tv max 500e

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

tv max 500e

Príspevok od používateľa spencer »

nazdar hosi , potrebujem poradit nieco z kamennych predajni do katastrofalnych podmienok :)

sedenie je na rohovej sedacke asi 2.5m od telky , to nie je to najhorsie . horsie je ze oproti sedacke je miesto kde sa chodi a az na konci sedacky je vyklenok , kde je umiestnene terajsie tv 43" HYUNDAI FLN 43TS511 SMART takze dost blby uhol . je to tv , ktore nevie prehrat vela kodekov , cierna nieje cierna , smart funkcie mrznu a obcas nastane aj restart (vpodstate len youtube , ktory ale denne vyuzvivam) a otrasne ozvucenie na ktore som si uz z casti zvykol . tv mam uz asi 5 rokov a stale funguje aj ked je umiestneny pri krbe co je uspech na 300e telku .

kedze nie je mozne do vyklenku dat vacsiu obrazovku ako 43" tak by som rad riesil 48" s tym , ze by bol na ramene , ktore by umoznilo, ho viac natocit do rohu sedacky a videli by vsetci fajn a trcal by trocha z vyklenku tym padom ale este by ho nikto nezvalil ramenom ked pojde okolo . ja by som sem aj dal fotku , ale vzdy to je maturita tu nieco pripojit do prilohy .

ide mi hlavne o nieco co uz bude mat aj nejaky zvuk ku filmu a nie ten otrasny plochy zvuk . kamos ma nejaky velky samsung s velice slusnym integrovanym ozvucenim a aj subwooferom v telke a dost ma to prekvapilo . externe audio nehrozi , skrz malo priestoru , mozno casom nejaky soundbar ale ideal keby to bolo v telke

dalej keby to vedelo prehravat co najviac kodekov z hdd , nerad konvertujem .

obraz 100hz je mi jasne ze sa zohnat neda .
celkom mam rad tie plynule neprirodzene dopocty snimkov nazyvanych ,obchodne, 600hz a pod . ale zena nie , takze potreba aby sa to dalo aj vypnut , ale aj aby to vedelo . inak kvalita obrazu bude asi navsetkom lepsia ako na tom co mam .

inak sa tv vyuziva hlavne na serialy netflix , filmy z hdd aj z netflixu a youtube videa , obcas skylink takze smart funkcie ,wifi a android samozrejmost .

nebude to highend , ale rad by som uz presedlal na nieco novsie , kusok vacsie , sviznejsie a s lepsim zvukom najma . vsimol som si ze tu casto padnu typi na tcl znacku , cim su taky zaujmavi ? drziak do steny moze byt aj polozka mimo rozpocet ( este s tym nemam skusenost)

diky za akukolvek radu

edit: zatial som nasiel toto
: 43" TCL 43C735 + 3 roky záruka po registrácii

na alze 360e a asi aj drziak na stenu je v cene ale aky ...
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3993
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: tv max 500e

Príspevok od používateľa Dunar »

Mozes brat ten TCL. Vela lepsieho nevymyslis.
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: tv max 500e

Príspevok od používateľa spencer »

dakujem pekne ;) , nieco teda 50" nema vyznam hej , proti tomuto
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3993
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: tv max 500e

Príspevok od používateľa Dunar »

Mozes zobrat to iste v 50".
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: tv max 500e

Príspevok od používateľa spencer »

super a dakujem za ochotu , dlhsie som tu na fore nebol , lebo som mal problemi s cookies , ale uz to jede :)
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430

Návrat na "Nákupná poradňa"