horor

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Mozno to bolo plus ,ze sa to nepozeralo podla hry , ale ako nezanieteny divak. Uprimne sa priznam tesil som sa na ten film , ale nakoniec som bol sklamany. Co sa tyka hry nehral som ju a asi nebudem. Ak uz tolko sa bijes do prs aky to bol cool , pozri sa sem pripadne opcas si pozri aj hodnotenie toho , ci tamtoho filmu.
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa iwhy »

Memnon napísal:no na zaver by som chcel pobvedat ze to bol jeden z tych narocnejsich hororov/trilerov nie len taky bezduchy krvak
Prepac, ale prave toto ma od intelektualnosti pridaleko...ide tam o zastrety pribeh ktory ku koncu ziska tolko nelogickych zvratov ze je to az nepekne. Ak by to malo byt intelektualne nepochopil som vzniknuty problem diablovho revansu za akesi nepravom odsudene dievca. Reziser to spravil pekne no scenar pokrivkaval...
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3931
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Memnon »

AjsTi napísal:Mozno to bolo plus ,ze sa to nepozeralo podla hry , ale ako nezanieteny divak. Uprimne sa priznam tesil som sa na ten film , ale nakoniec som bol sklamany. Co sa tyka hry nehral som ju a asi nebudem. Ak uz tolko sa bijes do prs aky to bol cool , pozri sa sem pripadne opcas si pozri aj hodnotenie toho , ci tamtoho filmu.
mno pre mna moc hodnotenie dakeho filmu moc nepovie max sa rozhodnem ci stahnem alebo pockam kym pojde v telke moj dojem je ciste subjektivny a nesnazim sa nikomu vnutit moj nazor

Návrat na "Film"