Samsung Galaxy Note 10 (Lite/+/5G/+ 5G)
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+
ja este stale nemam ziadnu odpoved na vratku stareho samsungu, nechapem
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Re: Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+
Skúšal som to, odozvu by som dokázal zniesť, ale zvuk mal pravidelne omeškanie.
Rozhodne to nebolo zlé, pekne ma to prekvapilo.
Registrujete tu niekto prenos vibrácii z repro do tela telefónu?
Rozhodne to nebolo zlé, pekne ma to prekvapilo.
Registrujete tu niekto prenos vibrácii z repro do tela telefónu?
Re: Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+
Registruje to kazdy, kedze zvuk su v podstate vibracie na urcitej frekvencii. Bohuzial dan za tensie telefony
.
- hulo92
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4798
- Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
- Bydlisko: Sereď
Re: Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+
kolko mate k dispozicii uloziska? dnes mi prislo 10+ 256gb verzia a v polozke ine je zapratane skoro 40gb. nie ze by ma to az tak moc trapilo ale nie je to nejako vela?
Re: Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+
to je preallocated, klud, realne tam nic nieje (ani system ani nic take)
.
- hulo92
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4798
- Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
- Bydlisko: Sereď
Re: Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+
zacal som testivat tuto apku - https://play.google.com/store/apps/deta ... sondisplay
zatial sa mi to pozdava, i ked na vsetky funkcie si treba zaplatit 2,99e. ako ste inac na tom papanim baterky cez noc, vecer davam z nabijacky a rano si niekedy nachadzam 94-95%, nie je to nejako vela?
zatial sa mi to pozdava, i ked na vsetky funkcie si treba zaplatit 2,99e. ako ste inac na tom papanim baterky cez noc, vecer davam z nabijacky a rano si niekedy nachadzam 94-95%, nie je to nejako vela?
- hulo92
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4798
- Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
- Bydlisko: Sereď
Re: Samsung Galaxy Note 10 (Lite/+/5G/+ 5G)
oktobrova aktualizacia konecne vonku
-
Mumak
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 3716
- Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2008, 17:34
- Bydlisko: Sp.Nová Ves
Re: Samsung Galaxy Note 10 (Lite/+/5G/+ 5G)
Jak vonku? Sak mne prisla 7.10., som cakal, ze uz novembrova pride
Main:ROG CROSSHAIR X870E HERO, Ryzen 9 9950X3D, KRAKEN 360, MSI RTX 5090 SUPRIM LIQUID SOC, 64GB 6200 CL28 Expo, Crucial T700 4TB Gen5(System/games), 990PRO 4TB(Data), ROG Strix Platinum 1200W, Lian Li O11 Dynamic Evo + 10x Noctua A12x25 Chromax, LG OLED42C44, Roccat Kone Air + HyperX FURY Ultra, Logitech G915 TKL, Marantz NR1710 + Mission M32 + B&W PX.
MiniBeast: Minisforum BD790i+A12x25, Ryzen 9 7945HX3D, Gigabyte Windforce RTX5080 OC SFF, SO-DIMM 32GB 6400MHz CL30, Kingston Fury Renegade G5 2TB, Corsair SF1000 Platinum ATX3.1, Fractal Terra + A12x25, Samsung S90F 65"/// Samsung S24 Ultra + Galaxy Watch6 47mm LTE
Toyota Corolla TS 2020 2.0 Hybrid 135kW
Kia Ceed SW GOLD 2026 1.5 T-GDi 7AT 103kW
MiniBeast: Minisforum BD790i+A12x25, Ryzen 9 7945HX3D, Gigabyte Windforce RTX5080 OC SFF, SO-DIMM 32GB 6400MHz CL30, Kingston Fury Renegade G5 2TB, Corsair SF1000 Platinum ATX3.1, Fractal Terra + A12x25, Samsung S90F 65"/// Samsung S24 Ultra + Galaxy Watch6 47mm LTE
Toyota Corolla TS 2020 2.0 Hybrid 135kW
Kia Ceed SW GOLD 2026 1.5 T-GDi 7AT 103kW
- hulo92
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4798
- Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
- Bydlisko: Sereď
Re: Samsung Galaxy Note 10 (Lite/+/5G/+ 5G)
mne prisla orx bezpecnostna az dnes... to fakt tak neskoro chodi?
-
tunner1024
- Používateľ

- Príspevky: 373
- Dátum registrácie: Ut 17. Nov, 2015, 17:34
Re: Samsung Galaxy Note 10 (Lite/+/5G/+ 5G)
Ahoj mate niekto skúsenosť s Note 10 lite . Poškulujem poňom možem ho mať u operátora k paušalu zdarma. Čo hovoríte na tie exynos cpu. Dosť sa mi páči S 10 lite ale ten žiadny operator neponuka. Lepšie cpu snapdragon . Viac ram. Aj ked note 10 lite ma S pen. To ma láka viac.


