nVidia GeForce 7900GTO

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
mamamia
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 165
Dátum registrácie: St 27. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa mamamia »

hej, teploty boli ok, skor som mal na mysli, ze po opakovanom neuspesnom skusani vyssich frekvencii, mi uz teraz bez problemov nejdu ani frekvencie, ktore mi spociatku (ked som pridaval po mensich kuskoch) isli.. ako keby sa cosi pri testovani tych vyssich poskodilo a teraz kvoli tomu nechcu poriadne ist tie, ktore predtym sli, akokeby sa znizila ta najvyssia mozna bezproblemova hranica pretaktu (sorry ak je to presne to, o com si hovoril, len upresnujem pre istotu, co som mal na mysli, sam sa moc nevyznam)..

a cital som tvoj post, ta teoria vyzera dost pravdepodobne.. a slo mi o to, ze ked porovnavam svoje vysledky s tymi, ktore som nasiel inde, trochu ma skrie, ze ma ta moja GTO nepusti za tych 715/825 ako inych (720/860 a dalsie vysledky, ktore sa daju najst na nete) a to aj bez zmeny voltaze (aj ked tusim akurat tych 720/860 bolo po flashnuti BIOSu..)

zaujimala by ma este GTO od Evgy, nemate niekto?
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Príspevok od používateľa MichiGen »

Prosim dajte link na navod na ten maly Vmod s ceruzkou :wink: chcem to vyskusat.Inak tam je nakreslene na ktorych castiach mam prilozit multimeter a merat napatia pri behu PC?A netreba pred kazdym zacmaranim vypinat PC? :roll:
Používateľov profilový obrázok
jurko4fun
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi 03. Nov, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa jurko4fun »

MichiGen napísal:Prosim dajte link na navod na ten maly Vmod s ceruzkou :wink: chcem to vyskusat.Inak tam je nakreslene na ktorych castiach mam prilozit multimeter a merat napatia pri behu PC?A netreba pred kazdym zacmaranim vypinat PC? :roll:
http://www.xtremesystems.org/forums/sho ... p?t=120029

neviem ktory odpor treba zacarbat ale asi ten lavy.
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Príspevok od používateľa MichiGen »

Ak tu budete mat niekto s tymto pencil modom skusenost tak napiste nechcem to skusat hned ked ani neviem presne a na isto ktory a este som toto nerobil :)
Používateľov profilový obrázok
Netus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 492
Dátum registrácie: Pi 20. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Jamník

Príspevok od používateľa Netus »

No to by som aj ja rad vyskusal :roll:
Používateľov profilový obrázok
lordmato
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 78
Dátum registrácie: St 07. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: no Blava,ne?

Príspevok od používateľa lordmato »

zdar
tusite/viete niekto ako je to s tymito kartami teraz?
ci sa vyrabaju/dodavaju/a tak...
je o nich dost ticho...
/stoja polovicu gtx!/nechce sa mi davat 12tis.+-za kartu/
jednu z nich by som totiz rad vlastnil...a bola by skoda keby tak o mesiac/2/3 uz neboli...
Používateľov profilový obrázok
mamamia
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 165
Dátum registrácie: St 27. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa mamamia »

neviem ako teraz, ale kdesi som cital, ze to v dohladnej dobe bude vcelku rarita
Používateľov profilový obrázok
thimy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 772
Dátum registrácie: So 17. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: BA / ZM / Brno [27]

Príspevok od používateľa thimy »

Pokial viem tak GTO je tu preto aby sa nvidia zbavila GTX, ktore lezali skladom. Pochybujem ze ich teraz zacne chrlit vo velkom. Skor sa predaju a bude END. Ale kolko je este zasob je ina otazka.
CPU: Intel i5 3570K + ZALMAN FX70, MB: ASUS P8Z77-V LE PLUS, RAM: 16GB (2x4GB + 2x4GB) DDR3 1600Mhz, VGA: MSI GTX770 2GB + Gigabyte GTX660 OC 2GB (GV-N660OC-2GD), SSD: Samsung 840 PRO 256GB + 128GB Crucial C400 , HDD: 2x 2TB WD20EARX, DVD-RW: ASUS DRW-24B1LT, CASE: CHIEFTEC WH-02B-B-OP, PSU: Enermax MODU87+ 500W, MONITOR: LCD HP LP2275w + 2x LG Flatron L2000CP, SOUND: Logitech Z-5500, KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard, MOUSE: Roccat KONE; (Odkaz)
Používateľov profilový obrázok
Netus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 492
Dátum registrácie: Pi 20. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Jamník

Príspevok od používateľa Netus »

S Thimym suhlasim,bud ich kupite teraz sa taku cenu aka je alebo ich uz v dohladnej dobe nebude
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

MichiGen napísal:Ak tu budete mat niekto s tymto pencil modom skusenost tak napiste nechcem to skusat hned ked ani neviem presne a na isto ktory a este som toto nerobil :)
Voltmod skus, ten je easy. Medzi standartny test potom patri automaticke OC karty, kde zistis ci si to spravil spravne. Vmem, ci ako to nazvat z mojho hladiska neodporucam. Jedna 7900ka mi tak uz odisla. :cry:
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Príspevok od používateľa MichiGen »

Voltmod skus, ten je easy. Medzi standartny test potom patri automaticke OC karty, kde zistis ci si to spravil spravne. Vmem, ci ako to nazvat z mojho hladiska neodporucam. Jedna 7900ka mi tak uz odisla. Very sad
Aha tak to je mi luto nech ta GeForcka odpociva v pokoji :cry:
Používateľov profilový obrázok
wendigo5
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 248
Dátum registrácie: Pi 28. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa wendigo5 »

V inom drede sa preberalo, ze sa 7900GTO uz neda objednat ani v ageme ani v bgs...Takze to vyzera tak, ze GTO uz vymizla z cennikov :cry: Ale samozrejme ak mate ine info, tak sem s nim :D
Milujeme tých ktorí nás odmietajú. A pre tých,ktorí si to nevážia odmietame tých, ktorí nás milujú
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

Som ju kupil pred troma dnami v ageme. Bohuzial ramkam sa nejako nechce ani cez 750mhz. Jadro je v pohode, to fici cez 710.
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

Pencil mod by mal pomoct...akurat carbat tak aby pri merani nebolo viac ako 2.0V (ten typ pameti je do 2.0V....GTX ma standardne 2.15 ale uz nema SAMSUNG...).
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

A skusal si ho ? :wink: Voltmeter by totiz nemal byt problem pozicat.

Návrat na "Grafické karty"