Predĺženie koaxialu
Predĺženie koaxialu
Zdravim chcem sa opýtať ....rodičia mojej priateľky prerábajú obývačku a rozhodli sa inak orientovať nábytok a s tým sme narazili na problém je tam totiž anténa (koaxial) a už predĺžený spojkou ......nebude problém to predĺžiť znova cez ďalšiu spojku ? Nemôže sa strácať signál ??? Ďakujem
- zodiaq
- Používateľ

- Príspevky: 2290
- Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
- Bydlisko: Nové Zámky/Galanta
Re: Predĺženie koaxialu
Nejaka strata tam bude ale neverim ze by to bolo pozorovatlne volnym okom. A preco nenatiahnu od prvej spojky dlhsi kabel ked sa chcu vyhnut tolkym spojkam?
Re: Predĺženie koaxialu
spojku si urob z F-konektora FF a F-spojky(samica/samica) na to sa da spolahnut
Spoiler: ukázať
Re: Predĺženie koaxialu
Jaaaaj natiahnuť dlhší kábel od prvej spojky ma nenapadlo .....ja hlava dubová 




Ďakujem
Ďakujem

