Spunty Aliexpress

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
f4kE
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 446
Dátum registrácie: Št 05. Mar, 2009, 17:33
Bydlisko: Trencin

Spunty Aliexpress

Príspevok od používateľa f4kE »

Zdravim,

hladam nejake bassove in-ear sluchadla. Pocuvam Rock, Hip Hop, metal, pop, techno, epic music. Mal som CX300-II, SoundMagic E10. Prve basovali viac, druhe mali lepsi prednes(?). Chcel by som objednat na Aliexpress, pocuvat sa bude na Galaxy S7, neskor S8, Acer Predator. Cena okolo 30 dolarov. Cim menej, tym lepsie.

Dakujem
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 4007
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Spunty Aliexpress

Príspevok od používateľa Dunar »

Napr. Joyroom JR-E103, Rock Zirkon.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12964
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Spunty Aliexpress

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Z tých dvoch oveľa radšej Rock Zircon. Tie Joyroomy sú suché, no zase sa budem opakovať - osobne mi z týchto aj tak nakoniec pri srdci ostali EarPods...otvorenosť, bas, prejav, soundstage...mňam!
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5191
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Spunty Aliexpress

Príspevok od používateľa Chris »

poprosim link na konkretny overeny produkt, dikes :)
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12964
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Spunty Aliexpress

Príspevok od používateľa loleqboleq »

CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5191
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Spunty Aliexpress

Príspevok od používateľa Chris »

Ooookay :-D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 4007
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Spunty Aliexpress

Príspevok od používateľa Dunar »

Earpods urcite nie.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12964
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Spunty Aliexpress

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Znejú o galaxiu lepšie ako Zircony - tie potrebujú seriózne železo, tie telefón ani NB nevybudil, aby zaujali.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
kovinator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1974
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 23:25
Bydlisko: Bratislava

Re: Spunty Aliexpress

Príspevok od používateľa kovinator »

Rozmyslal by som aj nad ZS3 http://www.gearbest.com/on-ear-over-ear ... tml?wid=21
pripadne ak chces nieco co vyzera fakt brutalne(osobne som ich vsak nepocul). Na headfi o tom ludia dost pisali http://www.head-fi.org/t/698148/knowled ... read/13695.
http://www.ebay.com/itm/Colorful-Armatu ... 6821&rt=nc
Spoiler: ukázať
BUILD LOG: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =6&t=99040
CASE Fractal R4 Black, CPU i5-4670k + Coollaboratory Liquid Ultra @ 4.5 GHz 1.2 V, COOLER Raijintek Ereboss @ Black & White + Alpenföhn WingBoost2 + Arctic MX-4, MB MSI Z97S SLI Krait Edition, GPU Palit GTX 1070 Ti Jetstream, RAM Corsair Vengeance LP 1x8GB CL9 1600 MHz Black, Kingston HyperX 1x8GB CL10 1600MHz White PSU Seasonic M12II-520W, SSD Samsung 840 Pro 128 GB, 2x Samsung 750 Evo 500GB HDD Seagate Barracuda 3TB 7200.14, Seagate Barracuda 4TB SC S.M.S.L M2, HP Beyerdynamic DT 990 Premium 250 Ohm + Cable Mod / KZ ZAS + AZ09 Pro/ KZ ZST Candy, SPEAKERS Bose Companion 3 Series II, KEYBOARD Keebio Iris rev 4 + Zilents V2 67g + MDA Big Bang 2.0/ SteelSeries 6gv2 + PBT keycaps , MOUSE SteelSeries Rival, MOUSEPAD Razer Goliathus
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 4007
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Spunty Aliexpress

Príspevok od používateľa Dunar »

loleqboleq napísal:Znejú o galaxiu lepšie ako Zircony .
:laugh: Ako vtip super. Hlavne vonku, vsak kde kvoli nulovej izolacii potrebuju ovela viac stavy aby nieco pocul.
A ked uz nieco co vobec neizoluje, tak to rovno nejake poriadne pecky.

Xiaomi teraz vyhodilo novy trojmenicovy model Xiaomi Hybrid Pro. Tak ak je to upgrade oproti zakladnym Hybridom, tak to nebude vobec marna kupa.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12964
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Spunty Aliexpress

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Hmm, škoda, že som mal všetky spomínané a aktívne ich používal. ;)
Otvorenost EarPodov je presne akurát, neprepúšťa zvuk von, neprepúšťa veľa okolitého zvuku a aktívne používa otvory. Utiahne ich všetko. m

To, či mi budeš veriť je len na tebe, mám dosť železa, na ktorom môžem veci porovnávať. EP sú pecky.

Samozrejme, na serióznejšom stroji (rozumej trebárs schiit fulla a podobne lacnejšie srandy) boli zircony lepšie, no na slabých zdrojoch (teldfón, tablet, NB) EP dominujú a ak k tomu pripojíme EQ (na štýl Basy a výšky enhancementy bapríklad v PowerAmp, tak EP ožijú a tie ostatné aj po sebemenšom podrobení EQ im nesiahajú po päty.

Osobne som aj tak stále otvorený novým veciam, v budúcnosti skúsim napríklad tie Hybrid Pro.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 4007
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Spunty Aliexpress

Príspevok od používateľa Dunar »

Asi ta sklamem, ale ja ti verit nepotrebujem, jedne mam doma.

Su to podpriemerne sluchadla, v ramci pribalenych k mobilom z tych lepsich. Ty si asi jediny kto ich tak do neba vychvaluje. Celkovo ale nie su nicim nezaujimave. A vmaju problematicky tvar, vacsine ludi nesedia v uchu. A neda sa s tym chodit povonku. To uz ked nejake pecky, tak VE Monk, TY Hi Z atd. su o niekolko tried lepsie.
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1275
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Spunty Aliexpress

Príspevok od používateľa geroswen »

Rock Zircon su jednoznacne lepsie ako tie sunty, co davaju standardne k telefonom. Pouzivam ich s SGS7 a s USB Soundblaster 5.1 DAC ... za tu cenu som nadmieru spokojny.

Kupoval som odtialto: https://www.aliexpress.com/item/100-Ori ... 0.0.RT6sr5
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4155
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Spunty Aliexpress

Príspevok od používateľa castelL »

Tiež som ich včera objednal (Zircon) pre mladšieho brata, som zvedavý :)
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12964
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Spunty Aliexpress

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Dunar napísal:Asi ta sklamem, ale ja ti verit nepotrebujem, jedne mam doma.

Su to podpriemerne sluchadla, v ramci pribalenych k mobilom z tych lepsich. Ty si asi jediny kto ich tak do neba vychvaluje. Celkovo ale nie su nicim nezaujimave. A vmaju problematicky tvar, vacsine ludi nesedia v uchu. A neda sa s tym chodit povonku. To uz ked nejake pecky, tak VE Monk, TY Hi Z atd. su o niekolko tried lepsie.
Znovu - ak porovnávaš bez EQ, tak všetko (na telefónoch) znie ako schiit.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305

Návrat na "Nákupná poradňa"