Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12348
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa HellAngel »

Myslel som bratov Cersei :)
Proroctvo sami zda, ze bolo, ze Cersei zabije jej brat. Lenze Melisandra Arii prpomenula teraz, ze musi zabit hnede, zelene a modre oci. Hnede patrili teoreticky Freyovi, modrr NK a zelene by mohli byt Cersei
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Leon »

Podľa mňa ju tiež zabije Tyrion - ak ju niekto zabije a neskončí sa to opačne :D To uť by bolo strašne moc imho, keby Arya pokillovala celý svoj kill list :D
.
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7977
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa CageJ »

joo :D
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12348
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa HellAngel »

Bran by sa mohol prevtelit pocas boja do NK , ozivit mrtvych a vsetkych zabit :)
NB: Asus ROG Strix G16
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7977
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa CageJ »

tyjo keby to bolo planovane a NK by povstal cez Brana! :D
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Leon »

A čo ho dajú zlepovať Aryi ?
.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12348
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa HellAngel »

Nie, ze by sa z Brana stal NK. Ono konecne by tak postava davala aj trochu zmysel, lebo zatial to je bieda. Anito tak nie je nemozne. NK stvorili deti lesa a troj oka vrana je tiez s nimi. Mozno prave cez Brana, z ktoreho sa staneNK, im znova umozni zit v siedmich kralovstvach. Akoze by to bolo neskutocne epic, keby bolo po vojne medzi Cersei a zbytkom a zrazu sa Bran premeni na NK. Ten vsetkych mrtvych ozivi a pozabijaju zbytok zivich :D
NB: Asus ROG Strix G16
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 868
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Muhyng »

Jednoduska napísal: Ut 30. Apr, 2019, 23:10 Skor To,
Spoiler: ukázať
ked arya zabila v kniznici nemrtvu a pre efekt sa nerozpadla ale tiekla z nej krv, zatial co vsetci, aj spominni NK sa prosto rozpradnu.
Spoiler: ukázať
možno to bola nejaká čerstvo zabitá a vzkriesená mŕtvolka ktorá ešte mala nejaký obehový systém. Ale neviem či to bolo už potom ako NK vzkriesil aj čerstvo zabitých...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12348
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa HellAngel »

co vravite na 4 diel?
ticho pred burkov, skor dialogova cast. Najlepsia scena dielu
Spoiler: ukázať
ked zabili draka :D

uz sa tesi na ppredposledny diel, bude to asi poriadny masaker
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5399
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa kllr007 »

:facepalm:
Spoiler: ukázať
ako idem útočiť na mesto o ktorom viem že má podobné zbrane a ja si idem ako na výlete. Priamo bez krytia nič. Prečo nešli z bokov ? Alebo zozadu ? Veď s tými drakmi mohla ísť hoc ako, ale nie poďme priamo však čo. A keď ho trafil tak len kukať ako sprostý. Žiadne hneď manévre nič, proste kuknem aha šíp hmm odkiaľ ? Hmm... Proste celé zle ale tak to je Deny. Začína mať rysy Mad Kinga a to aj bez brana...
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Leon »

Nechcem ti kaziť tvoje hejtovanie killer, lebo ti to ide dobre a asi Ťa to aj baví, ale tvoj očividní postreh z minulých dielov Ťa trocha sklamal. Oni sa totiž plavili s loďami na Dragonstone.

HellAngel
Spoiler: ukázať
jj nečakal som to tak z fleku. Vkuse si nahováram, že drakov už nezabijú, aby bola akcia aj s nimi a v podstate sú to len posledné 2 živé na svete, tak mi to je aj ľúto keby ich pozabíjali ale oni ich nechávajú proste kapať :D Cercei je proste nemilosrdná sviňa, toho záporáka hraje skvele :)

