Xcom ENEMY UNKNOWN/WITHIN mody

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Xcom ENEMY UNKNOWN/WITHIN mody

Príspevok od používateľa HellAngel »

ahojte, viedel by mi niekto doporucut nejaky dobry mod na XCOM? Rozmyslam nad kupou Xcom2, ale najradsej by som si tuto hru nehal na vianocne sviatky, teraz by som chcel este oprasit XCOM1 s nejakym dobrym a prepracovanym modom
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Xcom ENEMY UNKNOWN/WITHIN mody

Príspevok od používateľa HellAngel »

to niekto tu nema ziadnu skusenost s modom na tuto hru? :D :help:
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2361
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Xcom ENEMY UNKNOWN/WITHIN mody

Príspevok od používateľa Xeigen »

mod ? veď kúp vyšlé DLC... tie tú hru nafúknu 2x.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Xcom ENEMY UNKNOWN/WITHIN mody

Príspevok od používateľa HellAngel »

xcom 1 mam dlc vsetky a aj prejdene, chcel by som ksusit nejaky mod. Do Xcom2 sa chcem pustit cez sviatky na vianoce
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3020
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Xcom ENEMY UNKNOWN/WITHIN mody

Príspevok od používateľa yesper »

vytvorit 2x tu istu temu akoze fakt? uz jednu som ti spajal..

Návrat na "Hry a problémy s nimi"