Slovensky layout pre windows 2000

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Slovensky layout pre windows 2000

Príspevok od používateľa jaffar »

No momentalne robim strykovi komp a mam taky problem pri instalacii windozu nie je nikde moznost nastavit slovensku klavesnicu. Je moznost nastavit len niekolko roznych (cca 40, prevazne anglicitina, nemcina a spanielcina). Uz sa mi take raz stalo, ale vtedy sa dalo po nainstalovani nastavit z control panelu vsetky layouty, ale teraz to tam nie je.

Otazka teda znie kde sa da stiahnut (ak sa da) slovensky layout, pripadne keby mi niekto mohol poslat potrebne subory na mail a ja si ich tam uz rucne vlozim. Staci slovencina.

Dakujem :wink:
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Ze by si mal anglicke win a nenastavil casove pasmo a prostedie na SK ?
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Lol, zase taka lama nie som. Proste pri instalacii bolo asi len 1/3 moznosti nastavenia jazykov atD, nez je bezne. Neviem preco, ale slovencina, cestina ani nic podobne nebolo. Myslel som, mozno keD to nainstalujem, tak vo windoze to nastavit pojde, ale nie.
Na tom cd-cku akoby tie subory ani neboli.
Btw, casove pasmo tam bolo spravne a je tam aj nastavene.
Proste toto co sa mi stalo som este nevidel a to som uz nejake tie kompy postavil...
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Nikde som nic take netrvdil. Mas original cd Win2000en a chces mi povedat , ze tam neni moznost doinstalovat SK klavesnicu ? Standartne sa instaluje vsetko en a potom doinstalujes sk a aj prostredie nastavis sk.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

pokial mas origi cd, tak sk verzia by sa mala dat stiahnut z oficialnej stranky mrkvosoftu....
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

MBG napísal:pokial mas origi cd, tak sk verzia by sa mala dat stiahnut z oficialnej stranky mrkvosoftu....
Mozes nalinkovat? Lebo som to hladal, ale nenasiel som to tam :?
Používateľov profilový obrázok
Strelooriginal
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Št 13. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Zilina

Re: Slovensky layout pre windows 2000

Príspevok od používateľa Strelooriginal »

jaffar napísal:No momentalne robim strykovi komp a mam taky problem pri instalacii windozu nie je nikde moznost nastavit slovensku klavesnicu. Je moznost nastavit len niekolko roznych (cca 40, prevazne anglicitina, nemcina a spanielcina). Uz sa mi take raz stalo, ale vtedy sa dalo po nainstalovani nastavit z control panelu vsetky layouty, ale teraz to tam nie je.

Otazka teda znie kde sa da stiahnut (ak sa da) slovensky layout, pripadne keby mi niekto mohol poslat potrebne subory na mail a ja si ich tam uz rucne vlozim. Staci slovencina.

Dakujem :wink:
Postup: Contol panel- reginal options- klikni na ceytral europe- potom na advanced a vyber 10007 cyrillic, vo vybere klavesnice sa spristupni sk klavesnica, ktora sa nainstaluje z cd.
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

mrknite na toto, mozno to pomoze:
http://www.easydesksoftware.com/keyboard.htm

Návrat na "Operačné Systémy"