Neprijemna skusenost pri kupe z bazaru

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Inso
Ban
Ban
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 03. Aug, 2005, 20:00

Neprijemna skusenost pri kupe z bazaru

Príspevok od používateľa Inso »

Takze ked tu vsetci nadavaju na mna chcem to objasnit:

Ide tu totiz o problem ktory nastal asi v auguste v ktorom som si kupil od usera WIZIKA chladic na grafu ZALMAN VF900..problem je totizto v tom ze ten chladic ma stal 1000sk+posta co bola asi 100[hlavna vec ze balik bol 1 trieda a krehke a neviem este jake vychytavky..a este k tomu bola origosh skatula od posty ktoru mi wizik za moje peniaze kupil]vsak dobre sa posiela ked vsetko zaplati kupujuci...len to pripominam pre to ze tuto date na skatulu pri dobierke o 5k viac a dotycny to proste neprekusne a nezobere to...ok to mi nevadilo

ide o to ze v baleny chybal zarucny list plus take gumene kruzky co sa davaju na srobky ked sa montuju na grafiku a chybal aj fanmate....

dalsia vec dotycny slubil ze zarucak najde a spolu s fan matom posle v priebehu tydzna potom ako som dostal chladic...

no dotycny nic neposlal... a vobec sa na icq neozival aj ked som mu viac krat pisal skoro vzdy ked som ho videl online a ked sa nahodou po dlhom case ozval napisal ze jasne ze posle neni problem...
potom si zacal vymyslat ze je chudak evil mu neprevzal grafiku za 8000 a ze nema peniaze ..tak ja ze ok ja pockam...uz asi mesiac potom som mu pisal ze co ako ? posles? a on ze si musi kupit novu misku k noteboku a ze zaz nema peniaze ...hlavna vec ze sa jedna o jeden fanmate ktory nestoji ani 200sk
a na novy notebook ma peniaze...

tymto chcem poziadat aj o Vas nazor na toto konanie..

ja to tiez nemam ako riesit bo na chalana nemam cislo a do ba kvoly 200sk sa mi neoplati ist..
erik
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 862
Dátum registrácie: Po 07. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa erik »

co na to povedat... podla mojho nazoru je wizik iba male decko, ktoreho zasobuju fotrovci, tak si nevie nicoho vazit a nevie co je to cestne slovo...
Naposledy upravil/-a erik v Št 19. Okt, 2006, 19:11, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Mno vec sa ma tak , ze ak niekomu dlzim prachy snazim sa ich vratit , nech sa jedna aj o 10korun. To ze tebe dlzil niekto a Ty si nasledne neposlal inemu , su dve odlisne veci. Ty si dlzil a dlzis niekomu a nemienis mu ich dat , aspon tak to tu bulo intepretovane . Nejsom sudca aby som to riesil , len nestranne pisem ako sa zachovat. Vratit a domahat sa penazi od Wozika. To ze Wozik Ti dlzi , je zase pripad podobny tomu, ze dlzis Ty. Je to ako nekonecna retaz , kde sa jeden vyhovara na druheho a podobne. Vramci kolektivneho nazivania vrat peniaze ktore dlzis a potom si vymahaj od wozika. Co sa tyka notebaku , isto si to sledoval , ma 15 nezaraba a vsetky veci mu kupuju rodiacia "dieta bohatych rodicov" , ber to tak , ze predal komp a co utrzil kupilsi notebak. Samozrejme ani toho neospravedlnuje aby vratil tebe peniaze. Stale neviem preci neni ani jedna nedoveryhodna osoba uvedena v bazare a staznost pride az potom , ked sa stazuje iny na fore.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Inso
Ban
Ban
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 03. Aug, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa Inso »

proste ja som nikdy nepovedal ze mgb nedam peniaze..ja som mu aj v sms pisal ze ked mi da wizik tak mu vravim...mne ide o princip...preco ja mam davat ked druhy sa na mna kasle...a ignoruje..
Používateľov profilový obrázok
paric
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 01. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava - Ruzinov

Príspevok od používateľa paric »

Inso napísal:proste ja som nikdy nepovedal ze mgb nedam peniaze..ja som mu aj v sms pisal ze ked mi da wizik tak mu vravim...mne ide o princip...preco ja mam davat ked druhy sa na mna kasle...a ignoruje..
To mas sice pravdy ale tymto systemom vyhovarania sa to nevyriesi lebo wizik moze povedat ze ani ty si endal tak neda ani on.Takze si myslim ze ze by ste mali zaplatili obaja :roll:
Naposledy upravil/-a paric v Št 19. Okt, 2006, 19:33, upravené celkom 1 krát.
CPU:Intel C2D 6300 CHLADIC:Scythe Ninja RAM:2x1GB OCZ 800MHZ PLATINUM DDR2 MB:MSI 965-Neo F ZVUK:Creative X-FI REPRO:Creative 5.1 HDD: 250gb SATA WD DVDROM:Teac Dv-58G GPU:Leadtek 8800GT 512DD3 ZDROJ:Fortron 400W Bluestorm MYS:Razer Copperhead (Tempest Blue)+Mantis speed
erik
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 862
Dátum registrácie: Po 07. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa erik »

