Dokúpenie AP Ubiquiti alebo niečo iné?

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
paksi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Pi 16. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Dokúpenie AP Ubiquiti alebo niečo iné?

Príspevok od používateľa paksi »

Ahojte, pred rokmi som tu od užívateľov dostal radu prejsť na systém Unifi od Ubiquiti.
Zabezpečili sme si od nich router, switch8 a AP (Lite, a LR) a 1gen controller.
So systémom som maximálne spokojný ale potrebujem ho rozšíriť a doplniť ďalší kus AP.
V súčasnosti z novšej generácie AP Ubiquiti je dostupný len AP 6 LR(AX) za 176Eur, nemáte s ním reálne skúsenosti?
Alebo systém celý prerobiť a prejsť na niečo iné? Deco, Omada?
Vopred ďakujem za rady.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Dokúpenie AP Ubiquiti alebo niečo iné?

Príspevok od používateľa HellAngel »

Ak si spokojny s Unifi a mas to v podstate vsetko od nich, nemenil by som znacku
Akurat pozeram, ze ceny Ubi APciek su celkom vysoke. Musi byt nakup iba zo slovenskeho obchodu ci moze byt aj zahranicie? Na nemeckom amazone pozeram, ze maju viacej modelov a za rozumnejsie ceny
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB

Návrat na "Nákupná poradňa"