citanie tohto ma celkom nakoplo si to dat znova cele
niekde na hdd by som mal mat aj vsetky casti
bojim sa ale ze zas nic nespravim doma z toho serialoveho maratonu
Stále extrémně populární sci-fi StarGate, které bylo ukončeno kvůli krachu studia a dosud jeho potenciál nikdo nevyužil, ožije v nově oznámené hře Stargate: Timekeepers. Má jít o strategický titul s originálním příběhem navazující na události sedmé řady seriálu SG1. Bohužel neznáme žádné podrobnosti, je tu jen krátký Cinematická ukázka. Bohužel tvůrčí studio Creative Forge Games není známo zrovna velkými herními peckami, takže má očekávání jsou hodně nízko. Zásadní problém je extrémně nevyužitý potenciál velmi dobře propracovaného světa StarGate, nedokončení příběhu SG1 i SGA o pořádném herním využití nemluvě. Možná je tohle ale první vlaštovka …
nedavam tomu velke nadeje (skor ziadne, vzhladom na studio ), podla mna toto nieje znacka/projekt pre hru s malym rozpoctom a malym studiom, skor by amazon mohol rozbehnut tie serialy tak ako s expanse.
Museli by prist s niecim co zaujme. Atlantis bol krok vedla. Herecky a aj dejovo slabe. Universe bol vyborny. Koncepcne velmi podobny Battlestar Galactica. Postavy boli zaujimave, prostredie tiez. Skoda za ho ukoncili po 2 sezonach. Ak by mali prist teraz s niecim co bude len tahanie penazi z tejto znacky, tak radsej ani nech nic nerobia
Tak zase ked stretneš vyspelého nepriateľa, máš na začiatku vysoké straty, potom zistíš čo vedia, čorneš ich techniku, prispôsobiš taktiku a ideš plot Armor #nerf
mne sa atlantis velice pacil Hewitt bol perfektny herec hlavne v originalnom zneni... celkovo ma najviac vzdy bral technologicky postup a najsmutnejsie na tom je ze vsetky 3 serie skocili ked uz konecne mali naslapane plťky
tie nerfy v altantide boli brutalne hej
aj 3ZPM mesto bolo weak nakoniec
HellAngel napísal: Št 27. Máj, 2021, 17:54
Museli by prist s niecim co zaujme. Atlantis bol krok vedla. Herecky a aj dejovo slabe. Universe bol vyborny. Koncepcne velmi podobny Battlestar Galactica. Postavy boli zaujimave, prostredie tiez. Skoda za ho ukoncili po 2 sezonach. Ak by mali prist teraz s niecim co bude len tahanie penazi z tejto znacky, tak radsej ani nech nic nerobia
HellAngel napísal: Št 27. Máj, 2021, 17:54
Museli by prist s niecim co zaujme. Atlantis bol krok vedla. Herecky a aj dejovo slabe. Universe bol vyborny. Koncepcne velmi podobny Battlestar Galactica. Postavy boli zaujimave, prostredie tiez. Skoda za ho ukoncili po 2 sezonach. Ak by mali prist teraz s niecim co bude len tahanie penazi z tejto znacky, tak radsej ani nech nic nerobia
suhlas...preco to asi skoncili po 2 seriach?
Tieto Galactica-like serialy su podobne ako rebeli vs imperium v starwars = utekame pred X krat silnejsim nepriatelom, s ktorym sa nemozeme stretnut priamo, pouzivame preto partizan taktiku a snazime sa prezit. Skor ci neskor v tomto nastaveni dojdu napady a cele to upadne.
Aj samotne SG1 by si zasluzilo vyhodit zbytocne "vypchavacie" serie medzi znicenim Goauldov dakde v 6-7 serii a prichodom Ori v 9-10 serii.
Ori boli dobri protivnici, pripadali mi ako ekvivalent Borgov v ST Voyager - silni, zdanlivo neporazitelni, ale aj tak ich na konci porazili.