Mobil do 500€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
uNfEiL
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi 21. Mar, 2014, 01:05

Mobil do 500€

Príspevok od používateľa uNfEiL »

Čaute, už dlhšie pokukujem po novom telefóne v cene okolo 500e. Ani neviem ako ale dostal som sa ku Samsungu Galaxy S10e. Fascinuje ma velkost (mam teraz Honor 9) a pride mi super kompaktny na dnesne pomery, lopaty sa mi nepacia. Akurat co ma zaujima je, ako su na tom aktualne samsungy. Priznam sa ze mam voci ťamťungu strasne predsudky odkedy mojmu svagrovi zacal sekat S8+ po mesiaci, ale zistil som ze uz miesto touchwizu používajú One UI takze ma zaujima ci je to konecne zmena k lepsiemu. Alebo este počkať ake telefony prinesie rok 2020? Lenze to mozem cakat so nekonecna :D
A este jedna vec. Urcite to tu bolo uz milion krat rozoberane, ale... Ak kúpim podstatne lacnejsiu EU distribuciu tak prídem o nieco oproti SK? Predsalen 150-300e rozdiel v cene je dost podstatny. Vdaka
CPU: INTEL Core i5-4440 3.1GHz | MB: GIGABYTE B85M-D3H | RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX CL9 | GPU: MSI GTX 970 4GD5T OC | SSD: Crucial MX200 250GB | HDD: Seagate 1TB HDD Barracuda 7200RPM | DVD: Asus DRW-24F1ST |
PSU: SEASONIC zdroj 550W SSP-550RT | CASE: Corsair Carbide 200R | Monitor #1: AOC I2369VM | Monitor #2: Acer AL1916 | KEYBOARD: Microsoft Sidewinder X4 | MOUSE: Zowie FK1

Smartphone: Main: Honor 9 Blue, Secondary: Sony Xperia Z3 Compact White
Používateľov profilový obrázok
isildur
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2526
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 13:55
Bydlisko: Zilina

Re: Mobil do 500€

Príspevok od používateľa isildur »

Išiel by som buď do huawei p30 alebo galaxy s10. S10e mi pride moc male. Kup z bazaru niekde vybratý z telekomu
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 649
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: Mobil do 500€

Príspevok od používateľa red98 »

Ak chces vyslovene kompaktny mobil, tak s10e je dobra volba. Vsetko ostatne su lopaty. Aj s11e uz bude lopata - takze ani necakaj. Jedina alternativa je este iphone, ale tu sa uz bavime o inej cenovke...
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1654
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: Mobil do 500€

Príspevok od používateľa d3Xter »

najlacnejsi iphone z novej rady je tiez velky a hlavne hruby, pre na nekonfortny telefon s otrasnym ramcekom
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5786
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Mobil do 500€

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Sam by som siel do S10e. ale pokial S8 sluzi tak necham tak no som ozaj prekvapeny aky kompaktny je do ruky, skvelo sa s nim pracuje.
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 649
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: Mobil do 500€

Príspevok od používateľa red98 »

d3Xter: samozrejme, ze som myslel na iphone x/xs/11 pro.
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Mobil do 500€

Príspevok od používateľa HellAngel »

Xiaomi Mi9T Pro, ono je to celkom vacsi telefón, ale dobre sa drzi aj v mensich rukach. Ono v andidoch moc tych kompaktych telefonov nie je, este ma napada Xperia, alebo ist do iphone XS, ale cenovo je to par stoviek hore
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Nákupná poradňa"