po SP2 nejdu filmy, plz help

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
headerko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: So 05. Nov, 2005, 20:00

po SP2 nejdu filmy, plz help

Príspevok od používateľa headerko »

Nikdy som nemal SP2, a teraz som ho zacal tak pred tyzdnom pouzivat... Ale zhruba pred tyzdnom mi zacal blbnut cely PC, proste pustim hociaky film, v hociakom prehravaci, a fps poklesne na celom pc na 2, listy na oknach mi vykresluje po 4cm asi 4sec a stale dokola... proste uplne sa zabrzdi a nic... jedine co mozem urobit je restart.... myslel som ze to bude daka hovadina, daky malware abo virus alebo take daco.... lenze teraz som si nainstaloval win xp pro SP2 (preftym som mal home) a staaaaaaaaaale... proste nic nejde ziaden film....

plz heeeeelp
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Re: po SP2 nejdu filmy, plz help

Príspevok od používateľa AjsTi »

headerko napísal:Nikdy som nemal SP2, a teraz som ho zacal tak pred tyzdnom pouzivat... Ale zhruba pred tyzdnom mi zacal blbnut cely PC, proste pustim hociaky film, v hociakom prehravaci, a fps poklesne na celom pc na 2, listy na oknach mi vykresluje po 4cm asi 4sec a stale dokola... proste uplne sa zabrzdi a nic... jedine co mozem urobit je restart.... myslel som ze to bude daka hovadina, daky malware abo virus alebo take daco.... lenze teraz som si nainstaloval win xp pro SP2 (preftym som mal home) a staaaaaaaaaale... proste nic nejde ziaden film....

plz heeeeelp
Co skusit aktualizovat graficke drivery , pripadne DirectX ? Pripadne ovladace ku doske , prekontrolovat codecy ?
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
Viqtorius
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Ut 10. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Humenne

Príspevok od používateľa Viqtorius »

SP 2 nema s tym nic spolocne to ta mozem uistit ja ho pouzivam uz dost dlho a vela krat som ho instaloval na vela pc je lepsie zabezpeceny proti netu branou firewal .... maximalne to trosku spomali pc oproti SP 1. Iba ak v tej SP 2 co si instaloval sa nachazdzal virus alebo odkial ju mas? No na tvojom mieste preinstalujem win to nema zmysle preinstalovavat codedy a vsetko ...
CPU
(3200Mhz@3566Mhz) intel inside P4 HT (89-109W) Grafika Ge Fx 5700 ultra edition core 523mhz ram 561mhz (4 pipeline), Ram kingston DDR 1.5GB (400mhz/446mhz OC), mother board intel D865 perl
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Viqtorius napísal:SP 2 nema s tym nic spolocne to ta mozem uistit ja ho pouzivam uz dost dlho a vela krat som ho instaloval na vela pc je lepsie zabezpeceny proti netu branou firewal .... maximalne to trosku spomali pc oproti SP 1. Iba ak v tej SP 2 co si instaloval sa nachazdzal virus alebo odkial ju mas? No na tvojom mieste preinstalujem win to nema zmysle preinstalovavat codedy a vsetko ...
Co post to perla. Si nemal 14 dni net ? :blind:
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
Viqtorius
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Ut 10. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Humenne

Príspevok od používateľa Viqtorius »

Prepac ale ja ti nerozumiem absolutne :D
CPU
(3200Mhz@3566Mhz) intel inside P4 HT (89-109W) Grafika Ge Fx 5700 ultra edition core 523mhz ram 561mhz (4 pipeline), Ram kingston DDR 1.5GB (400mhz/446mhz OC), mother board intel D865 perl
headerko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: So 05. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa headerko »

Problemom bol SP2, lebo ked som inokedy nainstaloval normalne win bez sp2 vsetko islo ako malo. Ked som dal sp2 neslo to... ale skusal som seelico poprinstalovat a teraz mi to uz ide.... Zda sa mi ze problem bol s chipset drivers na maticnu...

dik za help
Používateľov profilový obrázok
Viqtorius
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Ut 10. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Humenne

Príspevok od používateľa Viqtorius »

No vidis furt sa najde dajaka somarina ale SP 2 to urcite nemohlo byt
:)
CPU
(3200Mhz@3566Mhz) intel inside P4 HT (89-109W) Grafika Ge Fx 5700 ultra edition core 523mhz ram 561mhz (4 pipeline), Ram kingston DDR 1.5GB (400mhz/446mhz OC), mother board intel D865 perl

Návrat na "Operačné Systémy"