65" TV
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: 65" TV
je toto porovnatelna tv s tvojou philips? normalne lutujem, ze som ju v tej akcii nekupil aj ja, tu philips z datartu myslim
https://www.alza.sk/75-sony-bravia-kd-7 ... 364494.htm
https://www.alza.sk/75-sony-bravia-kd-7 ... 364494.htm
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
- Andre
- TV & Audio expert

- Príspevky: 11702
- Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
- Bydlisko: Žilina
Re: 65" TV
bez sance, nema to ani poriadny local dimming
nema dobry filter odleskov(aspon nie v 65")
biedne uhly: Black Level Raise 10° a Gamma Shift 16°
https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x85j
1380 https://www.nay.sk/philips-65oled706-12
1310 https://www.andreashop.sk/lg-oled65b1
2420 https://www.andreashop.sk/lg-oled77b1
nema dobry filter odleskov(aspon nie v 65")
biedne uhly: Black Level Raise 10° a Gamma Shift 16°
https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x85j
1380 https://www.nay.sk/philips-65oled706-12
1310 https://www.andreashop.sk/lg-oled65b1
2420 https://www.andreashop.sk/lg-oled77b1
na hry mas toto lepsie ale 1300 https://www.andreashop.sk/lg-oled65b1chosefina napísal: Po 27. Dec, 2021, 16:14 Ja som nestihol ten oled kupit a uz je nedostupný, ak niekto si rozmysli ze ho nechce, ja by som zobral objednavku.
5700X3D | Fera 5 | STRIX B550-F | 16GB DDR4 | ASUS RTX 5080 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
Re: 65" TV
Na 65oled706 to mam velmi podobne, nastavoval som to subjektivne este pred tvojim prispevkom. Akurat color mam na 55(mam rad zivsie farby) a pre mna motion je najlepsie na film/movie, kedze pri pure cinema je neprijemny stuttering. Light boost je potrebne pri niektorych filmoch stiahnut na mid lebo su uz prepalene svetle sceny. Pri hrach mam rad sharpeness na 2-3.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Spoiler: ukázať
- Andre
- TV & Audio expert

- Príspevky: 11702
- Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
- Bydlisko: Žilina
Re: 65" TV
jasne, komu vadi stuttering moze sa pohrat s motion
s light boost na max mas prepalene sceny aj ked nastavis hdr perfect? ci aj v dolby kde sa nastavit neda?
asi by sme mali ist z nakupnej poradne von
s light boost na max mas prepalene sceny aj ked nastavis hdr perfect? ci aj v dolby kde sa nastavit neda?
asi by sme mali ist z nakupnej poradne von
5700X3D | Fera 5 | STRIX B550-F | 16GB DDR4 | ASUS RTX 5080 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
-
Papulaa
- Nový používateľ

- Príspevky: 160
- Dátum registrácie: St 19. Nov, 2014, 10:27
- Bydlisko: Skalka nad Váhom
Re: 65" TV
Andre hladam TV pre svokru rozpocet 700€ 65" co sa teraz oplati kupit ?Andre napísal: So 01. Jan, 2022, 22:40 bez sance, nema to ani poriadny local dimming
nema dobry filter odleskov(aspon nie v 65")
biedne uhly: Black Level Raise 10° a Gamma Shift 16°
https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x85j
1380 https://www.nay.sk/philips-65oled706-12
1310 https://www.andreashop.sk/lg-oled65b1
2420 https://www.andreashop.sk/lg-oled77b1
na hry mas toto lepsie ale 1300 https://www.andreashop.sk/lg-oled65b1chosefina napísal: Po 27. Dec, 2021, 16:14 Ja som nestihol ten oled kupit a uz je nedostupný, ak niekto si rozmysli ze ho nechce, ja by som zobral objednavku.
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: 65" TV
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
- Andre
- TV & Audio expert

- Príspevky: 11702
- Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
- Bydlisko: Žilina
Re: 65" TV
zacharymu som posunul druhy 705 co som mal objednany
chosefina-ovi som poslal sms
chosefina-ovi som poslal sms
5700X3D | Fera 5 | STRIX B550-F | 16GB DDR4 | ASUS RTX 5080 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: 65" TV
inak, v tej kategorii fakt nie je nic lepsie, dufam, ze sa tychto cien a kvality dockame aj pri 75" uz len najst tie spravne modely a nastavit notifikacie 
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Re: 65" TV
Ďakujem Andrej, samozrejme ze sms som si pozeral az po pol noci, tak som to nestihol 
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: 65" TV
https://www.nay.sk/15-zlava-na-vsetky-o ... ips-1-2022chosefina napísal: Pi 07. Jan, 2022, 08:08 Ďakujem Andrej, samozrejme ze sms som si pozeral az po pol noci, tak som to nestihol![]()
akcia jak vino! <3
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
- Andre
- TV & Audio expert

- Príspevky: 11702
- Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
- Bydlisko: Žilina
Re: 65" TV
1080eur a mozno aj 5rocna zarukachosefina napísal: Pi 07. Jan, 2022, 08:08 Ďakujem Andrej, samozrejme ze sms som si pozeral az po pol noci, tak som to nestihol![]()
https://www.czc.cz/philips-65oled705-16 ... 66/produkt
akurat som nekukal ako vratenie
5700X3D | Fera 5 | STRIX B550-F | 16GB DDR4 | ASUS RTX 5080 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
Re: 65" TV
Osobne by som radsej kupil niečo z SK. Niečo opäť bude len treba počkať chvíľu. Pre zaujímavosť je tam aj tá 5 ročná záruka?
Re: 65" TV
Je Samsung vikend, vychádza tam QE65Q67A za 770 eur. Oplatí sa?
- Andre
- TV & Audio expert

- Príspevky: 11702
- Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
- Bydlisko: Žilina
Re: 65" TV
nie, a to mam -10% kupon este
5700X3D | Fera 5 | STRIX B550-F | 16GB DDR4 | ASUS RTX 5080 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
Re: 65" TV
Chosefina ty nakupujem tu telku snáď už tri roky, asi pred troma dvoma rokmi som dal telku na bazos q na 100% si mi písal
už čosi kúp konečne


