Bezdrotova "office" mys do 100e

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
buci
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18. Júl, 2014, 22:31
Bydlisko: Sabinov

Bezdrotova "office" mys do 100e

Príspevok od používateľa buci »

Caute, moja sucasna Logitech MX Anywhere 2 zacina po 5. rokoch robit doubleclicky, tak za nu zhanam nejaku nahradu. Chcel by som trochu vacsiu mys ako bola ta Anywhere 2 a idealne nech nesvieti ako vianocny stromcek. Pouzitie len na bezne cinnosti ako programovanie a browsovanie, ziadne hranie. Pripojena bude na 99% casu k Macu. Preferujem znacku Logitech kvoli Unifying prijimacu (pouzitiu bluetooth by som sa radsej vyhol a vyuzil by som prijimac od klavesnice MX Keys) a cena do cca 100 eur. Co som si preletel alzu, najviac sa mi pozdava Logitech MX Master 3, ale mam pocit, ze som tu niekde na fore cital, ze Master 3 je horsia oproti Master 2S. Tiez ma zaujala MX Vertical, ale podla recenzii je horsia ako MX Master. Co by som mal vybrat?

- Logitech MX Master 2S
- Logitech MX Master 3
- Logitech MX Vertical
- Nieco ine, napr. Logitech PRO X, ... len to uz mi pride skor ako herna mys

Vdaka
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Bezdrotova "office" mys do 100e

Príspevok od používateľa Miso122 »

MX master, zober obe z alzy a vráť tú, ktorá z nich ti bude menej vyhovovať
ITX >>> ATX
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10015
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Bezdrotova "office" mys do 100e

Príspevok od používateľa stiv »

Nechem ti kazit poradie, ale herna mys je dalej nez office. Mal som MX3 a bolo to ako :shit: v pozlatku marketingu.
.
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6746
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Bezdrotova "office" mys do 100e

Príspevok od používateľa molnart »

ak mi najdes hernu mys ktora ma horizontalny scrolling a tlacidlo na palec tak mi hod sem link pls. u mna uplne zakladna poziavanka, ktoru splnaju len mysky MX Master, M705 a M720. resp. ine som nenasiel
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
buci
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18. Júl, 2014, 22:31
Bydlisko: Sabinov

Re: Bezdrotova "office" mys do 100e

Príspevok od používateľa buci »

ja sa nebranim ani hernej mysi, ak je kvalitativne na tom lepsie, kludne navrhnite. akurat, ze asi neocenim nejake brutalne DPI a svetielka (vacsinou sa asi daju vypnut).
@stiv Vies mi dat svoje skusenosti s MX Master 3 a s cim to porovnavas? Mozem to spravit ako pisal Miso len s tym, ze k tym dvom MX Master by som pridal aj tu od teba
a inak ano, horizontalne scrollovanie by ma aj trochu potesilo (najma pri storyboardoch, ale ked som to nemal doteraz, tak by som bez toho asi vedel zit aj nadalej)
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Bezdrotova "office" mys do 100e

Príspevok od používateľa Miso122 »

gaming maju pocitovo ovela lepsie swiche na tlacidlach
ITX >>> ATX
buci
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18. Júl, 2014, 22:31
Bydlisko: Sabinov

Re: Bezdrotova "office" mys do 100e

Príspevok od používateľa buci »

a vies navrhnut nejaku, co sa oplati/najviac hodi na moje pouzivanie? nieco z toho napr.?
- Logitech G703 Lightspeed Hero
- Logitech G Pro Wireless
- Logitech PRO X Superlight
Jednu by som prihodil do objednavky k tym MX Master
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12282
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Bezdrotova "office" mys do 100e

Príspevok od používateľa HellAngel »

M720. Vyborna office myska
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Peto77
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 941
Dátum registrácie: Po 12. Apr, 2010, 22:07
Bydlisko: Košice

Re: Bezdrotova "office" mys do 100e

Príspevok od používateľa Peto77 »

To su vsetko v podstate "rovnake" mysky, akurat 703 je tvarovana a pro x superlight je... Lahsia.
Ak chces tvarovanu tak g703, ak ti nevadi rovna tak g pro alebo tu superlight, podla preferencie.
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4116
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Bezdrotova "office" mys do 100e

Príspevok od používateľa castelL »

Osobne by som Logi už nekúpil.. najviac kazivé myšky v aktuálnom storočí, kolečka, dvojkliky, úplne bežné (sám som to zažil na pár kusoch).

