ASUS A9RP 5B060

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
heker

ASUS A9RP 5B060

Príspevok od používateľa heker »

Caute, aku mate skusenost s tymto notebookom? .. potrebujem ho hlavne na prehravanie DVD, uprava DVD, praca so zvukom a zahrat si nejake najnovsie hry :)

Dikes 8)
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Podla parametrov ma sotva 256MB ram , to nestaci na pracu zo zvukom a uz nie s dvd. Co sa tyka hier , netusim , ta grafika sa mi zda lepsia ako integrovana , ale zase vyhra to nie je. Hold na prehravanie dvd a na beznu pracu aj hej , inac ziadna vyhra.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
heker

Príspevok od používateľa heker »

Myslel som si zeto je nic moc... preto som hladal na nete ine booky.. a nasiel som tento http://www.fesicomp.sk/?kid=221&p_id=14 ... 093-000583 podla mna je raztolko lepsi :) a cenovy rozdiel nieje az taky velky
Používateľov profilový obrázok
BlueAce
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 185
Dátum registrácie: Št 25. Mar, 2004, 14:00
Bydlisko: Brezno/Trnava

Príspevok od používateľa BlueAce »

Nechcem ta sklamat, ale na tom si vela toho nezahras.
Prehravanie DVD: ano
praca so zvukom: podla toho co budes chciet robit
uprava dvd: tam velke zazraky necakaj

celeron+zdielana grafika to ber skor ako prenosny pisaci stroj.

Na hranie aspon s grafikou: 9600, 9700, X600, X700, 7300+, X1300+ aj to necakaj zazraky, ale uz sa na tom da pekne zahrat.
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Ehm , to je to iste , len to ma 512MB ram. Chcelo by to aspon 1GB a lepsiu grafiku a minimalne Pentium-M , alebo Core2duo.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.

Návrat na "Mobilné PC"