WINDTUNEL

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
Petoooo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 414
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice-Sídlisko

WINDTUNEL

Príspevok od používateľa Petoooo »

takze mam napad urobit si windtunel....viem aj ako nejde mi o to ako si ho urobit ale ako ho prichytit o moj chladic je to konkretne zalman 7000b/cu link: http://www.tichepc.sk/product.php?it_id=938&ca_id=10
chcem to takto:
1.na bocnici si vyrezem otvor pre 1 vetron....ten bude vysavat teply vzduch z tunela....
2.len neviem ako si ho mam prichytit aby mi drzal na tom zalmanovi tak pls poradte....
3.ten tunel bude vlastne homemade...a ja ho robim z pet cocacoly flase...aky je na to najlepsi material??
4.Rozmyslal som ze tu flasu este nejak obalim alobalom...pomoze to daco??THX za odpovede mier.... :wink:
Cedar Mill in progress, for short period of time
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

zasadna vec, a to ze ty nedokazes odsavat teply vzduch ktory ide z popod chladica (konkretne ten zalman ) ale jedine dodavat cerstvy vzduch z fantunelu. .. do bocnice vyrez dieru nad procakom, a tam daj fantunel. na bocnici vetrak byt nemusi, chladic si ho bude tahat sam. .. prilepit asi najjdednoduchsie tavnym lepidlom :)
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
erik
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 862
Dátum registrácie: Po 07. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa erik »

obalit flasu alobalom? na co prosim ta? to chces spravit z windtunela bongo? :)
btw, ten windtunel pripevni o bocnicu, nie o chladic...
Používateľov profilový obrázok
Petoooo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 414
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice-Sídlisko

Príspevok od používateľa Petoooo »

erik napísal:obalit flasu alobalom? na co prosim ta? to chces spravit z windtunela bongo? :)
btw, ten windtunel pripevni o bocnicu, nie o chladic...
jj bongo 8)
ale neee :wink: .....prosim aby sa aj ostatni vyjadrili k napadu Matl0_w1C thx...a pls Matl0_w1C popis mi to trosku blizsie ze co aj jak ....thx..mier
Cedar Mill in progress, for short period of time
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

Petoooo napísal: jj bongo 8)
ale neee :wink: .....prosim aby sa aj ostatni vyjadrili k napadu Matl0_w1C thx...a pls Matl0_w1C popis mi to trosku blizsie ze co aj jak ....thx..mier

no ze nechapem preco chces ten vzduch odsavat :? idealny by bol fantunel prestne nad chladicom, o nieco vacsi priemer ako samotny vetrak. fantunel nemusi byt natesno na chladici, moze tam byt medzera ale cim tesnejsi tym lepsie saje studeny vzduch z okolia bedne cez fantunel. . .

navod ako ho zhotovit navod najdes pomocou uja googla je ich plny net
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"