ako vravi inso... ide o princip... dneska sa tazko hladaju poctivi ludia :(
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Ja Ti rozumiem, ale takto to riesit je nefer. Proste vrat co mas a potom si to vybav s wozikom. Si zober , zoberies si uver z banky pre sestru a sestra Ti nevrati a ty budes tvrdit banke vratim vam , ked mi vrati segra. Tiez sa jedna o princip. Tak ako Ty mas narok na vratenie aj Ty musis vratit , bez toho aby si sa viazal na vratenie najprv tebe. Bolo by dobre aby sa wozik tu vynadril a potom to nejaky mod zamkol , pretoze to narastie do obrovskych rozmerov.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa LoPiO »

Inso napísal:..preco ja mam davat ked druhy sa na mna kasle...a ignoruje..
:8O: :roll:

Ty si to po sebe aj precitas prosim ta :?

Ty dlzis niekomu peniaze, tak ich vratis a nebudes sa vyhovarat. Sam si spravil zle meno.

To, ze sa vyhovaras len svedci o tom, ze nemas zaujem vratit peniaze.

Z Wizikom to je druha vec.
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Inso
Ban
Ban
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 03. Aug, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa Inso »

ja mu mam zaujem vravit peniaze . mne ide o princip..ja by som mu ich dal aj teraz ...len keby tu on nepisal tak ani ja by som nenapisal o wizikovi...lebo ja nejsom takyto typ...

ja mu tie peniaze mozem dat aj hned len som zvedavi ako sa wizik vyjadri k nasej dlzobe...

a este : preco ja mam byt ten podstivy ked ostatny niesu
Používateľov profilový obrázok
paric
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 01. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava - Ruzinov

Príspevok od používateľa paric »

Tak mu posli tie peniaze a az potom ries wizika :wink:
CPU:Intel C2D 6300 CHLADIC:Scythe Ninja RAM:2x1GB OCZ 800MHZ PLATINUM DDR2 MB:MSI 965-Neo F ZVUK:Creative X-FI REPRO:Creative 5.1 HDD: 250gb SATA WD DVDROM:Teac Dv-58G GPU:Leadtek 8800GT 512DD3 ZDROJ:Fortron 400W Bluestorm MYS:Razer Copperhead (Tempest Blue)+Mantis speed
Používateľov profilový obrázok
MaYo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 129
Dátum registrácie: So 26. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Malá ida (21)

Príspevok od používateľa MaYo »

poviem ti ze to je taky zacarovany kruh...ty sa vyhovaras na neho ze ti nevratil...a on sa vyhovara na teba ze si nevratil niekomu inenu...a takym sposobom sa nikde nedostanes...v prvom rade by som si vyriesil svoje dlzoby a potom mozes riesit to ze ti wizik nieco dlzi..lenze pokial aj ty niekomu dlzis si v takej istej pozicii ako je wizik..cize v podstate si tiez dlznik ako on takze sa tu nemas naco stazovat....
MB Epox 8KDA3I V3.x|CPU AMD Sempron64 2500+ 1400MHz@2100MHz (300x7) 1.4V| RAM Kingston 1024MB 400MHz |HDD Hitachi Deskstar P7K500 320GB P-ATA| VGA Point of view GeForce 6600GT 128MB + Zalman VF700-Cu| OPT. DVD-RW NEC 4570a; CD-ROM LG 52x| Display LG Flatron W2242T-PF| PSU Fortron FSP350-60THN-P 350W| Printer HP PSC 1410| Key and Mouse Logitech MK300|Repro Logitech X540
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Inso napísal:...a este : preco ja mam byt ten podstivy ked ostatny niesu
aby si aj ty nebol ako ostatni... hladas smietku v oku ineho, ale vo vlastnom raketu nevidis
musis zacat od seba ak chces napravat inych
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

ako male deti na smetisku ...
pockame si na Wizika, vy dvaja si to potom mozete vyjasnit
iny sa nebudu vyjadrovat podla moznosti
:roll: :roll:
Naposledy upravil/-a crux2005 v Št 19. Okt, 2006, 21:11, upravené celkom 1 krát.
s pozdravom, crux.
erik
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 862
Dátum registrácie: Po 07. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa erik »

Scorp napísal:musis zacat od seba ak chces napravat inych
s tymto uplne suhlasim...

to crux: preco by sa nemali iny vyjadrovat? v poslednej dobe sa to tu zacalo nejako extra obmedzovat :bored:
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Ach jaj Inso Inso :D ... ty si jak male decko :D ... nevadi neriesim ta, pisali sme si cez ICQ a dohodli sme sa sa ze zarucak si vypytas od Gaba, Gabovi som pisal a odpisal ze nieje problem vydat novy zarucak, tak si pvoedal ze mu napises nech ti ho vystavy...takze so zarucakom namna nelez, no a tie prachy viem ze so nedal, je to moja chyba, uznavam, posli mi na SS cislo uctu a poslem ti 150sk ... spokojny? ... :o 8)
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !

Návrat na "Debata o všetkom"