Samsung Galaxy Note 10 (Lite/+/5G/+ 5G)

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

ja este stale nemam ziadnu odpoved na vratku stareho samsungu, nechapem
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13676
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+

Príspevok od používateľa Snake »

Chlapi to playgalaxy link ste skusali?





.
Juri700
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 626
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2012, 22:15
Bydlisko: Žitavany

Re: Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+

Príspevok od používateľa Juri700 »

Skúšal som to, odozvu by som dokázal zniesť, ale zvuk mal pravidelne omeškanie.
Rozhodne to nebolo zlé, pekne ma to prekvapilo.

Registrujete tu niekto prenos vibrácii z repro do tela telefónu?
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13676
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+

Príspevok od používateľa Snake »

Registruje to kazdy, kedze zvuk su v podstate vibracie na urcitej frekvencii. Bohuzial dan za tensie telefony





.
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+

Príspevok od používateľa hulo92 »

kolko mate k dispozicii uloziska? dnes mi prislo 10+ 256gb verzia a v polozke ine je zapratane skoro 40gb. nie ze by ma to az tak moc trapilo ale nie je to nejako vela?
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13676
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+

Príspevok od používateľa Snake »

to je preallocated, klud, realne tam nic nieje (ani system ani nic take)





.
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+

Príspevok od používateľa hulo92 »

zacal som testivat tuto apku - https://play.google.com/store/apps/deta ... sondisplay



zatial sa mi to pozdava, i ked na vsetky funkcie si treba zaplatit 2,99e. ako ste inac na tom papanim baterky cez noc, vecer davam z nabijacky a rano si niekedy nachadzam 94-95%, nie je to nejako vela?
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Samsung Galaxy Note 10 (Lite/+/5G/+ 5G)

Príspevok od používateľa hulo92 »

oktobrova aktualizacia konecne vonku
Mumak
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3716
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2008, 17:34
Bydlisko: Sp.Nová Ves

Re: Samsung Galaxy Note 10 (Lite/+/5G/+ 5G)

Príspevok od používateľa Mumak »

Jak vonku? Sak mne prisla 7.10., som cakal, ze uz novembrova pride
Main:ROG CROSSHAIR X870E HERO, Ryzen 9 9950X3D, KRAKEN 360, MSI RTX 5090 SUPRIM LIQUID SOC, 64GB 6200 CL28 Expo, Crucial T700 4TB Gen5(System/games), 990PRO 4TB(Data), ROG Strix Platinum 1200W, Lian Li O11 Dynamic Evo + 10x Noctua A12x25 Chromax, LG OLED42C44, Roccat Kone Air + HyperX FURY Ultra, Logitech G915 TKL, Marantz NR1710 + Mission M32 + B&W PX.
MiniBeast: Minisforum BD790i+A12x25, Ryzen 9 7945HX3D, Gigabyte Windforce RTX5080 OC SFF, SO-DIMM 32GB 6400MHz CL30, Kingston Fury Renegade G5 2TB, Corsair SF1000 Platinum ATX3.1, Fractal Terra + A12x25, Samsung S90F 65"/// Samsung S24 Ultra + Galaxy Watch6 47mm LTE

Toyota Corolla TS 2020 2.0 Hybrid 135kW
Kia Ceed SW GOLD 2026 1.5 T-GDi 7AT 103kW
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13676
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Samsung Galaxy Note 10 (Lite/+/5G/+ 5G)

Príspevok od používateľa Snake »

Novembrova je uz davno vonku, revizia SJG





.
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Samsung Galaxy Note 10 (Lite/+/5G/+ 5G)

Príspevok od používateľa hulo92 »

mne prisla orx bezpecnostna az dnes... to fakt tak neskoro chodi?
tunner1024
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 373
Dátum registrácie: Ut 17. Nov, 2015, 17:34

Re: Samsung Galaxy Note 10 (Lite/+/5G/+ 5G)

Príspevok od používateľa tunner1024 »

Ahoj mate niekto skúsenosť s Note 10 lite . Poškulujem poňom možem ho mať u operátora k paušalu zdarma. Čo hovoríte na tie exynos cpu. Dosť sa mi páči S 10 lite ale ten žiadny operator neponuka. Lepšie cpu snapdragon . Viac ram. Aj ked note 10 lite ma S pen. To ma láka viac.

Návrat na "Android / Wear OS"