlon 64 3200; Chladi? Thermaltake pasív Asus A8N SLI;zdroj Thermaltake 500W,DDR RAM 400MHz 1024;MSI 6600GT TD128E ;DVDRW Toshiba SD-R5112 , DVDRW Pioner DVR 108;Maxtor Sata 200GB 2x;
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Flesovacie programy nie su len tak na nete. Musis ich mat zaplatene a potom si mozes stahovat flesky atd. ... Ale najskor si musis kupit box, aby si mal podporu a odkial stahovat ... :wink:
Na co konkretne by si potreboval box?
Používateľov profilový obrázok
Axisko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut 24. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Príspevok od používateľa Axisko »

pokial ti ide len o odblokovanie, tak poznam dobry programcek ktory ti dokaz odblovovat Nokie,a selijake ine znacky (nie siemens) :)
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Aby sme sa upresnili teda ten BOX sluzi na to ze vam preflashuje mobil,odblokuje atd. da sa aj unas kupit,uz neviem kde a stoji to okolo 5000 ak si dobre pamatam, tie flashe sa daju stiahnut aj na nete...ale zatial som videl iba na SE
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
cubo
Ban
Ban
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ne 08. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

flesovanie MT

Príspevok od používateľa cubo »

Jery973 napísal:Flesovacie programy nie su len tak na nete. Musis ich mat zaplatene a potom si mozes stahovat flesky atd. ... Ale najskor si musis kupit box, aby si mal podporu a odkial stahovat ... :wink:
Na co konkretne by si potreboval box?
S tym ratam , ze to potrbuje nejaku investiciu. Potrboval by som box pre Siemens ST55, alebo SE K700.
Athlon 64 3200; Chladi? Thermaltake pasív Asus A8N SLI;zdroj Thermaltake 500W,DDR RAM 400MHz 1024;MSI 6600GT TD128E ;DVDRW Toshiba SD-R5112 , DVDRW Pioner DVR 108;Maxtor Sata 200GB 2x;
Používateľov profilový obrázok
cubo
Ban
Ban
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ne 08. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

flesovanie MT

Príspevok od používateľa cubo »

Axisko napísal:pokial ti ide len o odblokovanie, tak poznam dobry programcek ktory ti dokaz odblovovat Nokie,a selijake ine znacky (nie siemens) :)
Mozes mi ´posunut adresu? :wink:
Athlon 64 3200; Chladi? Thermaltake pasív Asus A8N SLI;zdroj Thermaltake 500W,DDR RAM 400MHz 1024;MSI 6600GT TD128E ;DVDRW Toshiba SD-R5112 , DVDRW Pioner DVR 108;Maxtor Sata 200GB 2x;
Používateľov profilový obrázok
cubo
Ban
Ban
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ne 08. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

flesovanie MT

Príspevok od používateľa cubo »

Wizik napísal:Aby sme sa upresnili teda ten BOX sluzi na to ze vam preflashuje mobil,odblokuje atd. da sa aj unas kupit,uz neviem kde a stoji to okolo 5000 ak si dobre pamatam, tie flashe sa daju stiahnut aj na nete...ale zatial som videl iba na SE
Mozes mi posunut adresu?
Athlon 64 3200; Chladi? Thermaltake pasív Asus A8N SLI;zdroj Thermaltake 500W,DDR RAM 400MHz 1024;MSI 6600GT TD128E ;DVDRW Toshiba SD-R5112 , DVDRW Pioner DVR 108;Maxtor Sata 200GB 2x;
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

co tak skusit google?
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
cubo
Ban
Ban
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ne 08. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cubo »