Dávam do výberu:
Corsair SABRE RGB PRO WIRELESS (skúsenosť len s káblovou verziou, ale hodnotenia sú dobré)
HyperX Pulsefire Dart (nemám skúsenosť, ale až na ich SW veľmi pozitívne hodnotenia)

Keď bežali BF výpredaje sa dali kúpiť okolo 50 Euro.
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Bezdrotova "office" mys do 100e

Príspevok od používateľa Miso122 »

este ze tu mame zaruku. ja by som zase kupil uz len Logi
ITX >>> ATX
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4116
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Bezdrotova "office" mys do 100e

Príspevok od používateľa castelL »

očakávať že budem musieť riešiť reklamáciu myšky už vopred nie je nič s čím by som chcel rátať
buci
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18. Júl, 2014, 22:31
Bydlisko: Sabinov

Re: Bezdrotova "office" mys do 100e

Príspevok od používateľa buci »

okey, vzal som tie MX Master a PRO X Superlight a uvidime, ktora mi bude najviac sediet.
Pozrel som aj tu M720, no zda sa mi trochu mensia oproti MX Master 3 a tiez v recenziach ju hodnotia horsie ako MX Master 3, tak som ju nebral (mozno keby po cene, tak by som ju viac preferoval)
A tiez ta Corsair aj HyperX vyzeraju v pohode, ale asi ostanem pri Logitechu, hlavne pre ten unifying prijimac (dalsi dongle uz nechcem a bluetooth by som radsej nepouzival, lebo si nie som isty, ci by to niekedy nelagovalo, ak by som mal mys, klavesnicu aj airpody naraz zapojene + tie M1 procesory mali nejaky problem s bluetoothom)
Dakujem za vsetky rady :)

este ohladom zaruky, v alze je moznost za 15e mat +3 roky predlzenej zaruky, oplati sa to? plati zaruka aj na tie doubleclicky?
Používateľov profilový obrázok
kovinator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1974
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 23:25
Bydlisko: Bratislava

Re: Bezdrotova "office" mys do 100e

Príspevok od používateľa kovinator »

molnart napísal: Ut 14. Dec, 2021, 13:08 ak mi najdes hernu mys ktora ma horizontalny scrolling a tlacidlo na palec tak mi hod sem link pls. u mna uplne zakladna poziavanka, ktoru splnaju len mysky MX Master, M705 a M720. resp. ine som nenasiel
naco je horizontalny scrolling?
Spoiler: ukázať
BUILD LOG: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =6&t=99040
CASE Fractal R4 Black, CPU i5-4670k + Coollaboratory Liquid Ultra @ 4.5 GHz 1.2 V, COOLER Raijintek Ereboss @ Black & White + Alpenföhn WingBoost2 + Arctic MX-4, MB MSI Z97S SLI Krait Edition, GPU Palit GTX 1070 Ti Jetstream, RAM Corsair Vengeance LP 1x8GB CL9 1600 MHz Black, Kingston HyperX 1x8GB CL10 1600MHz White PSU Seasonic M12II-520W, SSD Samsung 840 Pro 128 GB, 2x Samsung 750 Evo 500GB HDD Seagate Barracuda 3TB 7200.14, Seagate Barracuda 4TB SC S.M.S.L M2, HP Beyerdynamic DT 990 Premium 250 Ohm + Cable Mod / KZ ZAS + AZ09 Pro/ KZ ZST Candy, SPEAKERS Bose Companion 3 Series II, KEYBOARD Keebio Iris rev 4 + Zilents V2 67g + MDA Big Bang 2.0/ SteelSeries 6gv2 + PBT keycaps , MOUSE SteelSeries Rival, MOUSEPAD Razer Goliathus
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Bezdrotova "office" mys do 100e

Príspevok od používateľa Miso122 »

aby si mohol scrollovat horizontalne
ITX >>> ATX

Návrat na "Nákupná poradňa"