Podmienky:
- Qualitny foťak veľmi často fotím deti
- Rýchle reakcie niečo lepšie než moja S7
- Dlhšia vydrž batérie .... hry hrávam iba na WC také nepodstatne


ano, v recenziach si zvyknu stazovat aj na pomale nabijanie ale na nevymenitelnu bateriu si uz nikto nestazuje. A20e skopali pod ciernu zem za to ze nema FullHD pritom pre mojho otca (co uz ma horsi zrak) je to najlepsia volba. SK recenzie su bohuzial odpad, obkecat, tu mate tabulku s ostatnymi mobilmi (aby si benchmarkohonici mali na com honit), takto to foti, toto to stoji, nic viac.16cmfan napísal: Po 09. Sep, 2019, 16:02 Aha.. uz viem.. nejako nepochopitelen som si to mylil s Redmi Note 7... sorry.. tak potom parada... inac, aj ten Samsung A50 co som nanho teraz pozeral vyzera super - akurat si v recenzii stazoval hlavne na pomalsie reakcie...