Wizik napísal:co tak skusit google?
Rady ptaka Loskutaka. Kazda rada dobra-:))
Athlon 64 3200; Chladi? Thermaltake pasív Asus A8N SLI;zdroj Thermaltake 500W,DDR RAM 400MHz 1024;MSI 6600GT TD128E ;DVDRW Toshiba SD-R5112 , DVDRW Pioner DVR 108;Maxtor Sata 200GB 2x;
Používateľov profilový obrázok
Axisko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut 24. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Príspevok od používateľa Axisko »

sory,neviem presne nazov ,ale bol v duchu "Nokia unlocker"
takze pohladaj daco v tomto zmysle.. je aj online verzia toho generatora tych cisel.. ja som kedysi odblokoval cez to N3510i :wink:
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Axisko napísal:sory,neviem presne nazov ,ale bol v duchu "Nokia unlocker"
takze pohladaj daco v tomto zmysle.. je aj online verzia toho generatora tych cisel.. ja som kedysi odblokoval cez to N3510i :wink:
Presne tak, treba hladat ... Ujo google je mudry a ked mu povies, ze co asi chces, tak Ti to ukaze. :wink: No a nokie (starsie modely) sa daju velmi jednoducho odblokovat cez kalkulator ... :P Netreba na to ziaden box. Ja mam dokonca na to jawa aplikaciu v 6230 a odblokujem si kde potrebujem. :) A naco vlastne potrebujes ten box? Ty vies vobec, ze co flashovanie obnasa? To nie je len spustit program a ide to ... :wink: To musis vediet, lebo ked to poseres, tak Ti hodi "kontakt servis" a si skoncil s tym ... A znovu prepocitanie UEM a nahratie mozes ratat takych 600 sk min. ak mas dobreho kamosa, co tomu rozumie. A o sonyericssonoch radsej ani nehovorim, lebo to je este narocnejsie na opravy ako nokia ...
Používateľov profilový obrázok
wiking
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št 22. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Nitra aj Bratislava

Re: flesovanie MT

Príspevok od používateľa wiking »

cubo napísal:
Axisko napísal:pokial ti ide len o odblokovanie, tak poznam dobry programcek ktory ti dokaz odblovovat Nokie,a selijake ine znacky (nie siemens) :)
Mozes mi ´posunut adresu? :wink:

Nokia free calculator tu je adresa

http://www.softpedia.com/progDownload/N ... _locations

staci kliknut na mirror.
Ferrari 3400 full
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

:) ... Ja by som chcel len podotknut na hore uvedeny unlock calculator, ze je to veeeeelmi stara verzia a ja ju mam uz vyse roka doma a funguje iba na stare nokie. Cize necudujte sa, ked vam to nove nokie neodblokuje ... :wink: Cize je vam ten odblokovac na dve veci. :kid:
(ale 5110 a aj 3310 to odblokuje :RLOL: )
este jedno info pre nadsencov ... Kod siete erotel je 23101 a orange ma 23102 :wink:
Používateľov profilový obrázok
wiking
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št 22. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Nitra aj Bratislava

No neviem

Príspevok od používateľa wiking »

Jerry napísal::) ... Ja by som chcel len podotknut na hore uvedeny unlock calculator, ze je to veeeeelmi stara verzia a ja ju mam uz vyse roka doma a funguje iba na stare nokie. Cize necudujte sa, ked vam to nove nokie neodblokuje ... :wink: Cize je vam ten odblokovac na dve veci. :kid:
(ale 5110 a aj 3310 to odblokuje :RLOL: )
este jedno info pre nadsencov ... Kod siete erotel je 23101 a orange ma 23102 :wink:
Ja som stym odblokoval v klude 6230 aj 6230i
Ferrari 3400 full
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Príspevok od používateľa Patko19 »

skus www.id2.cz tam najdes BOX na nokie a siemensy
alebo este http://www.unlocknokia.us/ tam sa regni. napises seriove cislo *#06# a siet na ktoru chces odblokovat a nejaky uzivatel ti posle kod ktory tam zadas.
ja takto odblokovavam kazdu nokiu.
staci ze vyberies kartu a zapnes a nasledne zadas ten kod a telefon sa ti odblokuje a este ani nestracas zaruku na telefon lebo tam nebol ziadny zasah cez kabel a soft

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"