Inak čo hovoríte na poslednú scénu upútavky na ďalšiu časť? Priletí Bran prevtelený do Viseriona? :P
.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12348
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa HellAngel »

kllr007 napísal: Po 06. Máj, 2019, 14:19 :facepalm:
Spoiler: ukázať
ako idem útočiť na mesto o ktorom viem že má podobné zbrane a ja si idem ako na výlete. Priamo bez krytia nič. Prečo nešli z bokov ? Alebo zozadu ? Veď s tými drakmi mohla ísť hoc ako, ale nie poďme priamo však čo. A keď ho trafil tak len kukať ako sprostý. Žiadne hneď manévre nič, proste kuknem aha šíp hmm odkiaľ ? Hmm... Proste celé zle ale tak to je Deny. Začína mať rysy Mad Kinga a to aj bez brana...
Spoiler: ukázať
nevidel by som to tak tragicky. Oni nesli bojovat, len sa presuvali. Tie lode ich tam prekvapili. Urcite z taktickeho hladiska ma co tento serial dohanat, hlavne posledne diely, ale tento moment nefidim az tak failovo ako boj s NK.

Leon: tiez to tak vidim, ze bran ovladne draka (konecne ako postava k niecomu bude :), ten prekvapeny xicht )Eurona to zrejme aj prezradza. Este mozno uvidi ostavajuceho draka v nejakom specialnom brneni :P
Inac mi zacina nejako prekazat ta Dany. Spravva sa ako male decko, panvacna a robi hlupe rozhodnutia. Za to Cersei je prefikana ako liska :D
NB: Asus ROG Strix G16
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 868
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Muhyng »

Co sa tyka taktiky a Brana:
Spoiler: ukázať
Tak kua, mam typka, co vidi celu minulost ludstva, aj co sa kde v ktorom momente deje v pritomnosti, ale ani za boha to nepouzijem na to, aby som videl co robi nepriatel. Snad rozhodnutie, ze na Dragonstone poslu 30 lodi sa nezrodilo v tom okamihu a aj tam chvilu plavali...
A co sa tyka Daenerys a drakov:
Spoiler: ukázať
Ked ma vidi nepriatel a moze ma trafit sipom, tak azda aj ja vidim jeho, duplom z vysky. Balista nie je minomet, ze striela spoza kopca na ciel, ktory ani nevidi. Minimalne plachty lodi a stazne musela vidiet najskor aj keby boli za skalami (prvu kupil priamo spredu)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12348
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa HellAngel »

satyr_ik napísal: Po 06. Máj, 2019, 15:22 Co sa tyka taktiky a Brana:
Spoiler: ukázať
Tak kua, mam typka, co vidi celu minulost ludstva, aj co sa kde v ktorom momente deje v pritomnosti, ale ani za boha to nepouzijem na to, aby som videl co robi nepriatel. Snad rozhodnutie, ze na Dragonstone poslu 30 lodi sa nezrodilo v tom okamihu a aj tam chvilu plavali...
A co sa tyka Daenerys a drakov:
Spoiler: ukázať
Ked ma vidi nepriatel a moze ma trafit sipom, tak azda aj ja vidim jeho, duplom z vysky. Balista nie je minomet, ze striela spoza kopca na ciel, ktory ani nevidi. Minimalne plachty lodi a stazne musela vidiet najskor aj keby boli za skalami (prvu kupil priamo spredu)
Spoiler: ukázať
nemoze to brat tak vazne. Vo vela serialoch sa nehra az tak na detajely a zvlast v GOT. Ja mozem povedat len jedno. Pri serialy doporucujem precitat knizku a zrazu kopec veci dostane zmysel. Serial by mozno musel mat tak 2x tolko dielov, aby sa v nom dokazalo vysvetlit vsetko podrobne. Myslim, ze GOT Hbo prerastol cez ich moznosti. Toto nie je pan prstenou, kde sa cely dej toci okolo jednej postavy a vsetko ostatne je len take doplnanie deju. Tu je tolko hlavnych postav a dejovych lieniek, ze aj v knihe to nejako rozumne ukoncit bude problem.
Spoiler: ukázať
inac jedna zaujimavost, ked je po boji a vsetci tam sedia v tej hale a piju, thormund ospevuje johna, tak je tam zaber na dany a pred nou je pohar na kavu s plastovym vickom :laugh:
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5399
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa kllr007 »

16:32 :D
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10

Návrat na "Film"