ASUS A6Jc

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
erakis

ASUS A6Jc

Príspevok od používateľa erakis »

Mate niekto skusenosti s instalaciou driverov pre zvuk pod WinXP?Notebook Asus A6Jc. Pod linuxom fici zvuk v pohode, Vista ho tiez nasla.Win XP vlastne tiez, ale neide to a po kompletnej instalacii driverov ostali 3 nenainstalovane.Z instalacneho CD mi polovicu veci nenainstaluje, takze zo stranky Asus-u som stiahol drivery,ale zvuk zas neide a zo stranky Intel-u som stiahol aktualizacie driverov pre dany chipset.Zial vsetko neuspesne.Zvuk sa neozval.Ma sa to instalovat v nejakom konkretnom poradi?Alebo tomu nieco chyba?Please help!!!
Používateľov profilový obrázok
kami_sama
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Po 05. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa kami_sama »

so zvukovkou som mal aj ja problemy (notas v podpise). ja som si stiahol driver zo stranky vyrobcu zvuk. chipu- realtek. odvtedy s tym nemam problemy... ale ja zase mam starsiu variantu. cize mozno ti to nepomoze.
erakis

nepomohlo

Príspevok od používateľa erakis »

zial nepomohlo.stiahol som driver aj od realtek-u a zvuk stale nefunguje.tak isto nefunguje bluetooth.Vista mi sice najde zvuk ale bluetooth uz nie.co s tym?
Používateľov profilový obrázok
kami_sama
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Po 05. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa kami_sama »

tak neviem. mozno ze tam mas neaku vadu. este si skus popozerat, ci microsoft nema neaky update na windows xp, mozno maju neaky ten patch, alebo aspon nieco. ked nic ti nepomoze, tak asi chybny model. zaruku asi este mas...

Návrat na "Mobilné PC"