Diablo III
-
jesus1992
- Používateľ

- Príspevky: 629
- Dátum registrácie: Ut 25. Aug, 2009, 10:38
- Bydlisko: Bratislava, ruzinov
Re: Diablo III
celkom by ma zaujimalo kolko hracov tu hrava diablo aj na HC mode 
Battletag: Expodan#2226
- paranoid.asian
- Používateľ

- Príspevky: 2513
- Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
- Bydlisko: Bratislava
Re: Diablo III
nasrat cely hc. staci jediny lag, mikrospanok ci chvilova nepozornost, alebo len, ze precenim svoje moznosti a konec.
hlavne, ked uz sa farmia endgame rifty.
velmi pomaly progress by to bol veru, a to ma nebavi.
hlavne, ked uz sa farmia endgame rifty.
velmi pomaly progress by to bol veru, a to ma nebavi.
Spoiler: ukázať
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Diablo III
HC nehravam, som obcasny hrac a pre mna HC nie je. Hlavne ked je LAG bezna sucast hry.
Ale verim ze su hracy pre koho je tento mod urceny, travia pritom desiatky hodin a toto je asi jedina vec co ich dokaze na tejto hre este hecovat
Ale verim ze su hracy pre koho je tento mod urceny, travia pritom desiatky hodin a toto je asi jedina vec co ich dokaze na tejto hre este hecovat
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
-
ANONYM_a7
Re: Diablo III
je extremne hecujuce ked nechas na postave stovky hodin, dostanes lag a si GG
neraz ma takto pohecovalo a odvtedy diablo nehram takmer vôbec
Samozrejme necra asi kupim, i ked idem do toho s tym, ze to bude kratkodoba zalezitost
Samozrejme necra asi kupim, i ked idem do toho s tym, ze to bude kratkodoba zalezitost
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Diablo III
kaydeho necuje nieco ine, kolik v yadku a tak 
ja to presne nehravam koli tomuto, proste lag a bum, desiatky hodin stratenych. ako chapem hracov co to hravaju, ale asi len kol tatistikam, Ale ja mam kus svojim postavam citove puto, ja ich nechcem mat po smrti
ja to presne nehravam koli tomuto, proste lag a bum, desiatky hodin stratenych. ako chapem hracov co to hravaju, ale asi len kol tatistikam, Ale ja mam kus svojim postavam citove puto, ja ich nechcem mat po smrti
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
- eSsay
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4060
- Dátum registrácie: St 01. Okt, 2014, 20:04
- Bydlisko: Košice
Re: Diablo III
Asi by ma j3bloBroslowski napísal:je extremne hecujuce ked nechas na postave stovky hodin, dostanes lag a si GG![]()
MB: MSI Z490 Gaming Plus CPU: i7-10700KF @5.1GHz 1.3V CPU cooler: Bequiet! Dark Rock 4 + TG Kryonaut RAM: G.Skill Trident Z Orange 16GB (2x8GB) @3200Mhz CL15 1.35V GPU: Asus RTX 3080 TUF O10G Gaming SSD: Samsung 970 EVO Plus NVMe 2000GB PSU: Bequiet! Straight Power 11 Platinum 1000W CASE: Fractal Design Define 7 Compact Black + Bequiet Silent Wings 3 (2x140mm + 1x120mm) MONITOR: LG 32GQ850-B (2560x1440p/260Hz (OC), 1ms, G-Sync, nano IPS) KEYBOARD: Sony VGP-UKB3 MOUSE & PAD: Razer Basilisk v2, SteelSeries QcK+ AUDIO: M-Audio Air Hub + Mackie MR524, Schiit Fulla E + Sennheiser HD 660S + AntLion ModMic
- GASPi
- Používateľ

- Príspevky: 2623
- Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
- Bydlisko: Trnava/Hlohovec
Re: Diablo III
Hraval/hravam som dlhodobo HC a veru na lag som nekapol ani raz. Kazdy class ma passiv ala "cheat death", co dava priestor na rychly unik, ci TP. Ale priznavam, nie je to pre kazdeho
. Treba byt v strehu a kontrolovat hladinu adrenalinu
.
Re: Diablo III
Mne to pride ako vydolovat z mrtvoly este 15 eur.Broslowski napísal:Samozrejme necra asi kupim, i ked idem do toho s tym, ze to bude kratkodoba zalezitost
.
-
ANONYM_a7
Re: Diablo III
No ved presne tak to aj je, nic viac, nic menej a plne si to uvedomujem 
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Diablo III
oni za to chcu 15€? nemalo to byt free?
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
- eSsay
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4060
- Dátum registrácie: St 01. Okt, 2014, 20:04
- Bydlisko: Košice
Re: Diablo III
Za 15€ si vieme kúpiť aj dobrú gejmsu... a nie patch 
MB: MSI Z490 Gaming Plus CPU: i7-10700KF @5.1GHz 1.3V CPU cooler: Bequiet! Dark Rock 4 + TG Kryonaut RAM: G.Skill Trident Z Orange 16GB (2x8GB) @3200Mhz CL15 1.35V GPU: Asus RTX 3080 TUF O10G Gaming SSD: Samsung 970 EVO Plus NVMe 2000GB PSU: Bequiet! Straight Power 11 Platinum 1000W CASE: Fractal Design Define 7 Compact Black + Bequiet Silent Wings 3 (2x140mm + 1x120mm) MONITOR: LG 32GQ850-B (2560x1440p/260Hz (OC), 1ms, G-Sync, nano IPS) KEYBOARD: Sony VGP-UKB3 MOUSE & PAD: Razer Basilisk v2, SteelSeries QcK+ AUDIO: M-Audio Air Hub + Mackie MR524, Schiit Fulla E + Sennheiser HD 660S + AntLion ModMic
- PROMETHEUS
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 2104
- Dátum registrácie: Ne 23. Jan, 2005, 20:00
- Bydlisko: Banska Bystrica
Re: Diablo III
ale je to diablo a keby to stalo hocikolko aj tak si to kupim 
MB: MSI X570 Tomahawk CPU: Ryzen 5900X RAM: BL2K8G36C16U4BL 4x8GB 3733MHz 16-18-18-35 GPU: Gigabyte RTX 3080 Gaming OC Waterforce Monitor: LG Ultragear 27GL83A-B SSD: WD Black SN850 1TB, SN750 500GB, 4x1TB Samsung EVO CASE: Lian Li O11 Dynamic XL PSU: EVGA 850W G2 Klavesnica, mys: Logitech G915 TKL + Logitech G903 Chladenie: CPU block: EK Quantum Velocity D-RGB Rads: EK SE360mm + EK XE360mm Fans: 9x Noctua NF-A12x25 PWM Pump: EK QUANTUM KINETIC TBE 200 D5 PWM D-RGB
- Andre
- TV & Audio expert

- Príspevky: 11702
- Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
- Bydlisko: Žilina
Re: Diablo III
keby pvp stalo hocikolko, tak si to kupim 
5700X3D | Fera 5 | STRIX B550-F | 16GB DDR4 | ASUS RTX 5080 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
