Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Erazer
Používateľ
Príspevky: 1135 Dátum registrácie: St 11. Aug, 2010, 11:00
Bydlisko: Trenčín
Príspevok
od používateľa Erazer » Ut 10. Aug, 2021, 19:11
EDIT: Ale zasa iba ACT 1 a ACT 2 tak ako v ALFE
PC: Ryzen7 7800X3D, ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5,ASUS TUF RTX 4070, Kingston KC3000 2TB, Corsair RM850x, Jonsbo D41,Noctua NH-U12A Chromax Black, 7xNF-A12x25 black
Audio: GSP 500+GSX 1000
Notebook: Lenovo P50,
Phone: GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622,
Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS <<<
Erazer
Používateľ
Príspevky: 1135 Dátum registrácie: St 11. Aug, 2010, 11:00
Bydlisko: Trenčín
Príspevok
od používateľa Erazer » Pi 20. Aug, 2021, 09:06
Dnes celkom dobré spŕavy
1.Podľa komunitných manažérov na reddite, budú runové slová, unikátne predmety a recepty z horadrickej kocky, ktoré doteraz fungovali iba v ladder multiplayer, fungovať aj v non-ladder multiplayeri a singleplayeri. (rw Spirit,Insight, Infinity...)
2. Singleplayer bude mať takisto prístup k Pandemonium eventu (Hellfire torch charm) a Diablo Clone eventu (Annihilius charm). Multiplayer asi iba ladder ako doteraz.
3. Po zabití Cow Kinga v Secret cow level bude možné navštevovať túto lokalitu aj naďalej. (V starom D2 po jeho zabití už nešiel otvoriť portál a hra tak na danej obtiažnosti tento level zamkla)
source1:
https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/ ... date/41016
source2:
https://www.reddit.com/r/Diablo/comment ... ?context=3
PC: Ryzen7 7800X3D, ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5,ASUS TUF RTX 4070, Kingston KC3000 2TB, Corsair RM850x, Jonsbo D41,Noctua NH-U12A Chromax Black, 7xNF-A12x25 black
Audio: GSP 500+GSX 1000
Notebook: Lenovo P50,
Phone: GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622,
Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS <<<
Korag
Nový používateľ
Príspevky: 100 Dátum registrácie: Pi 19. Nov, 2010, 19:23
Príspevok
od používateľa Korag » Pi 20. Aug, 2021, 23:06
Ako vam to ide? J asom celkom sklamany z tej optimalizacie pisu GTX1060 v odporucanych mam 960 a z resolution scale musim teda riadne ubrat ab to bolo plynule, ale potom je to take hnusne rozmazane... Teda vizera to pekne aj vsetko ale od tohto som cakal ze to pojde teda lepsie.
Erazer
Používateľ
Príspevky: 1135 Dátum registrácie: St 11. Aug, 2010, 11:00
Bydlisko: Trenčín
Príspevok
od používateľa Erazer » So 21. Aug, 2021, 00:26
960 už žiadna sláva. Hrám to na karte v podpise a som na hrane 60FPS FHD high. Je to síce D2, ale grafike to dáva pekne zabrať
PC: Ryzen7 7800X3D, ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5,ASUS TUF RTX 4070, Kingston KC3000 2TB, Corsair RM850x, Jonsbo D41,Noctua NH-U12A Chromax Black, 7xNF-A12x25 black
Audio: GSP 500+GSX 1000
Notebook: Lenovo P50,
Phone: GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622,
Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS <<<
Korag
Nový používateľ
Príspevky: 100 Dátum registrácie: Pi 19. Nov, 2010, 19:23
Príspevok
od používateľa Korag » So 21. Aug, 2021, 00:29
Ved ja viem ze ziadna slava, ale su hry ktore maju o dost lepsiu grafiku ako toto a idu lepsie... A vlastne cele graficke nastavenia ako som pozeral velmi maly dopad na FPS a jediny dopad ma vlastne to resulution scale, ktore ked znizim tak to vypada otrasne... teda zrovna na toto som sa tesil ze na starej grafike mi to v pohode pojde, ale ako vidim nema to zmysel ani hrat, pokial nekupim novu.
HellAngel
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210 Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice
Príspevok
od používateľa HellAngel » So 21. Aug, 2021, 08:49
Ratam, ze tu narazame na optimalizaciu. Ono 60 FPS je este do pohody, dolezitejsie budu dropy FPS. Posledne co potrebujes je ked na teba utoci 30-40 Fallenov, par samanov aby ti hra zacala sekat.
