Vysavač do auta

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
marek1212
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 246
Dátum registrácie: Ut 17. Aug, 2004, 14:00

Re: Vysavač do auta

Príspevok od používateľa marek1212 »

vyskusal som vysavac, myslim ze ucel splna. S normalnym bordelom, kamienkami si poradi bezproblemov. Horsie je to s drobnym bordelom zo stromov, ktory sa lepi na koberceky ale s trochou trpezlivosti ide aj to. Vykon dost vyrazne klesa s naplnenim kosa, ale kedze jeho vyprazdnenie trva 5-10sekund, je to bezproblemov. Velky plus je led lampicka, takze vidno aj do skar, prilozene nasady, s ktorymi sa do tych skar aj dostanem.... a ta tasticka s takym suchym lepom tiez nie je na zahodenie. Aspon to v kufri nelieta. Pride mi to ako celkom domyslene riesenie, hoci by som privital este vacsi vykon...ale taky vysavac na 12V autozasuvku asi neexistuje ;)
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: Vysavač do auta

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

troška oživím túto tému...

oplatí sa kupovať vysávač do auta tak do max 30 eur? auto vysávam na wapke tak raz za 1-2 týždne, čo ale čítam tak priemerná doba prevádzky je 15 minút a nechce sa mi každé 2 vysávania nosiť vysávač domov... alebo sa to nabíja v aute? druhá vec čo ma trápi je výkon - auto nemám nikdy extra špinavé, klasický bordel pod nohami ale keď čítam niektoré recenzie že "stačí na omrvinky od chleba" tak sa mi to nejak nepozdáva
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4542
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Vysavač do auta

Príspevok od používateľa scream »

Samozrejme ze je to do auta sprostost. Nosit to stale v aute, tym ako je to dlhe polovicu miest nepovysavas. Za cenu vysavaca mozes rok vysavat 2x tyzdenne na pumpe. Najskor ta bateria potom aj tak skape, ked ho tam budes vozit zima/leto.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Vysavač do auta

Príspevok od používateľa spencer »

ja som bol s t nim spokojny , teraz už ho moc nepouživam , lebo nemám čas vysavať moc auto ale keĎ už , tka berem normalny vysavač , hlavny rozdiel je ale to , že už byvam na chalupe a nie v byte . takže terza ho už nevyuživam , ale keĎ som byval na byte , nedal som naň dosputiť , dostane sa človek s tym asi aj ďalej pomedzi sedačky ako s bežnym domacim vysavačom . sú k tomu aj nadstavce a netreba nikde nič prepajať . a hlavne on neni určeny na to stále ho voziť v aute . proste si človek z bytu povie ráno , že neska si povysavam auto niekde pri hore a spravim si pohodu s tym spojenu , vtedy ten vysavač vložim do auta a keĎ sa večer vratim domov, vysavač dam do krabice a podposteľ trebars :D nevadi mu ani nejaky naročnejši provoz , a nevyžerie to baterku , apsoň mne sa to nestalo , ale mávam silnejšie baterky kôli väčšim kubaturam
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430

Návrat na "Nákupná poradňa"