password pre makro

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

password pre makro

Príspevok od používateľa Patko19 »

zdravicko. v robote casto pouzivam makra (excel), ale teraz sa stala zaujimava vec. robili nam upgrade na servery a makro nechce spolupracovat s novym serverom (ine disky, rozdelenie adresarov)
potrebujem sa dostat do upravy makra aby som mohol pozmenit jeho funkciu.
ale co to, makro je zabezpecene kodom a pracovnik ktory makro vytvaral uz u nas nepracuje a nemame nanho ziadny kontakt. makro je dost zlozite a na jeho vytvorenie u nas nieje ziadna kompetentna osoba. teraz by som rad volaky soft ktory by brute force attack-om zistil ten password. problem je ten ze zatial som na ziadny taky program nenarazil co by dokazal to odomknut :(
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Re: password pre makro

Príspevok od používateľa AjsTi »

Patko19 napísal:zdravicko. v robote casto pouzivam makra (excel), ale teraz sa stala zaujimava vec. robili nam upgrade na servery a makro nechce spolupracovat s novym serverom (ine disky, rozdelenie adresarov)
potrebujem sa dostat do upravy makra aby som mohol pozmenit jeho funkciu.
ale co to, makro je zabezpecene kodom a pracovnik ktory makro vytvaral uz u nas nepracuje a nemame nanho ziadny kontakt. makro je dost zlozite a na jeho vytvorenie u nas nieje ziadna kompetentna osoba. teraz by som rad volaky soft ktory by brute force attack-om zistil ten password. problem je ten ze zatial som na ziadny taky program nenarazil co by dokazal to odomknut :(
To znie zaujimavo , normalne by som Ti to aj zozral. Pozri sa po nete na excel password recovery , pripadne nieco podobne. Staci pouzivat gugla :wink:
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Príspevok od používateľa Patko19 »

mozno si nepochopil:? , ale ja si mozem ten excel upravovat ako chcel ale do makra sa nedostanem. ja potrebujem makro odomknut a nie chraneny excel dokument.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"