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
16cmfan
VIP
Príspevky: 3620 Dátum registrácie: Ne 12. Júl, 2009, 09:31
Bydlisko: Bardejov
Príspevok
od používateľa 16cmfan » So 21. Aug, 2021, 09:02
Ja mam na 1440p 60fps.. vsync som este nevypinal... je to zatial plynule
Mobo Asus PRIME B450 Plus CPU Ryzen 7 5800X3D (Noctua NH-U12S + dual fan Noctua NF-A12) GPU MSI GeForce RTX 3070 Ventus 3X RAM G.Skill Ripjaws V F4-4000C18D-32GVK SSD Silicon Power P34A80 CASE Lancool 205 PSU Corsair RM550x case cooling: exhaust 2x Noctua F12, in-take 2x Lian Li 120mm
NB: Dell E7470 Skylake Core i5 + 16GB RAM + FHD IPS Foun: Oppo Reno 5Z
Main server: Asus PRIME A320M-K + Ryzen 5 2600 + GTX 1660Ti + 32GB Ram
NAS: QNAP TS-128 - 2TB Seagate Iron Wolf + MikroTik RB952
Peripherals: Dual monas setup 27" Samsung Odyssey G5 and AOC I2470Sw + Steelseries Apex 5 + Steelseries Rival 3 + QcK + Logitech G435
HellAngel
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210 Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice
Príspevok
od používateľa HellAngel » So 21. Aug, 2021, 11:33
chalani a ak mam zakupenu original D2+LoD bude potrebne zakupit aj resurrected, ci to budem mat dostupne free ako majitel predchdzej verzie
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
16cmfan
VIP
Príspevky: 3620 Dátum registrácie: Ne 12. Júl, 2009, 09:31
Bydlisko: Bardejov
Príspevok
od používateľa 16cmfan » So 21. Aug, 2021, 11:42
Nie, musis zaplatit, berie sa to ako novy produkt
Mobo Asus PRIME B450 Plus CPU Ryzen 7 5800X3D (Noctua NH-U12S + dual fan Noctua NF-A12) GPU MSI GeForce RTX 3070 Ventus 3X RAM G.Skill Ripjaws V F4-4000C18D-32GVK SSD Silicon Power P34A80 CASE Lancool 205 PSU Corsair RM550x case cooling: exhaust 2x Noctua F12, in-take 2x Lian Li 120mm
NB: Dell E7470 Skylake Core i5 + 16GB RAM + FHD IPS Foun: Oppo Reno 5Z
Main server: Asus PRIME A320M-K + Ryzen 5 2600 + GTX 1660Ti + 32GB Ram
NAS: QNAP TS-128 - 2TB Seagate Iron Wolf + MikroTik RB952
Peripherals: Dual monas setup 27" Samsung Odyssey G5 and AOC I2470Sw + Steelseries Apex 5 + Steelseries Rival 3 + QcK + Logitech G435
molnart
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7470 Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin
Príspevok
od používateľa molnart » Po 23. Aug, 2021, 13:08
Hell, pod akym kamenom si zil doteraz
ked uz verejne museli slubit ze tam nebudu mikrotranzakcie (ktore aj tak tipujem ze pridaju neskor nejakym patchom) tak si za to nechaju slusne zaplatit plnu cenu hry
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
wingo
Moderátor
Príspevky: 6990 Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová
Príspevok
od používateľa wingo » Po 23. Aug, 2021, 13:15
Real money auction house 2.0
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/
PC1:
Ryzen 7 9800X3D, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, ASRock B850M-X WiFi, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6200, Sapphire Pulse RX 9070XT 16GB, Samsung 980 PRO 2TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Eternico MKS 7010, Logitech G400, Hifiman HE-4XX/Edifier M60 + Topping NX4DSD
PC2:
Ryzen 7600X, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury@6000, Gigabyte RTX 3070 8GB Vision, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Gigabyte P650SS ICE, Zalman P10 White, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Edifier WN820NB Plus
Erazer
Používateľ
Príspevky: 1135 Dátum registrácie: St 11. Aug, 2010, 11:00
Bydlisko: Trenčín
Príspevok
od používateľa Erazer » Po 23. Aug, 2021, 17:29
Nejaký sauce kde sa bavilo o mikrotransakciách v D2 ?
Edit: myslel som si
PC: Ryzen7 7800X3D, ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5,ASUS TUF RTX 4070, Kingston KC3000 2TB, Corsair RM850x, Jonsbo D41,Noctua NH-U12A Chromax Black, 7xNF-A12x25 black
Audio: GSP 500+GSX 1000
Notebook: Lenovo P50,
Phone: GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622,
Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS <<<
Erazer
Používateľ
Príspevky: 1135 Dátum registrácie: St 11. Aug, 2010, 11:00
Bydlisko: Trenčín
Príspevok
od používateľa Erazer » Ut 14. Sep, 2021, 22:16
VIDEO
PC: Ryzen7 7800X3D, ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5,ASUS TUF RTX 4070, Kingston KC3000 2TB, Corsair RM850x, Jonsbo D41,Noctua NH-U12A Chromax Black, 7xNF-A12x25 black
Audio: GSP 500+GSX 1000
Notebook: Lenovo P50,
Phone: GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622,
Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS <<<
Erazer
Používateľ
Príspevky: 1135 Dátum registrácie: St 11. Aug, 2010, 11:00
Bydlisko: Trenčín
Príspevok
od používateľa Erazer » Pi 24. Sep, 2021, 11:35
Zdá sa mi že to celkom zoptimalizovali oproti bete. Ide mi to na vyššie detaily s celkom peknými FPS
PC: Ryzen7 7800X3D, ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5,ASUS TUF RTX 4070, Kingston KC3000 2TB, Corsair RM850x, Jonsbo D41,Noctua NH-U12A Chromax Black, 7xNF-A12x25 black
Audio: GSP 500+GSX 1000
Notebook: Lenovo P50,
Phone: GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622,
Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS <<<
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3391 Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM
Príspevok
od používateľa Pepeb007xx » So 25. Sep, 2021, 13:23
stale vaham, ci ist do hry alebo nie, neviem ci to nebude vyhodenych 40 dukatov
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111