Robotický vysávač do 350€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa lezgy »

no, mal som moznost vidiet robovysavac....som sa nepocuval co vsetko dokazu...
tesla robostar t60
fakt neviem co viac by mal robot vedit ako umyt podlahu na sucho/mokro a trafit sa do nabijacky
celkom sa mi pozdavalo...robil sam , nehucal, raz za den oplach nadoby...
ak to cisti pravidelne, flaky nehrozia.
babetko je vo veku ked este bordel len robit zacne....
a dat 350 za nieco co zvladne masina za 250e....
ta tesla tolko stala, svagrova si ju nevie vynachvalit....
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Majchel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 322
Dátum registrácie: Ne 08. Feb, 2009, 17:09

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa Majchel »

No presne o to mi ide.

Proste vnoci ked spim nech pretrie podlahu, aby nebol hlucny a vedel trafit do stanice.
Otazne je ze nemam sice velku plochu...cca 50m2 ale celkom clenitu takze tu ide hlavne o to aby sa niekde nezamotal... tam je dolezity kazdy jeden senzor.
Majchel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 322
Dátum registrácie: Ne 08. Feb, 2009, 17:09

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa Majchel »

Inak aky je rozdiel s Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro ? Stoji 280, a tiez vie mopovat, ma senzory.. proste to iste a 280 vs 411
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa werwest »

Pozrel som sa na ten robostar, a je to hlupy vysavac. Preco hlupy? Lebo nemapuje priestor ktory vysava. Ma ho "svokra", nastastie neni na tolko hlupy ze sa len odraza nahodne, kazdopadne s niecim ako roborock sa to neda porovnat.
Preco chces mapovanie? Pretoze prva zakladna funkcia je virtualna stena. Ano tesla ju ma tiez, ale musis to kupovat osobitne a za 20 euro kus. Lol. Na takomto drahsom vysavaci to proste nakreslis v aplikacii kde chces. Tak isto no-go zony, taka tesla to nema, tu to zase nakreslis v appke. V kazdom byte najdes male miesto kde je to potrebne.
Tak isto rozdiel v mopovani, tahat vlhku handru za sebou vs davkovac vody v s5 max spavi velky rozdiel. Ked uz nas no-go zony, mas aj no-mop zony, kde vysavac pobeha ked vysava ale vyhne sa im ked mopuje, ako napr. kobercom v kupelni.
Dalej ked uz mas zmapovany byt, tak ho podelis na miestnosti, a mozes mu davat vysavat miestnosti podla potreby. Jem cipsy na prasaka v obyvacke a vsade su omrvinky? 2 tuknutia a vysavac prebehne obyvacku v quiet mode.
Rovnako mam nastaveny schedule na vysavanie chodby vzdy rano ked odchadzam do prace aby frajerka nemusela potom behat po spine. Vecer zase chodbu, malu chodbu a kuchynu, kedze niekedy vtedy sa idem kupat tak nech zase nebeham po spine co donesiem a v kuchyni sa zase narobi bordel pri robeni veceri, cize povysavat raz za den nestaci.
V kuchyni je velmi zamazana podlaha? Das vytret (len kuchynu) 2x s vodou na max, potom este raz na min aby neostali flaky a vyzera to tak ze to niekto vytrel, toto vysavac co len taha handru nezvladne.
Dalej, pre kazdu miestnost si nastavis akym vykonom ma vysavat. Chodby a kuchyna mavaju najviac bordelu? Na max. Nech ma nerusi ked som v spalni alebo v obyvacke, tie miestnosti na ticho.
Mas milion moznosti. Preto moj vysavac bezi 3-4 krat denne, ale cely byt vysaje len raz. Tak nejak si predstavujem smart riesenie a robota ktory ti zlepsi zivot, nie len vysavat on alebo off. Preto pytat sa ze preco kupit vysavac za 350 ked mozes kupit za 250 je jak sa pytat preco si kupit superba ked sa odvezies na sandere. Najlepsie na tom je ze vysavac za 350 euro ma viac funkcii a vysava tak dobre ako 1200 eurova roomba.

Ten xiaomi vysavac uz nerobi roborock. Preto neviem na akej urovni je co sa tyka ako vysavania, tak nahradnych dielov. Videl som nejaky nahodny test a tam bol len taky priemerny
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4542
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa scream »

Neda sa len suhlasit. Akurat je niekedy trosku na nervy ked si na toto clovek zvykne a zrazu appka zblbne alebo mu zmizne scan bytu.

No go zony a prechod cez vysoke prahy su asi najdolezitejsie hned po kvalite vysavania ( ja davam stale max), nemusis upratovat pred vysavanim, pripadne vies vynechat vysoky koberec atd.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa werwest »

#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2269
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa materik »

zamiesam sa do temy, ma vyznam rozmyslat medzi Roborock S5 Max a S6(S60), alebo za tych 50E navyse neziskam nic speci?
Kupil by som odtial
Xiaomi Roborock S5 Max - black - 399,-€
Xiaomi Roborock S6 (S60) - 445,-€
?
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa werwest »

max je lepsi
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7256
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa Kyselinka »

Caute, nejake odporucenie na roboticky vysavac za cca 200€? Bez mopu samozrejme. Vdaka.
Pripadne oplati sa priplatit za S5/S5 MAX?
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa newmi »

Zalezi co od toho cakas. Ci si nenarocny alebo chces aj nejake lepsie funkcie. Ci ti staci "hlupy" vysavac "narazac" co sa orientuje len podla toho kam narazi alebo chces nieco s laserovym mapovanim. Ale to uz sa na cenu okolo 200€ nedostanes. Ako za mna osobne. Ja mam "narazac" ale staci, povysava slusne a aj s mokrym mopovanim trochu vytrie podlahu :) Co by som chcel za 250€.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa werwest »

Ja som urcite za posporenie si za "poriadny". Ked uz ma pomahat, tak poriadne
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7256
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa Kyselinka »

No hlavne nechcem kupit sprostost, ktora mi tu bude obuchavat rohy :D ...tak radsej asi s tym laserom. Mop netreba, radsej to sam poumyvam, trochu pohybu na homeoffice vobec neuskodi. Takze min. ist do S5 max? Ci je este nieco podobne dobre?
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1967
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa Miso122 »

S5 Max ak chces lepsi mop, inac aj klasicka S5 staci
ITX >>> ATX
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7256
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa Kyselinka »

Používateľov profilový obrázok
mirexx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 404
Dátum registrácie: So 19. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Prešov

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa mirexx »

dodatocne by som chcel kupovat darcek do domacnosti, nasiel som celkom spoko zlavu na datarte za 264 E na Robotický vysávač 360 Robot Vacuum S6 biely -> aky mate nazor na tento stroj ? Diky
Spoiler: ukázať
MOBO: MSI B450M-A PRO MAX
CPU: AMD Ryzen™ 5 5600g
RAM: HyperX Fury Black 2x8GB DDR4 OC@ 3933MHz 1.35v 16/15/15/15/30/44/1T
SSD: Adata XPG SX8200 Pro M.2 512GB
BACKUP: 1TB WD Blue
PSU: Seasonic Focus Plus Gold 550W
MONITOR: AOC 24G2U/BK @144Hz

Návrat na "Nákupná poradňa"